منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Solana: SOL به 38 دلار سقوط می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Solana: SOL به 38 دلار سقوط می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا حرکت نزولی کامل را با فضایی برای فعالیت های نزولی بیشتر نشان می دهد. خرس ها بر بازار SOL حکومت می کنند و احتمالاً حرکت خود را حفظ می کنند و SOL اکنون انتظار کاهش ارزش بیشتری در روزهای آینده دارد. در نتیجه، به نظر می‌رسد خرس‌ها موضع محکمی از خود نشان می‌دهند و ممکن است به زودی بازار را در بر بگیرند. علاوه بر این، قیمت SOL از 42 دلار به 38 دلار سقوط کرده است و در حدود این آستانه باقی مانده است.

بازار قیمت حرکت منفی سولانا را روی 39 دلار نشان می دهد. سولانا به حرکت نزولی ادامه می دهد. SOL در حال حاضر با 38.7 دلار معامله می شود. SOL با حجم معاملات 1,324,152,085 دلار و ارزش بازار زنده 13,403,122,727 دلار در 24 ساعت گذشته 5.52 درصد کاهش داشته است. SOL در حال حاضر در رتبه نهم در رتبه بندی ارزهای دیجیتال قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته SOL/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که شرایط فعلی بازار با کاهش قیمت، پتانسیل منفی را نشان می دهد. علاوه بر این، نوسانات بازار به دنبال یک حرکت بسته شدن خفیف است که منجر به این می شود که ارز دیجیتال کمتر مستعد تغییرات نوسان در هر دو طرف باشد. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر روی 42.9 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای SOL عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در 37.7 دلار است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی برای SOL عمل می کند.

قیمت SOL/USD زیر منحنی میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان می دهد بازار از یک حرکت نزولی پیروی می کند. با این حال، از آنجایی که بازار امروز شاهد کاهش نوسان است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد قیمت SOL/USD به سمت حمایت حرکت می‌کند، که نشان‌دهنده یک حرکت معکوس احتمالی است که احتمالاً می‌تواند حرکت نزولی را بشکند.

تصویر 259
منبع نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 41 است که باعث می شود ارز دیجیتال پایدار باشد و در منطقه خنثی پایین سقوط کند. علاوه بر این، امتیاز RSI به صورت خطی حرکت می کند و نشان می دهد که فعالیت خرید معادل فعالیت فروش است.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا برای 24 ساعت

تحلیل قیمت سولانا در چند روز اخیر وارد یک حرکت صعودی شده است. علاوه بر این، با بسته شدن نوسانات، ارزش کریپتوکارنسی با تغییر نوسان کمتری حرکت می‌کند. قیمت در این مورد کمتر مستعد تغییرات متغیر است. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر روی 45 دلار است که به عنوان مهم ترین مقاومت برای SOL عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger روی 32.5 دلار است که قوی‌ترین پشتیبانی برای SOL است.

به نظر می رسد قیمت SOL/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند و حرکت نزولی را نشان می دهد. از سوی دیگر، می توان دید که بازار به سمت یک حرکت نزولی تغییر می کند زیرا قیمت به نفع رویکرد منفی است.

تصویر 260
منبع نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: TradingView

به نظر می رسد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 49 باشد که ارزش پایدار ارز دیجیتال را نشان می دهد. در منطقه بی طرف مرکزی قرار می گیرد. با این حال، امتیاز RSI از یک حرکت نزولی پیروی می کند که نشان دهنده کاهش بازار و پویایی نزولی است. علاوه بر این، امتیاز RSI کاهشی نشان دهنده فعالیت فروش برتر از فعالیت خرید است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تحلیل قیمت سولانا حرکت نزولی با احتمال قوی کاهش بیشتر قیمت آن در روزهای آینده را نشان می دهد. خرس ها در شرف تصرف بازار هستند. اگر گاوها نتوانند به زودی پاسخ دهند، خرس ها بازار را برای درازمدت غرق خواهند کرد. با این حال، از آنجایی که خرس‌ها پتانسیل عظیمی از خود نشان می‌دهند، می‌توانند فرصتی برای مصرف کامل بازار داشته باشند، اما اگر قیمت حمایت را بشکند. سپس، پویایی بازار ممکن است به نفع گاوها تغییر کند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.