منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت SLP: پشتیبانی از تست Smooth Love Smooth با 0.0667 دلار ، قیمت پایین تر ممکن است؟

تجزیه و تحلیل قیمت SLP: پشتیبانی از تست Smooth Love Smooth با 0.0667 دلار ، قیمت پایین تر ممکن است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت SLP برای امروز ضعیف است و 0.59 down کاهش یافته است.
  • نزدیکترین قیمت پشتیبانی SLP/USDT در 0.0667 دلار است.
  • مقاومت در برابر 0.0761 دلار است که در حال حاضر بدون شکست باقی مانده است.

توکن Smooth Love Potion، که عموماً به عنوان توکن SLP شناخته می شود، یکی از پرطرفدارترین سکه ها در بازار ارزهای دیجیتال 2.6 تریلیون دلاری است. تحلیل قیمت SLP برای امروز ضعیف است و داده های CoinmarketCap کاهش 26.16 درصدی حجم معاملات توکن را نشان می دهد.

از سوی دیگر ، قیمت در دو ماه گذشته کاملا نزولی بوده است ، با 50.39 drop کاهش در ماه اوت و سپس 44.94 in در سپتامبر. برای نگاهی بلندمدت به تحلیل قیمت SLP، از بخش پیش بینی قیمت ما دیدن کنید.

برای ماه اکتبر ، ارزش بازار توکن 1.26 up افزایش یافته است ، در حالی که قیمت شمع ماهانه بیش از 8 up افزایش یافته است. این توکن 83.86 down از بالاترین سطح خود کاهش یافته است در حالی که 608.91 up از پایین ترین سطح خود است.

تجزیه و تحلیل قیمت SLP در نمودار روزانه با استفاده از شاخص های فنی

تجزیه و تحلیل قیمت SLP در چند روز گذشته ضعیف بوده است زیرا عملکرد قیمت زیر میانگین متحرک 50 روزه و 100 روزه است ، که نشان دهنده یک نتیجه نزولی است.

از سوی دیگر ، نوارهای بولینگر باریک تر شده اند و نشان می دهد که نوسان قیمت در کوتاه مدت کاهش می یابد. با این حال ، سناریوی فعلی نشان می دهد که ممکن است توکن از قسمت پایینی باند های Bollinger خارج شود.

تجزیه و تحلیل قیمت SLP: پشتیبانی از تست Smooth Love Smooth با 0.0667 دلار ، قیمت پایین تر ممکن است؟  1
تجزیه و تحلیل قیمت SLP در نمودار روزانه توسط TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای قیمت Smooth Love Potion یک شرایط نزولی با مقدار زیر 50 سطح را نشان می دهد. این بدان معناست که فشار فروش در حالی افزایش یافته است که خریداران قادر به رفع خلأ ایجاد شده توسط فروشندگان نیستند.

نشانگر MACD نشان می دهد که خط MACD و خط سیگنال تقریباً با هم همپوشانی دارند و ممکن است هر کدام یک لبه به دست آورند. از نمودار زیر ، به وضوح مشخص است که عملکرد قیمت از ماه آگوست روند نزولی داشته است.

تجزیه و تحلیل قیمت SLP: پشتیبانی از تست Smooth Love Smooth با 0.0667 دلار ، قیمت پایین تر ممکن است؟  2
تجزیه و تحلیل قیمت SLP در نمودار روزانه توسط TradingView

حکم نهایی

تجزیه و تحلیل قیمت SLP را می توان در بلندمدت به صورت نزولی نتیجه گیری کرد، در حالی که برای کوتاه مدت، قیمت ها کند باقی می مانند. اگر گاوها بازار را در دست بگیرند ، می توانیم به زودی قیمت های بالاتری را انتظار داشته باشیم. تا زمان رسیدن، نگاهی به راهنمای ما بیندازید.