منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Sandbox: SAND هنوز با قیمت 1.95 دلار رقابت می کند، زیرا سایر توکن های متاورس سرد می شوند.

تجزیه و تحلیل قیمت Sandbox: SAND هنوز با قیمت 1.95 دلار رقابت می کند، زیرا سایر توکن های متاورس سرد می شوند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Sandbox امروز بسیار صعودی است.
  • اثر فیس بوک هنوز در حال بازی است.
  • نزدیکترین پشتیبانی برای SAND در 1.16 دلار یافت می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Sandbox نشان می دهد که SAND/USD پس از سقف 1.8 دلار دیروز همچنان در حال افزایش است. Sandbox در 28 اکتبر وارد حالت صعودی شد و دیروز در 30 اکتبر بالاترین جهش را داشت. امروز دوباره، SAND/USD به شدت صعودی خود را ادامه می دهد.

تأثیر تغییر نام فیس بوک به متا، تمام توکن های متاورس را به ماه کشاند و MANA پیشتاز مسابقه بود، زیرا MANA تقریباً 350 درصد بهبود در ارزش را در کمتر از سه روز نشان داد. اما با توجه به اینکه توکن‌های متاورس، از جمله MANA، اکنون در حال بازیابی هستند، The Sandbox همچنان به رشد خود ادامه می‌دهد.

نمودار قیمت 1 روزه SAND/USD: سندباکس صعودی ادامه دارد

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت Sandbox نشان می دهد که SAND/USD امروز نیز به شدت صعودی است و با این حال هیچ کاهشی مشاهده نشده است، زیرا SAND/USD در زمان نگارش این مقاله با قیمت 1.95 دلار معامله می شود. توکن تنها در 24 ساعت گذشته 85 درصد افزایش و در طول هفت روز گذشته حدود 161 درصد افزایش ارزش داشته است. ارزش بازار برای این توکن 76 درصد افزایش یافت زیرا حجم معاملات نیز در 24 ساعت گذشته به میزان 561 درصد افزایش یافت که نشان دهنده علاقه بازیگران بازار به توکن است.

تجزیه و تحلیل قیمت Sandbox: SAND همچنان با قیمت 1.95 دلار رقابت می کند، زیرا سایر توکن های متاورس با 1 کاهش می یابند.
نمودار قیمت 1 روزه SAND/USD. منبع: Tradingview

اندیکاتور نوسانات قادر به مقابله با افزایش شدید قیمت نیست زیرا رشد گسترده ای را نشان می دهد، اما قیمت SAND همچنان بسیار بالاتر از حد بالای اندیکاتور یعنی باندهای بولینگر معامله می شود. حد بالای نشانگر نوسان در علامت 1.5 دلار، پشتیبانی فنی SAND/USD را پس از اولین حمایت خطی سطح قیمت دیروز در 1.8 دلار نشان می دهد.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در 28 اکتبر وارد منطقه اشباع خرید شد و همچنان در منطقه اشباع خرید در شاخص 88 باقی می ماند. RSI اکنون از زاویه شیب دار به سمت بالا چرخش کرده است و ممکن است بازگشتی به عقب داشته باشد و هر زمان که بخواهید یک تماس فروش ارائه دهد. .

تجزیه و تحلیل قیمت Sandbox: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Sandbox نشان می دهد که قیمت توکن برای بیش از 24 ساعت به طور مداوم در حال افزایش بوده است، اما در یک ساعت اخیر، توکن پس از رسیدن به بالای علامت روانی 2.0 دلار شروع به ردیابی مجدد کرده است زیرا فشار فروش قیمت را به پایین آورده است. اخیراً 1.89 دلار

تجزیه و تحلیل قیمت Sandbox: SAND همچنان با قیمت 1.95 دلار رقابت می کند، زیرا سایر توکن های متاورس در 2 سرد می شوند.
نمودار قیمت 4 ساعته SAND/USD. منبع: Tradingview

نوسانات در نمودار 4 ساعته نیز بالا است، باند بالای باندهای بولینگر در 1.95 دلار اکنون نشان دهنده مقاومت SAND/USD است، زیرا قیمت به زیر حد بالای اندیکاتور رسیده است. میانگین متحرک (MA) نیز در زیر سطح قیمت 1.50 دلار معامله می شود و RSI نیز کاهش یافته است. RSI هنوز در منطقه بیش از حد خرید قرار دارد اما فعالیت فروش در بازار جفت SAND/USD را نشان می دهد.

به طور کلی، نشانه‌های فنی SAND علیرغم اینکه در چنین سطح قیمتی بالاتری قرار دارند، بسیار صعودی هستند، زیرا از مجموع 26 نشانگر فنی، 16 نشانگر هنوز در گزینه‌های خرید و تنها یک علامت در گزینه فروش هستند. با این حال، 9 شاخص فنی خنثی هستند و طرفدار بازار نیستند.

تجزیه و تحلیل قیمت Sandbox: نتیجه گیری

همانطور که در بالا گفته شد، تجزیه و تحلیل قیمت Sandbox در واکنش به تأثیر فیس بوک بسیار صعودی است. با این حال، همانطور که نمودار 4 ساعته نیز نشان می دهد، شانس اصلاح در حال تغییر است. پس از نمایش عملکرد فوق‌العاده در سه روز گذشته، معامله‌گران باید انتظار داشته باشند که SAND/USD در ساعت‌های آینده به ردیابی مجدد ادامه دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.