منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Solana: SOL به زیر 40.00 دلار سقوط می کند زیرا خرس ها بر بازار تسلط دارند

تجزیه و تحلیل قیمت Solana: SOL به زیر 40.00 دلار سقوط می کند زیرا خرس ها بر بازار تسلط دارند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت سولانا حاکی از حرکت نزولی به 38 دلار است.
  • SOL با مقاومت در حدود 44 دلار مواجه است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 39 دلار است

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که SOL نتوانست سطح حمایتی را بالاتر از مرز 44.00 دلار تعیین کند و فعالیت نزولی شدید باعث شده است که قیمت تا مرز 40.00 دلار سقوط کند و حرکت نزولی بیشتری به دنبال داشته باشد.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته احساس نزولی را در بازار مشاهده می‌کند، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی منفی را ثبت می‌کنند. بازیگران اصلی عبارتند از ETH و BTC که به ترتیب افت 6.27 و 5.63 درصدی را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت Solana: SOL به زیر 40.00 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL به زیر 40.00 دلار سقوط می کند زیرا خرس ها بر بازار تسلط دارند
نشانگرهای فنی برای SOL/USDT توسط Tradingview

MACD نزولی است که در رنگ قرمز هیستوگرام نشان داده شده است که نشان دهنده افزایش فشار فروش در نمودارهای 4 ساعته است. علاوه بر این، اندیکاتور حرکت نزولی بالایی را در زمان فشار نشان می دهد همانطور که در عمق تند نشانگر مشاهده می شود. علاوه بر این، رنگ تیره هیستوگرام یک حرکت نزولی فزاینده را نشان می دهد زیرا قیمت به زیر سطح حمایت 40.00 دلار می رسد.

EMA ها در حال حاضر پایین معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در پنج روز گذشته منفی است. با این حال، با بازگشت قیمت به سطح حمایت 40.00 دلار، می‌توان انتظار داشت که گاوها با هم مقابله کنند و باعث حرکت صعودی EMA در نمودارهای کوتاه‌مدت شوند. 12-EMA در حال حاضر در شیب تندتری نسبت به 26-EMA حرکت می کند که نشان دهنده افزایش بیشتر حرکت نزولی است.

RSI در 20 روز گذشته خنثی بود، اما اکنون در منطقه اشباع فروش فرو رفته است که نشان می دهد فضای کمی برای حرکت نزولی بیشتر وجود دارد. با این حال، این اندیکاتور سیگنال خرید فوری صادر نمی کند زیرا بالاتر از سطح واحد شاخص 20.00 معامله می شود. در حال حاضر، این شاخص در 29.42 معامله می شود و حرکت به سمت بالا نشان دهنده افزایش فعالیت خرید در بازارها است.

باندهای بولینگر در حال حاضر گسترده هستند و با افزایش قیمت در حد پایین اندیکاتور، واگرایی بیشتری نشان می دهند. از آنجایی که خرس ها به زیر مرز 40.00 دلار سقوط می کنند، باندهای بولینگر فقط برای تسهیل حرکت نوسان قیمت به گسترش خود ادامه می دهند. در زمان پرس، خط پایین اندیکاتور از علامت 39 دلار پشتیبانی می کند، در حالی که خط میانگین سطح مقاومت را در علامت 44.63 نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای SOL/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت سولانا یک سیگنال فروش با 14 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی که خرس ها را پشتیبانی می کنند، صادر می کند. از سوی دیگر، تنها هفت شاخص از خرس‌ها حمایت می‌کنند که در ساعات اخیر حضور صعودی پایینی را نشان می‌دهند. در همان زمان، پنج اندیکاتور روی حصار نشسته اند و هیچ یک از طرفین بازار را پشتیبانی نمی کنند.

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت سولانا این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین سیگنال فروش با 14 اندیکاتور را منتشر می کند که نشان دهنده یک شکست رو به پایین در برابر سه شاخص است که حرکت رو به بالا را نشان می دهد. این تحلیل مجدداً تسلط نزولی را در نمودارهای میان مدت تأیید می کند در حالی که فعالیت خرید کمی برای دارایی در نمودارهای میان مدت نشان می دهد. در همین حال، 9 نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت سولانا چه انتظاری باید داشت؟

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL به زیر 40.00 دلار سقوط می کند زیرا خرس ها بر بازار تسلط دارند
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که پس از بهبودی به مرز 48.00 دلار، SOL قادر به ادامه حرکت صعودی نبود و حرکت نزولی زیر تمام سودها را پاک کرد و باعث شد که قیمت به زیر 40.00 دلار سقوط کند. در زمان پرس، گاوها در تلاش برای دفاع از مرز 40.00 دلار هستند تا از حرکت نزولی بیشتر جلوگیری کنند.

معامله گران می توانند انتظار داشته باشند که SOL به حرکت نزولی خود ادامه دهد زیرا حرکت قیمت به مشاهده حرکت نزولی ثابت در نمودارهای 4 ساعته ادامه می دهد. می توان انتظار داشت که قیمت قبل از تثبیت به سطح 38.00 دلار سقوط کند، با این حال، اگر گاوها نتوانند سطح حمایت را حفظ کنند، SOL ممکن است به حرکت نزولی خود تا مرز 36.00 دلار ادامه دهد.