منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu: SHIB پس از یک دوره نزولی قوی به 0.00000906 دلار کاهش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu: SHIB پس از یک دوره نزولی قوی به 0.00000906 دلار کاهش می یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت شیبا اینو امروز یک حرکت نزولی را در بازار نشان می دهد و بازار به سمت جهت منفی حرکت می کند و قیمت SHIB را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. اما پس از آن، هزینه SHIB سقوط کرد و از 0.00000915 دلار به 0.00001047 دلار کاهش یافت. در 11 ژوئن 2022، SHIB/USD شتاب بیشتری را از دست داد و روز بعد یک حرکت نزولی عظیم به دست آورد.

امروز، در 12 ژوئن 2022، قیمت روند نزولی بیشتری را تجربه کرد و باعث شد که قیمت SHIB زیر 0.00000910 دلار باقی بماند. علاوه بر این، ارز دیجیتال ریسک های نزولی را نشان می دهد و روند نزولی را دنبال می کند. SHIB در حال حاضر با قیمت 0.00000906 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته با حجم معاملات 465،687،513 دلار، 3.60 درصد کاهش یافته است. SHIB در حال حاضر با ارزش بازار زنده 4,988,580,176 دلار در رتبه 17 قرار دارد.

تحلیل 4 ساعته SHIB/USD: تحولات اخیر

تحلیل قیمت شیبا اینو نشان داد که بازار به دنبال یک روند نزولی ثابت است. با این حال، نوسانات بازار کاهش می‌یابد و مقاومت و حمایت را مجبور به نزدیک‌تر می‌کند و قیمت ارز دیجیتال را مستعد نوسانات نوسانات می‌کند. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر 0.00001113 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای SHIB عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در $0.00000853 موجود است که به عنوان قوی ترین نقطه پشتیبانی برای SHIB عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت SHIB/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند و بازار را نزولی می کند. با این حال، بازار فرصت‌های معکوس عظیمی را نشان می‌دهد و احتمالاً به نفع گاوها است. با این حال، انتظار می رود که قیمت به دلیل حرکت فعلی به سمت حمایت، به سمت حرکت صعودی ادامه دهد، زیرا قیمت به زودی از میانگین متحرک عبور می کند.

تصویر 205
منبع نمودار قیمت 4 ساعته SHIB/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu نشان می دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 31 است که باعث سقوط SHIB/USD در منطقه کم ارزش شده است. علاوه بر این، RSI یک روند نزولی جزئی را دنبال می کند که نشان دهنده کاهش بازار و تسلط بر فعالیت های فروش است.

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو برای 1 روز

تحلیل قیمت شیبا اینو یک بازار نزولی را نشان داده است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد نوسانات بازار از یک روند افزایشی پیروی می‌کند و قیمت شیبا اینو را در برابر نوسانات نوسانات آسیب‌پذیرتر می‌کند. در نتیجه، حد بالایی باند بولینگر در 0.00001229 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای SHIB عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در $0.00000935 وجود دارد که به عنوان نقطه مقاومت دیگری برای SHIB عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت SHIB/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور کرده است که نشان دهنده یک حرکت نزولی است. از سوی دیگر، به نظر می‌رسد قیمت به دنبال یک فعالیت نزولی است و بازاری در حال کاهش را نشان می‌دهد. در نهایت قیمت یک بار دیگر حمایت را شکسته که باعث شکست در بازار خواهد شد. پویایی بازار به نفع گاوها تغییر خواهد کرد و ثابت خواهد شد که خط نقره ای است.

تصویر 206
منبع نمودار قیمت 1 روزه SHIB/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) امتیاز 29 را نشان می دهد که نشان دهنده یک ارز دیجیتال به شدت کاهش یافته است. علاوه بر این، RSI در منطقه کم ارزش قرار می گیرد. بنابراین، پیروی از یک رویکرد اندکی نزولی، ویژگی‌های کاهشی را نشان می‌دهد و نشان‌دهنده فعالیت غالب فروش است که باعث کاهش امتیاز RSI می‌شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت شیبا اینو

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو نشان می دهد که بازار وارد یک حرکت نزولی کامل شده است، که فضایی را برای کاهش ارزش شیبا اینو در آینده نشان می دهد. علاوه بر این، خرس‌ها در حال حاضر بر بازار تسلط دارند و احتمالاً آن را حفظ خواهند کرد. در نتیجه، بازار فضای گسترده‌ای برای کاهش بیشتر فعالیت‌ها فراهم می‌کند که می‌تواند SHIB را بی‌ثبات کند و ارزش بیشتری را از دست بدهد. کاهش RSI حاکی از یک حرکت معکوس به زودی است زیرا گاوها در تلاش برای مقابله هستند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.