منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Solana: حرکت صعودی به افزایش SOL به 33.65 دلار کمک می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Solana: حرکت صعودی به افزایش SOL به 33.65 دلار کمک می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشانه هایی از روند صعودی را نشان می دهد، زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته افزایش بیشتری داشته است. قیمت در مسیر احیای خود است و با ثبات روند صعودی تا سطح 33.65 دلار در طول روز بهبود یافته است. هفته گذشته ثابت شده است که برای خریداران بسیار حمایت کننده بوده است. یک روند صعودی ثابت در حال افزایش بوده است و روند مشابهی حتی امروز نیز مشاهده می شود. بازیابی بیشتر در صورتی امکان پذیر است که خریداران در تلاش خود پافشاری کنند.

آلتکوین اخیراً فشار خرید شدیدی را تجربه کرده است و به نظر می رسد در میان مدت به حرکت صعودی خود ادامه دهد. قیمت سولانا در چند روز گذشته در اطراف سطح 32-33 دلار در نوسان بوده است و شکست بیش از این می تواند منجر به حرکت قیمت ها به سمت منطقه 34.00 دلار در کوتاه مدت شود. حجم معاملات 24 ساعته در حال حاضر حدود 702 میلیارد دلار و ارزش کل بازار 11 میلیارد دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: روند صعودی باعث افزایش قیمت تا 33.65 دلار می شود

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه سولانا روند صعودی را برای ارزهای دیجیتال تایید می کند، زیرا ارزش SOL/USD به طور قابل توجهی افزایش یافته است. درجه قابل توجهی از افزایش در ارزش سکه به دلیل تلاش های صعودی در حال ظهور است. در صورت پافشاری خریداران می توان پیش بینی کرد که قیمت در ساعات آینده افزایش بیشتری خواهد داشت. قیمت در حال حاضر 33.65 دلار است، زیرا سکه در 24 ساعت گذشته 1 درصد ارزش داشت و خط روند هفتگی نیز صعودی است.

تصویر 50
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD، منبع: TradingView

قیمت در روزهای اخیر روند صعودی داشته است و اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 49.26 است که در منطقه اشباع خرید قرار دارد، به این معنی که ممکن است در کوتاه مدت عقب نشینی رخ دهد. اندیکاتور MACD نیز در محدوده صعودی قرار دارد و در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد قیمت ها می توانند به حرکت بالاتر ادامه دهند. سکه بالاتر از میانگین متحرک 20 روزه (MA) و MA 50 روزه معامله می شود که یک علامت صعودی است.

تحلیل قیمت سولانا: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

نمودار 4 ساعته برای تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که گاوها توانسته اند پس از یک دوره تثبیت قیمت ها را بالاتر ببرند. قیمت ها در حال حاضر بالاتر از سطح 33.00 دلار معامله می شوند زیرا بازار اوج های بالاتر و پایین ترین قیمت ها را تشکیل داده است. SOL/USD بین سطوح 33.54 دلار و 34.34 دلار معامله می شود، با شکستی بالاتر از دومی که برای صعود بیشتر مورد نیاز است.

تصویر 51
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 56.18 قرار دارد که در قلمرو خنثی قرار دارد و نشان می دهد که قیمت ها می توانند در کوتاه مدت در هر دو جهت حرکت کنند. اندیکاتور MACD نیز در محدوده صعودی قرار دارد اما نزدیک به خط سیگنال است و نشان می دهد که قیمت ها می تواند در کوتاه مدت تثبیت شوند. میانگین متحرک 20 روزه (MA) در حال حاضر روی 34.34 دلار و میانگین متحرک 50 روزه روی 33.54 دلار است که هر دو نشانه های صعودی هستند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

همانطور که از تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته سولانا تأیید شده است، قیمت یک بار دیگر افزایش یافته است. قیمت امروز به دلیل روند صعودی حاکم بر بازار، حرکت صعودی را دنبال کرده است. از آنجایی که گاوها در ۲۴ ساعت گذشته روی صندلی رانندگی نشسته‌اند، اگر خرس‌ها فعالیتی نشان دهند، ممکن است در ساعات آینده اصلاحی ظاهر شود. اما اگر شتاب خرید ادامه یابد، SOL ممکن است بالاتر از مرز 32.00 دلار صعود کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.