منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Solana: SOL با عبور گاوهای نر سطح 30 دلار را بازیابی می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Solana: SOL با عبور گاوهای نر سطح 30 دلار را بازیابی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا حاکی از حرکت به سمت 34.00 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 30.00 دلار است
  • SOL با مقاومت در مرز 32.00 دلار مواجه است

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که قیمت در نهایت از سطح مقاومت 30.00 دلار شکسته و به سرعت به مرز 32.00 دلار نزدیک می شود.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته یک جو مثبت بازار را مشاهده کرد، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی مثبت را ثبت کردند. بازیکنان اصلی شامل ETH و DOT هستند که به ترتیب شیب 9.21 و 6.92 درصد را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL به 30 دلار باز می گردد

111111111
نشانگرهای فنی برای SOL/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. این اندیکاتور حرکت صعودی پایینی را نشان می داد تا اینکه قیمت به طور ناگهانی در ساعت 12:00 UTC امروز افزایش یافت. اکنون اندیکاتور حرکت صعودی قوی را نشان می دهد و سایه تیره هیستوگرام نشان دهنده افزایش فعالیت خرید در زمان چاپ است.

EMAها در حال حاضر نزدیک به موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته همچنان پایین است. با این حال، با چرخش دو EMA به سمت بالا، انتظار می رود که فعالیت صعودی افزایش یابد و 12-EMA از 26-EMA متفاوت باشد. در حال حاضر، EMA ها افزایش فشار خرید را پیشنهاد می کنند زیرا قیمت از مرز 30.00 دلار عبور می کند.

RSI چند روز پیش در منطقه اشباع فروش معامله می شد، زیرا شاخص به زیر سطح 30.00 واحد کاهش یافت. از آن زمان، این اندیکاتور به سمت منطقه اشباع خرید حرکت کرد و با انتشار سیگنال فروش به بالای سطح واحد شاخص 70.00 صعود کرد. از سوی دیگر، شیب عمودی اندیکاتور حاکی از حرکت بیشتر به سمت بالا در کوتاه مدت است.

باندهای بولینگر اخیراً به دلیل تثبیت قیمت در حدود 28000 دلار در حال همگرایی بودند. با این حال، زمانی که قیمت از مرز 30.00 دلار عبور کرد، باندهای بولینگر به شدت شروع به واگرایی کردند. خط میانگین این اندیکاتور 28.62 دلار پشتیبانی می کند در حالی که SOL بالاتر از حد بالایی معامله می شود.

تجزیه و تحلیل فنی برای SOL/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت سولانا یک سیگنال خرید صادر می کند و 15 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از گاوها حمایت می کنند. از سوی دیگر، تنها دو شاخص از خرس‌ها حمایت می‌کنند که در ساعات اخیر حضور نزولی پایینی را نشان می‌دهند. در همان زمان، 9 اندیکاتور روی حصار نشسته اند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت سولانا این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین سیگنال خرید را با 10 اندیکاتور حاکی از حرکت صعودی در مقابل شش اندیکاتور نشان دهنده حرکت نزولی است. این تحلیل تسلط صعودی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد در حالی که فشار فروش قابل توجهی را برای دارایی در همان بازه زمانی نشان می دهد. در همین حال، ده اندیکاتور خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت سولانا چه انتظاری باید داشت؟

222222222
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که پس از ناکامی در بالا رفتن از مرز 29.00 دلار، SOL قبل از اینکه بازارها یک فشار صعودی قوی را مشاهده کنند که باعث شکسته شدن قیمت به بالای مرز 31.00 دلار شد، به سطح 28.00 دلار بازگشت. حرکت صعودی در بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال، SOL را قادر ساخت تا به مرز 32.00 دلار بازگردد.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که SOL به روند صعودی خود ادامه دهد زیرا گاوها بازارها را تسخیر می کنند. در حال حاضر، می توان انتظار داشت که قیمت قبل از اینکه مقاومت قابل توجهی پیدا کند تا مرز 34.00 دلار افزایش یابد. انتظار می رود طی چند روز آینده، SOL بین 32 تا 34.00 دلار معامله شود.