منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu: SHIB پشتیبانی را به 0.000045 دلار کاهش می دهد، قبل از ادامه روند پایین تر، دوباره تست می کند؟

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu: SHIB پشتیبانی را به 0.000045 دلار کاهش می دهد، قبل از ادامه روند پایین تر، دوباره تست می کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت شیبا اینو امروز نزولی است.
  • SHIB/USD به زیر حمایت 0.000045 دلار رسید.
  • پایین تر در حال حاضر ایجاد شده است.

تحلیل قیمت شیبا اینو امروز نزولی است، زیرا ما انتظار داریم که بالاترین سطح پایین تری دیگر در طول صعود فعلی ثبت شود. احتمالاً SHIB/USD طی 24 ساعت آینده معکوس خواهد شد که منجر به نزول بیشتر خواهد شد زیرا خرس ها همچنان کنترل را در دست دارند.

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu: SHIB پشتیبانی را به 0.000045 دلار کاهش می دهد، قبل از ادامه روند پایین تر، دوباره تست می کند؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار کلی در 24 ساعت گذشته شروع به بهبودی کرده است و حرکت صعودی امروز بازگشته است. رهبر بازار، بیت کوین، 1.97 درصد از دست داده است، در حالی که اتریوم 1.6 درصد افزایش یافته است. در همین حال، Loopring (LRC) با افزایش بیش از 22 درصدی بهترین عملکرد را دارد.

حرکت قیمت شیبا اینو در 24 ساعت گذشته: شیبا اینو به پایین‌ترین حد خود می‌رسد و برای آزمایش اوج‌های قبلی بهبود می‌یابد.

SHIB/USD در محدوده 0.00004078 تا 0.00004779 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 89.58 درصد افزایش یافته است و در مجموع به 4.2 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 26.17 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه یازدهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته SHIB/USD: SHIB به بالای 0.000045 دلار بازمی گردد

در نمودار 4 ساعته، ما می‌توانیم قیمت شیبا اینو را ببینیم که امروز به شدت بهبود یافته است، زیرا قبل از رسیدن به صعود بیشتر، باید یک بالاترین پایین‌تر دیگر تعیین شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu: SHIB پشتیبانی را به 0.000045 دلار کاهش می دهد، قبل از ادامه روند پایین تر، دوباره تست می کند؟
نمودار 4 ساعته SHIB/USD. منبع: TradingView

قیمت شیبا اینو تا کنون شاهد ادامه حرکت نزولی در ماه نوامبر بوده است. حمایت 0.000045 دلاری چندین بار در هفته های گذشته از نزول بیشتر جلوگیری کرد در حالی که بالاترین سطح پایین تر تعیین شد.

حمایت 0.000045 دلار سرانجام دیروز شکسته شد، با پایین ترین مجموعه جدید در 0.0000405 دلار. از آنجا، SHIB/USD یک شبه شروع به بهبود کرد و در نهایت به بالاتر از پشتیبانی قبلی بازگشت.

با این حال، با توجه به ساختار کلی بازار، احتمالاً طی ساعات آینده شاهد یک رکورد پایین تر دیگر خواهیم بود. از آنجا، ما انتظار داریم که قیمت Shiba Inu معکوس شود و به دنبال آزمایش نزولی بیشتر در آخر هفته باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو: نتیجه گیری

تحلیل قیمت شیبا اینو امروز نزولی است، زیرا پس از پایان صعود فعلی احتمالاً با یک مجموعه پایین تر دیگر، انتظار کاهش بیشتر را داریم. بنابراین، SHIB/USD باید طی 24 ساعت آینده همراه با روند نزولی چند هفته‌ای نزولی بیشتری ببیند.

در حالی که منتظر حرکت سولانا هستید، به راهنمای ما در مورد بهترین صرافی رمزنگاری، نحوه استخراج Shiba Inu Classic و Cardano vs Shiba Inu مراجعه کنید.