منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu: SHIB به 0.00000769 دلار سقوط می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu: SHIB به 0.00000769 دلار سقوط می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت شیبا اینو امروز یک حرکت نزولی را در بازار نشان می دهد و بازار به سمت جهت منفی حرکت می کند و قیمت SHIB را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. اما پس از آن، هزینه SHIB سقوط کرد و از 0.00000983 دلار به 0.00000843 دلار کاهش یافت. در 12 ژوئن 2022، SHIB/USD شتاب بیشتری را از دست داد و روز بعد یک حرکت نزولی عظیم به دست آورد.

امروز، در 13 ژوئن 2022، قیمت روند نزولی جزئی را تجربه کرده است و باعث شده است که قیمت SHIB زیر مرز 0.0000770 دلار باقی بماند. علاوه بر این، ارز دیجیتال ریسک های نزولی را نشان می دهد و روند نزولی را دنبال می کند. SHIB در حال حاضر با قیمت 0.0000769 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 11.97 درصد کاهش داشته است و حجم معاملات آن 540،885،318 دلار است. SHIB در حال حاضر با ارزش بازار زنده 4,280,837,192 دلار در رتبه 16 قرار دارد.

تحلیل 4 ساعته SHIB/USD: تحولات اخیر

تحلیل قیمت شیبا اینو نشان داد که بازار به دنبال یک روند نزولی ثابت است. با این حال، نوسانات بازار افزایش می‌یابد و باعث می‌شود که مقاومت و حمایت باز شود و قیمت ارز دیجیتال بیشتر مستعد نوسانات نوسانات باشد. در نتیجه، حد بالای باند Bollinger در $0.00001102 است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای SHIB عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در $0.00000767 موجود است که به عنوان قوی ترین نقطه پشتیبانی برای SHIB عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت SHIB/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند و بازار را نزولی می کند. بنابراین، بازار فرصت‌های معکوس عظیمی را نشان می‌دهد و احتمالاً به نفع گاوها است. با این حال، انتظار می رود که قیمت به دلیل حرکت فعلی به سمت حمایت، به سمت حرکت نزولی ادامه دهد، زیرا قیمت تلاش می کند به زودی حمایت را بشکند.

تصویر 210
منبع نمودار قیمت 4 ساعته SHIB/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu نشان می دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 18 است که باعث سقوط SHIB/USD در منطقه بسیار کم ارزش شده است. با این حال، RSI روند نزولی بیشتری را دنبال می کند که نشان دهنده کاهش بازار و تسلط بر فعالیت های فروش است. با این حال، قیمت در زیر آستانه کاهش ارزش باقی مانده است و اکنون در معرض یک حرکت معکوس کامل است.

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو برای 1 روز

تحلیل قیمت شیبا اینو یک بازار نزولی را نشان داده است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که نوسانات بازار از یک روند افزایشی پیروی می‌کند و قیمت شیبا اینو را در برابر نوسانات نوسانات آسیب‌پذیرتر می‌کند. در نتیجه، حد بالای باند Bollinger در $0.00001263 است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای SHIB عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر در 0.00000855 دلار وجود دارد که به عنوان نقطه مقاومت دیگری برای SHIB عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت SHIB/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور کرده است که نشان دهنده یک حرکت نزولی است. از سوی دیگر، به نظر می‌رسد قیمت به دنبال یک فعالیت نزولی است و بازاری در حال کاهش را نشان می‌دهد. در نهایت قیمت پشتوانه را شکسته است که باعث جهش در بازار شده است. با شروع افزایش نوسانات، پویایی بازار معکوس شده است که نشان می دهد قیمت ارز دیجیتال در حال تغییر جهت است.

تصویر 211
منبع نمودار قیمت 1 روزه SHIB/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) امتیاز 23 است که به معنای کاهش ارزش قابل توجهی ارز دیجیتال است. علاوه بر این، RSI زیر آستانه کم ارزش قرار می گیرد که ممکن است باعث برگشت شود. بنابراین، پیروی از یک رویکرد اندکی نزولی، ویژگی‌های کاهشی را نشان می‌دهد و فعالیت فروش غالب را نشان می‌دهد و باعث کاهش امتیاز RSI می‌شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت شیبا اینو

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو نشان می دهد که بازار وارد یک حرکت نزولی کامل شده است، که فضایی را برای کاهش ارزش شیبا اینو در آینده نشان می دهد. علاوه بر این، خرس‌ها در حال حاضر بر بازار تسلط دارند و احتمالاً آن را حفظ خواهند کرد. در نتیجه، بازار فضای گسترده‌ای برای کاهش بیشتر فعالیت‌ها فراهم می‌کند که می‌تواند SHIB را بی‌ثبات کند و ارزش بیشتری را از دست بدهد. با این حال، از آنجایی که بازار خراب است، می‌توان فرض کرد که گاوها به زودی از بازار مراقبت خواهند کرد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.