منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت SNX: قیمت SNX با مقاومت 11.4 دلار ، حرکت بعدی چیست؟

تجزیه و تحلیل قیمت SNX: قیمت SNX با مقاومت 11.4 دلار ، حرکت بعدی چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت SNX برای امروز صعودی است.
  • موقعیت فعلی جریان زیر سطح مقاومت 11.4 دلار است.
  • نزدیکترین پشتیبانی در قیمت 10.6 دلار و دیگری در قیمت 10.4 دلار است که شکسته نشده است.
  • انتظار می رود که اقدام قیمت سعی در شکستن مقاومت و حرکت به سمت بالا داشته باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت SNX برای امروز صعودی است و می توان انتظار قیمتهای بالاتری را پس از سقوط بزرگ که در 7 سپتامبر تجربه کرد ، داشت که طی آن بیت کوین در چند دقیقه بیش از 19 درصد سقوط کرد.

برای امروز ، ما SNX را با وجود موضع نامشخص بیت کوین و سردرگمی در بازار یکی از بهترین عملکردها می دانیم. سقوط بیت کوین SNX را از 14.2 دلار به 9 دلار رساند. این یک افت بزرگ در قیمت بود ، که هیچ کس انتظار آن را نداشت.

در حال حاضر ، قیمت یک سکه SNX در حدود 11.4 دلار است و حجم معاملات در مقایسه با حجم روز گذشته حدود 55.18 درصد کاهش یافته است. از سوی دیگر ، ارزش بازار سکه در مقایسه با ارزش بازار روز قبل بیش از 7.57 درصد افزایش یافته است. این باعث می شود تحلیل قیمت SNX بسیار مهم باشد زیرا SNX در یک نقطه بحرانی معامله می شود.

اگر به دنبال تجزیه و تحلیل قیمت Synthetix برای بلند مدت نیز هستید ، می توانید از صفحه پیش بینی قیمت ما دیدن کنید ، در آنجا پیش بینی های بلند مدت تقریباً برای هر ارز رمزنگاری شده ای که ارزش سرمایه گذاری در آنجا را دارد ، پیدا خواهید کرد. در کوتاه مدت ، می توان انتظار داشت که در صورت حفظ پشتیبانی ، تحلیل قیمت SNX صعودی باشد و اقدام قیمت مقاومت را نقض کند.

تجزیه و تحلیل قیمت SNX: شاخص ها در نمودار 4 ساعته نزولی هستند

تجزیه و تحلیل قیمت SNX امروز در نمودار 4 ساعته با توجه به شاخص های مهم فنی ، نزولی است. این شاخص ها شامل میانگین متحرک اصلی ، یعنی میانگین متحرک 50 روزه و 100 روزه است.

حرکت فعلی قیمت زیر این میانگین های مهم است و اگر این میانگین ها باز پس گرفته شوند ، ممکن است در نمودار 4 ساعته شاهد افزایش قیمت صعودی باشیم.

با توجه به نوارهای بولینگر ، که حرکت احتمالی قیمت احتمالی آینده را در نمودار 4 ساعته نشان می دهند ، اقدام قیمت در انتهای پایین نوارها قرار دارد که نشان دهنده عملکرد نزولی قیمت است. این نشان می دهد که خرس ها در حال حاضر گاوها را شکست می دهند و ممکن است قیمت های پایین تری در پی داشته باشد. قیمت از پایین ترین سطح گروههای Bollinger در 8 سپتامبر شروع شد ، اما انتظار می رود که گاوها به تدریج قدرت خود را بازیابند.

تجزیه و تحلیل قیمت SNX
تجزیه و تحلیل قیمت SNX در نمودار توسط TradingView

در نمودار 4 ساعته زیر ، دو قرائت مهم از RSI یا شاخص قدرت نسبی و شاخص MACD وجود دارد که ما در تجزیه و تحلیل قیمت SNX خود گنجانده ایم.

شاخص قدرت نسبی برای جفت SNX/USDT مقدار 48 را نشان می دهد که از نمودار زیر به وضوح قابل مشاهده است ، به این معنی که فشار فروش کمی بیشتر از فشار خرید است. با مثبت شدن شیب RSI ، می توان انتظار افزایش قیمت را داشت و بنابراین ، این می تواند یک فرصت خرید خوب برای سرمایه گذاران باشد.

مشاهده مهم دیگر از شاخص MACD ناشی می شود ، که در زمان نگارش یک متقاطع صعودی را تجربه می کند. این بدان معنی است که خط نارنجی یا خط سیگنال از خط آبی یا خط MACD عبور کرده است. بنابراین ، ممکن است اقدام قیمت صعودی شود و سعی کند مقاومت فعلی 11.4 دلار را زیر پا بگذارد.

تجزیه و تحلیل قیمت SNX: قیمت SNX با مقاومت 11.4 دلار ، حرکت بعدی چیست؟  4
تجزیه و تحلیل قیمت SNX در نمودار توسط TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت SNX: نتیجه گیری

نتیجه گیری برای تجزیه و تحلیل قیمت SNX صعودی است در صورتی که گاوها از این پس قدرت را در دست بگیرند و مقاومت در سطح 11.4 دلار شکسته شود. در صورت کاهش قیمت SNX ، می توان انتظار داشت که پشتیبانی در 10.6 دلار حفظ شود. این امر ثابت می کند که عملکرد قیمت صعودی شده است و بنابراین ، صعودی خواهد بود تا مقاومت بعدی 12.5 دلار را شکست دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.