منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Solana: SOL در 11.88 دلار ثابت باقی می ماند

تجزیه و تحلیل قیمت Solana: SOL در 11.88 دلار ثابت باقی می ماند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا علائم افزایشی را نشان می دهد زیرا بازار ریسک نزولی را نشان می دهد. در نتیجه، خرس‌ها کنترل بازار سولانا را به دست آورده‌اند، که ممکن است با تجمع خرس‌ها برای کاهش قیمت، مسیر بازار را به سمت بدتر تغییر دهد، و SOL اکنون انتظار دارد یک دوره مثبت در چند روز آینده در دست بگیرد. در نتیجه، خرس ها هر کاری که می توانند برای حفظ کنترل انجام می دهند. علاوه بر این، قیمت SOL در چند ساعت اخیر پویایی کاهشی را تجربه کرده است.

بازار نشان می دهد که قیمت سولانا دیروز به مرز 11.50 دلار سقوط کرد و به 12.11 دلار افزایش یافت. سولانا به حرکت مثبت خود ادامه می دهد. علاوه بر این، روز بعد، قیمت سولانا سقوط کرد و به 11.88 دلار رسید. SOL در حال حاضر با 11.88 دلار معامله می شود. SOL با حجم معاملات 488,181,774 دلار و ارزش بازار زنده 4,325,061,850 دلار در 24 ساعت گذشته 8.39 درصد کاهش داشته است. SOL در حال حاضر در رتبه 15 در رتبه بندی ارزهای دیجیتال قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته SOL/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که شرایط فعلی بازار پتانسیل نزولی را با حرکت قیمت به سمت پایین نشان می دهد. علاوه بر این، نوسانات بازار از یک حرکت کاهشی پیروی می‌کند و باعث می‌شود که ارز دیجیتال کمتر مستعد تغییرات نوسان در هر دو طرف باشد. در نتیجه، سقف بالای باند بولینگر روی 13.7 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت برای SOL عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در 11.62 دلار است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی برای SOL عمل می کند.

قیمت SOL/USD زیر منحنی میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان می دهد بازار از یک حرکت نزولی پیروی می کند. با این حال، از آنجایی که بازار امروز نوسانات فزاینده ای را تجربه می کند، قیمت سولانا فضای بیشتری برای تغییر به روند مثبت دارد. با این حال، این بدان معناست که ارز دیجیتال فضای بیشتری برای حرکت به سمت مثبت دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد قیمت SOL/USD به سمت بالا حرکت می‌کند، که نشان‌دهنده افزایش بازار با پویایی بیشتر است.

تصویر 361
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 32 است که باعث می شود ارز دیجیتال در منطقه کاهش ارزش قرار گیرد. علاوه بر این، امتیاز RSI به سمت بالا حرکت می کند، که نشان می دهد فعالیت خرید از فعالیت فروش فراتر می رود در حالی که به سمت ثبات حرکت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا برای 24 ساعت

تحلیل قیمت سولانا در چند روز اخیر با نوساناتی روبرو شده است. با این حال، با کاهش نوسانات. علاوه بر این، با بسته شدن نوسانات، ارزش ارز دیجیتال در برابر تغییرات آسیب‌پذیرتر می‌شود. در نتیجه، سقف بالای باند بولینگر روی 37.23 دلار است که به عنوان قابل توجه ترین مقاومت برای SOL عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر روی 2.8 دلار است که به عنوان نقطه مقاومت دیگری برای SOL عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت SOL/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند و حرکت نزولی را نشان می دهد. با این حال، حمایت و مقاومت در حال نزدیک شدن هستند، که نشان دهنده کاهش نوسانات با احتمال زیاد تغییر روند است. با این حال، قیمت به سمت پایین به سمت ویژگی های کاهشی حرکت می کند.

تصویر 362
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD منبع: TradingView

به نظر می رسد امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 27 باشد که نشان دهنده ارزش پایین این ارز دیجیتال است. در منطقه کم ارزش قرار می گیرد. با این حال، امتیاز RSI از یک حرکت خطی پیروی می کند که نشان دهنده یک بازار ثابت است و به سمت کاهش پویایی حرکت می کند. افزایش امتیاز RSI نشان می دهد که فعالیت خرید از فعالیت فروش بیشتر است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا حرکت نزولی و پتانسیل ثابت بیشتر را نشان می دهد. علاوه بر این، خرس‌ها بازدارندگی خود را نشان داده‌اند و ممکن است به زودی برای درازمدت کنترل بازار را در دست بگیرند، زیرا بازار نشانه‌های عظیمی از تغییر را نشان می‌دهد. بنابراین، بر اساس این تحلیل، انتظار می‌رود سولانا آینده درخشانی داشته باشد و گاوها خرس‌ها را به‌طور کامل از صحنه خارج کنند، البته به شرطی که قیمت بازار را بشکند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.