منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Solana: SOL پس از یک دوره نزولی به 40.96 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Solana: SOL پس از یک دوره نزولی به 40.96 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که قیمت SOL معاملات نمودار روزانه را تا 40.96 دلار باز کرده و در روند نزولی به معامله ادامه می دهد. پس از فروش اخیر در سراسر بازار، این ارز دیجیتال نتوانسته است هیچ خریداری در سطوح بالاتر پیدا کند و به زیر 45.0 دلار سقوط کرده است. خرس‌ها کنترل قیمت را در دست گرفته‌اند و قیمت‌ها را پایین می‌آورند. سطح بعدی پشتیبانی در 35.0 دلار موجود است و حرکت به پایین تر از این سطح می تواند سطح 30.0 دلار را آزمایش کند.

تحلیل قیمت سولانا: تحلیل تکنیکال

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که قیمت SOL بین 40.27 دلار تا 44.73 دلار معامله می شود و قیمت ها در 24 ساعت گذشته 8 درصد کاهش یافته است. دارایی دیجیتال دارای ارزش بازار 13,855,860,609.92 دلار است در حالی که حجم کل معاملات 2.3 میلیارد دلار است. دارایی دیجیتال دارای تسلط بر بازار 1.18 درصد است زیرا دارایی دیجیتال در رتبه 9 کلی قرار دارد.

میانگین‌های متحرک همگی روند پایین‌تری دارند و میانگین متحرک 20 روزه از میانگین متحرک 50 روزه که یک علامت نزولی است، عبور کرده است. اندیکاتور MACD همچنین مقادیر بیش از حد فروش را نشان می دهد که نشان می دهد گاوها ممکن است به زودی بازگردند. اندیکاتور RSI نیز در منطقه اشباع فروش قرار دارد و بازگشت به بالای 50 می تواند قیمت ها را دوباره سطح 45.0 دلار را آزمایش کند.

تصویر 532
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD، منبع: TradingView

دارایی دیجیتال باید پشتیبانی در 35.0 دلار پیدا کند و به بالای 45.0 دلار برگردد تا نشان دهنده تغییر روند باشد. باندهای Bolinger در حال حاضر در حالت نزولی قرار دارند زیرا قیمت ها به زیر خط میانی سقوط کرده است. یک حرکت به بالای خط وسط می تواند شاهد آزمایش قیمت ها در سطح 45.0 دلار باشد. هدف نزولی سولانا 30.0 دلار باقی می ماند و حرکت به زیر این سطح می تواند منجر به کاهش قیمت ها به 25.0 دلار در کوتاه مدت شود.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا در نمودار قیمت 4 ساعته: قیمت SOL به 40.96 دلار کاهش می یابد

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که قیمت ها پس از یک دوره نزولی به 40.96 دلار کاهش یافته است. بازار با فروش شدیدی روبرو بوده و قیمت ها نتوانسته خریدار در سطوح بالاتر پیدا کند. اندیکاتور MACD نزولی است و اندیکاتور RSI نیز در منطقه اشباع فروش قرار دارد که نشان می دهد فروش ممکن است در کوتاه مدت ادامه یابد. دارایی دیجیتال باید پشتیبانی در 35.0 دلار پیدا کند و به بالای 45.0 دلار برگردد تا نشان دهنده تغییر روند باشد. سطح بعدی مقاومت در 50.0 دلار وجود دارد و حرکت به بالاتر از این سطح می تواند سطح 55.0 دلار را آزمایش کند.

تصویر 531
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

میانگین متحرک 50 روزه در حال حاضر 41.07 دلار و میانگین متحرک 200 روزه 40.09 دلار است که نشان می دهد دارایی دیجیتال در یک روند نزولی بلندمدت قرار دارد. دارایی دیجیتال باید بالاتر از میانگین متحرک 200 روزه حرکت کند تا نشان دهنده تغییر روند باشد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که دارایی دیجیتال پس از یک دوره نزولی به 40.96 دلار کاهش یافته است. بازار با فروش شدیدی روبرو بوده و قیمت ها نتوانسته خریدار در سطوح بالاتر پیدا کند. دارایی دیجیتال باید پشتیبانی در 35.0 دلار پیدا کند و به بالای 45.0 دلار برگردد تا نشان دهنده تغییر در روند باشد. سطح بعدی مقاومت در 50.0 دلار وجود دارد و حرکت به بالاتر از این سطح می تواند سطح 55.0 دلار را آزمایش کند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.