منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Solana: با ظاهر شدن پشتیبانی، SOL به محدوده 13 دلار بازمی گردد

تجزیه و تحلیل قیمت Solana: با ظاهر شدن پشتیبانی، SOL به محدوده 13 دلار بازمی گردد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

طبق تجزیه و تحلیل قیمت سولانا، SOL/USD در حال حاضر پس از مشاهده کاهش مداوم از 16 نوامبر 2022 در حال افزایش است. امروز، گاوهای نر در تلاش هستند تا ارزش سکه را افزایش دهند و آن را به 13.12 دلار برسانند. اگرچه این افزایش ها هنوز اندک است، اما حرکت مثبت است. به نفع خریداران بوده است زیرا سکه در حال حاضر در حال بهبود است و روند کاهشی به طور موقت متوقف شده است. در حال حاضر، گاوها در تلاش برای غلبه بر مقاومت در 13.15 دلار هستند. با این حال، فشار فروش نیز در این سطح مشهود است.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: گاوها بار دیگر پیشتاز هستند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه سولانا نشان می دهد که قیمت ارز دیجیتال امروز در حال پیشرفت بوده است که لحظه ای دلگرم کننده برای خریداران است. قیمت در 24 ساعت گذشته تا 13.12 دلار افزایش یافته است و تنها یک درصد از ارزش خود را در 24 ساعت گذشته به دست آورده است. با این حال، گاو نر موقعیت بالایی خود را به خوبی حفظ کرده است.

حرکت قیمت به سمت ارزش میانگین متحرک (MA) است که برای نمودار قیمت یک روزه در سطح 13.68 دلار است. روند نزولی مستمر مشاهده شده در چهار روز گذشته ارزش سکه را تا حد زیادی بدتر کرده است زیرا این ارز دیجیتال در هفت روز گذشته 6.21 درصد از دست داده است.

SOL 1d 1
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD. منبع: TradingView

نوسانات بالا بوده است، با ارزش بالای باندهای بولینگر در 38.56 دلار نشان دهنده مقاومت و باند پایین در علامت 3.65 دلار نشان دهنده قوی ترین حمایت است. در همان زمان، میانگین باندهای بولینگر در 21.10 دلار بالاتر از سطح قیمت شکل می‌گیرد، و این اندیکاتور به طور کلی یک شکست نزولی را نشان می‌دهد، که به احتمال باقی ماندن قیمت‌ها در پوشش قیمت‌های پایین‌تر برای روزهای آینده اشاره می‌کند، حتی اگر بیشتر از این کاهش پیدا نکنند.

امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) هنوز در منطقه کم فروش است، اما این اندیکاتور در نزدیکی مرز منطقه خنثی در شاخص 29 رسیده است، با منحنی صعودی آن که نشان دهنده فعالیت خرید در بازار است، و اگر شتاب خرید ادامه دارد.

تحلیل قیمت سولانا: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت ساعتی Solana نشان می دهد که ادامه شمعدان سبز در نمودار ظاهر می شود زیرا قیمت در 16 ساعت گذشته افزایش یافته است. حرکت صعودی کند بوده است، اما در چند ساعت گذشته از تابع قیمت پشتیبانی کرده است و قیمت تا آخرین ساعت در حال پیشرفت بوده است. در حال حاضر، قیمت آن 13.15 دلار است. میانگین متحرک به زیر منحنی SMA 50 و سطح قیمت فعلی در حال حرکت در 12.91 دلار است.

SOL 4h 1
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD. منبع: TradingView

اندیکاتور Bollinger Bands در نمودار قیمت چهار ساعته، میانگین ارزش 13.34 دلار را حفظ می کند. در حالی که ارزش بالای آن در علامت 14.31 دلار و ارزش پایین آن در موقعیت 12.37 دلار است، زیرا این اندیکاتور نوسانات ملایمی را برای SOL نشان می دهد. امتیاز RSI دوباره در حال افزایش است زیرا قیمت دوباره به دلیل فعالیت های صعودی اخیر در بازار بالا می رود. اندیکاتور RSI عدد 41 را نشان می دهد که یک رقم خنثی در نمودار 4 ساعته است.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: نتیجه گیری

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت ساعتی و روزانه Solana، گاوها قیمت را بالاتر می برند و در 16 ساعت گذشته به 13.15 دلار رسیده اند. ما انتظار داریم که SOL/USD امروز به افزایش ارزش خود ادامه دهد. با این حال، ممکن است یک اصلاح نیز آغاز شود زیرا قیمت در نزدیکی لایه اول مقاومت محلی قرار دارد و انتظار نمی رود که یک پیشرفت بزرگ در طول جلسه معاملاتی فعلی رخ دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.