منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Solana: SOL در حدود 13.0 دلار تثبیت می شود، آینده SOL چیست؟

تجزیه و تحلیل قیمت Solana: SOL در حدود 13.0 دلار تثبیت می شود، آینده SOL چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا برای امروز نشان می دهد که قیمت سولانا پس از یک دوره معاملات جانبی در چند روز گذشته در یک حرکت نزولی اندک است. پیش از این، بازار روز گذشته روند صعودی را دنبال کرد که سکه شروع به بهبود کرد، اما پس از بهبودی تا 13.98 دلار، فشار فروش بازگشت و به نظر می رسد سکه دوباره در حال اصلاح است. از آنجایی که روند امروز نزولی است، این جفت ارز دیجیتال همچنان محدوده نزولی را پوشش می دهد و قیمت بسیار اندکی به 13.60 دلار در جایی که در حال حاضر معامله می شود کاهش یافته است.

ارز دیجیتال سولانا حمایت قوی خود را در قیمت 12.5 دلار حفظ کرده است که گاوها در هفت روز گذشته از آن دفاع کرده‌اند و در صورتی که گاوها مجدداً حرکت خود را به دست بیاورند، ممکن است قیمت‌ها بازگردد. حجم معاملات سولانا در حال حاضر 183,595,580 دلار است زیرا آلتکوین در 24 ساعت گذشته در محدوده باریکی معامله شده است. سولانا حداقل روزانه 13.54 دلار و بالاترین قیمت روزانه 13.98 دلار را ثبت کرده است که نشان می دهد سولانا در 24 ساعت گذشته شاهد نوسانات کم بوده است.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا در نمودار روزانه: خرس ها با تثبیت SOL در اطراف سطح 13.0 دلار تسلط دارند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا در یک بازه زمانی روزانه نشان می‌دهد که خرس‌ها در بیشتر ساعات روز تحت کنترل بوده‌اند، با مقاومت ثابت در 14.5 دلار. SOL/USD از اواخر شب پس از بهبود صعودی مشاهده شده در جلسه معاملاتی قبلی اصلاح شده است. . جفت SOL/USD در زمان نگارش این مقاله با قیمت 13.06 دلار معامله می شود. اگر به عملکرد قیمت هفته گذشته نگاه کنیم، به نظر می رسد که ارز دیجیتال به دنبال کاهش شدید سطوح قیمت، در مرحله یکپارچگی قرار دارد.

تصویر 184
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD، منبع: TradingView

با این حال، سکه طی هفت روز گذشته توانست حداقل 0.51 درصد ارزش کسب کند که کافی نیست، اما زیان آن مهار شده است. میانگین متحرک (MA) در 31.5 دلار کمتر از سطح قیمت فعلی است.

نوسانات بازار برای SOL/USD نسبتاً پایین است، همانطور که باندهای باریک بولینگر نشان می دهد زیرا باند پایین در حال حاضر در سطح حمایت 12.24 دلار قرار دارد. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز روند نزولی امروز را تأیید می کند زیرا در شاخص 39.7 معامله می شود که نشان دهنده فشار نزولی در بازار است زیرا منحنی بسیار اندکی رو به پایین است. نشانگر فنی MACD زمانی که خط MACD (آبی) از زیر خط سیگنال عبور می کند، یک متقاطع نزولی را نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا در نمودار قیمت 4 ساعته: قیمت SOL با افزایش حرکت نزولی به 13.60 دلار کاهش می یابد.

در تحلیل 4 ساعته قیمت سولانا، بازار نزولی به نظر می رسد زیرا قیمت ها از بالاترین سطح نزدیک به 13.98 دلار کاهش یافته است. این بازار در حال حاضر با قیمت 13.6 دلار معامله می شود و با مقاومت فوری 14.5 دلار مواجه است.

تصویر 183
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) زمانی که خط MACD (آبی) از زیر خط سیگنال عبور می کند، یک متقاطع نزولی را نشان می دهد. RSI برای SOL در حال حاضر زیر 50 است که نشان می دهد بازار نزولی است. باند بولینگر زیر سطح 50 است که نشان دهنده فروش بیش از حد بازار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تحلیل قیمت سولانا نشان می‌دهد که بازار در فاز نزولی قرار دارد و احتمالاً قیمت‌ها در کوتاه‌مدت پایین‌تر خواهند بود. سطوح پشتیبانی کلیدی که باید مراقب آن باشید 12.04 دلار است. اگر این سطوح نقض شود، می تواند منجر به کاهش بیشتر شود. شاخص های فنی نیز سیگنال های نزولی می دهند که نشان می دهد ممکن است قیمت ها در کوتاه مدت بیشتر کاهش یابد.