منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Solana: SOL با 25.04 دلار سازگار است

تجزیه و تحلیل قیمت Solana: SOL با 25.04 دلار سازگار است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا برای 22 ژانویه 2023، بازار را به دنبال یک حرکت صعودی کامل نشان می دهد. علاوه بر این، سولانا شتاب مثبت گسترده ای به دست آورده است که نشان دهنده کاهش برای بازار SOL است. قیمت سولانا طی چند ساعت گذشته منفی بوده است. امروز قیمت سقوط کرد و از 26.18 دلار به 24.75 دلار رسید. با این حال، به زودی ارزش بازار شروع به افزایش بیشتر کرد، زیرا ارز دیجیتال بیشتر ارزش خود را به دست آورده بود. علاوه بر این، سولانا افزایش یافته و به 25.04 دلار رسیده است، فقط از مرز 25.50 دلار دور شده است.

قیمت سولانا امروز 24.98 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 2.30 میلیارد دلار، ارزش بازار 9.07 میلیارد دلار و تسلط بر بازار 0.85 درصد است. قیمت SOL در 24 ساعت گذشته 0.73 درصد کاهش یافته است.

سولانا در 6 نوامبر 2021 به بالاترین قیمت خود رسید، زمانی که در بالاترین قیمت خود یعنی 259.52 دلار معامله می شد، در حالی که پایین ترین قیمت سولانا در تاریخ n/a ثبت شد که در پایین ترین سطح تاریخ خود یعنی 0.00 دلار معامله می شد. کمترین قیمت از زمان ATH آن 8.09 دلار (پایین ترین دوره) بود. بالاترین قیمت SOL از زمان آخرین چرخه پایین 26.33 دلار (بالاترین چرخه) بود. پیش بینی قیمت سولانا در حال حاضر صعودی است، در حالی که شاخص ترس و طمع 53 (خنثی) را نشان می دهد.

منبع در حال گردش سولانا 362.91M SOL از حداکثر عرضه 533.68M SOL است. نرخ تورم عرضه سالانه فعلی 15.38 درصد است به این معنی که 48.38 میلیون SOL در سال گذشته ایجاد شده است. از نظر ارزش بازار، سولانا در حال حاضر در بخش اثبات سهام در رتبه سوم، در بخش شبکه سولانا رتبه دوم و در بخش لایه 1 در رتبه هفتم قرار دارد.

تحلیل قیمت 1 روزه SOL/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت فزاینده نشان می دهد. این به این معنی است که قیمت سولانا بیشتر مستعد حرکت به سمت هر دو افراطی است و پویایی کاهش بیشتری را نشان می دهد. قیمت بالای کریپتوکارنسی SOL 25.40 دلار است و قیمت باز آن 25.15 دلار است. در مقابل، قیمت پایین SOL با تغییر 0.86- درصد و قیمت پایانی 24.96 دلار در 24.86 دلار است.

به نظر می رسد قیمت SOL/USD در حال حرکت بر روی قیمت میانگین متحرک است که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. به نظر می رسد روند بازار تحت سلطه گاوها باشد. به نظر می رسد قیمت SOL/USD در حال حرکت به سمت بالا است که نشان دهنده افزایش بازار است. به نظر می رسد بازار نوار مقاومت را شکسته است که باعث حرکت معکوس می شود. این ممکن است برای گاو نر کشنده باشد.

تصویر 455
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD منبع: CoinCodex

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 71 است که نشان دهنده یک سهام ارز دیجیتال بسیار ناپایدار است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال SOL در منطقه تورم سقوط می کند. علاوه بر این، به نظر می رسد RSI به صورت خطی حرکت می کند، که نشان دهنده یک بازار ثابت است. هم ارزی فعالیت های فروش و خرید باعث می شود که امتیاز RSI در حالت خاموش بماند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا برای 7 روز

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت فزاینده نشان می دهد، به این معنی که قیمت سولانا مستعد تجربه تغییرات متغیر در هر دو حد است. ارزش بالا در 25.40 دلار با قیمت باز 24.96 دلار موجود است. در مقابل، قیمت پایین 24.77 دلار با تغییر 0.14 درصد و ارزش پایانی 24.99 دلار است.

به نظر می رسد قیمت SOL/USD در حال حرکت بر روی قیمت میانگین متحرک است که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. علاوه بر این، به نظر می رسد روند بازار در چند روز اخیر پویایی صعودی را نشان داده است. در نتیجه، بازار رویکرد مثبتی را اتخاذ کرده است.

تصویر 456
نمودار قیمت 7 روزه SOL/USD منبع: CoinCodex

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 46 است که نشان دهنده یک ارز دیجیتال پایدار است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه مرکزی خنثی سقوط می کند. علاوه بر این، به نظر می رسد مسیر RSI به یک حرکت صعودی تغییر کرده است. افزایش امتیاز RSI همچنین به معنای فعالیت های خرید غالب است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می‌دهد که ارز دیجیتال SOL روندی افزایشی دارد و فضای زیادی برای فعالیت‌های بیشتر در حد فزاینده دارد. علاوه بر این، به نظر می رسد شرایط فعلی بازار از رویکردی منفی پیروی می کند. بنابراین، می‌توان فرض کرد که خرس‌ها به زودی حرکت‌های خود را برای شروع کنترل خود بر بازار آغاز خواهند کرد.