منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Solana: SOL 15 درصد کاهش می یابد، پشتیبانی در 184 دلار یافت می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت Solana: SOL 15 درصد کاهش می یابد، پشتیبانی در 184 دلار یافت می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت سولانا برای بقیه روز صعودی است.
  • SOL/USD به زیر پایین ترین سطح قبلی رسید.
  • پشتیبانی حدود 184 دلار پیدا شد.

تحلیل قیمت سولانا امروز صعودی است زیرا انتظار داریم پس از افت 15 درصدی در 24 ساعت گذشته بهبود یابد. احتمالاً SOL/USD در اواخر امروز با بازگشت فشار خرید به دنبال بازگرداندن ضرر خواهد بود.

تجزیه و تحلیل قیمت Solana: SOL 15 درصد کاهش می یابد، پشتیبانی در 184 دلار یافت می شود؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

به طور کلی بازار در 24 ساعت گذشته شاهد فشار فروش قوی بود. بیت کوین، رهبر بازار، 7.8 درصد و اتریوم 9.3 درصد کاهش یافت. در همین حال، سولانا (SOL) با زیان بیش از 11 درصد در میان بدترین عملکردها قرار دارد.

حرکت قیمت سولانا در 24 ساعت گذشته: سولانا به پایین‌ترین سطح قبلی یعنی 187 دلار رسید

SOL/USD در محدوده 184.33 تا 216.40 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 4.5 درصد افزایش یافته است و در مجموع به میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 57.4 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه پنجم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته SOL/USD: SOL پشتیبانی 184 دلاری پیدا کرد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد بهبودی جزئی در ساعات گذشته باشیم زیرا به نظر می‌رسد قیمت سولانا به بالای 190 دلار بازگردد، که نشان می‌دهد در اواخر امروز شاهد صعود بیشتر خواهیم بود.

تجزیه و تحلیل قیمت Solana: SOL 15 درصد کاهش می یابد، پشتیبانی در 184 دلار یافت می شود؟
نمودار 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت سولانا در هفته گذشته شاهد نوسانات شدیدی بود زیرا بازار همچنان به بالاترین حد خود ادامه می داد. پس از رسیدن به 260 دلار در 6 نوامبر، SOL/USD شاهد کاهش مداوم تا مرز 190 دلار بود.

از آنجا، هفته گذشته بهبود شدیدی به دنبال داشت و به 240 دلار رسید. فشار فروش در اوایل این هفته بازگشت، و به آرامی منجر به کاهش مجدد SOL شد تا اینکه اواخر دیروز یک افزایش شدید کاهش یافت.

این توسعه اکشن قیمت Solana منجر به کاهش قیمت جدید در 184 دلار شده است. فشار خرید در ساعات گذشته بازگشته است و SOL/USD را به بالای 190 دلار بازگردانده است. به احتمال زیاد، SOL به بازیابی بخشی از ضرر در 24 ساعت آینده ادامه خواهد داد زیرا در نهایت فروشندگان خسته شده اند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: نتیجه گیری

تحلیل قیمت سولانا امروز صعودی است، زیرا پس از کاهش 15 درصدی، پایین ترین سطح قوی دیگری ثبت شده است. بنابراین، ما انتظار داریم که SOL/USD به پایین ترین سطح خود در 184 دلار رسیده باشد که منجر به بهبود در بقیه روز می شود.

در حالی که منتظر حرکت سولانا هستید، مقالات ما را در مورد بهترین کیف پول رمزنگاری 2021، کیف پول Decred و Ripple vs SEC ببینید.