منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Solana: قیمت SOL در بحبوحه بادهای نزولی در حدود 35.52 دلار تثبیت می شود

تجزیه و تحلیل قیمت Solana: قیمت SOL در بحبوحه بادهای نزولی در حدود 35.52 دلار تثبیت می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می‌دهد که قیمت‌های SOL در میان بادهای نزولی همچنان بالای 35.52 دلار باقی مانده است. حرکت قیمت سولانا در 24 ساعت گذشته نشان می‌دهد که قیمت‌ها در معاملات روز معاملات در معاملات روزانه 35.36 دلار باز شدند، اما بعداً، قیمت‌ها با کاهش اندک 8.36 درصدی به بالاترین سطح 38.91 دلار رسیدند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که ارزش بازار سکه نیز با کاهش اندکی به 12.3 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که حجم معاملات 24 ساعته 1.4 میلیارد دلار است. این ارز دیجیتال در رتبه ۲۸ در فهرست دارایی های دیجیتال با بیشترین ارزش بازار قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت 1 روزه SOL/USD: فشار را تحمل می کند

نمودار روزانه تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که ارز دیجیتال یک الگوی گوه نزولی تشکیل داده است. شکست این الگو می تواند شاهد پشتیبانی تست قیمت در 31.06 دلار باشد. بازگشت مجدد از این سطح می تواند قیمت ها را به 38.91 دلار بازگرداند که حد بالایی الگوی گوه نزولی است.

تصویر 274
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی در همان نمودار در قلمرو نزولی قرار دارد اما نزدیک به سطح 50 است. این نشان می دهد که قیمت ها می توانند در اطراف این سطوح قبل از شکست در هر جهت تثبیت شوند. میانگین متحرک ساده 50 روزه و 200 روزه هر دو به صورت افقی شیب دار هستند و SMA 50 روزه در حال حاضر بالاتر از SMA 200 روزه معامله می شود. این نشان می دهد که احتمال یک کراس اوور صعودی در آینده نزدیک وجود دارد. خط نشانگر MACD (آبی) در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد که یک علامت صعودی است.

تحلیل قیمت 4 ساعته SOL/USD: توسعه اخیر

نمودار 4 ساعته تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که قیمت ها از ابتدای معاملات روز بین 34.96 تا 38.91 دلار معامله می شوند. گاوها تاکنون در بالا بردن قیمت ها به بالای سطح مقاومت 38.91 دلار ناموفق بوده اند.

تصویر 275
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

شاخص واگرایی میانگین متحرک همگرایی در همان نمودار در حال حاضر در قلمرو نزولی اما نزدیک به سطوح 0 است. این نشان می دهد که بازار در حال حاضر در حال تثبیت است و ممکن است به زودی یک شکست در هر جهت رخ دهد. اندیکاتور RSI نیز با مقدار 42.35 در قلمرو نزولی قرار دارد. بازار در حال حاضر زیر SMA 50 روزه اما بالاتر از SMA 200 روزه معامله می شود که نشان دهنده سوگیری بازار نزولی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

به طور کلی، قیمت سولانا در کوتاه مدت نزولی است، اما می تواند از سطح حمایت 31.06 دلار جهش کند. برای افزایش قیمت ها به یک شکست بالاتر از سطح مقاومت 38.91 دلار نیاز است. بازار کریپتوکارنسی در چند هفته گذشته با افزایش قیمت ها و پس از آن دوباره سقوط کرده است. شاخص های فنی نشان می دهد که بازار در حال حاضر در مرحله یکپارچگی قرار دارد و به زودی احتمال وقوع شکست وجود دارد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.