منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Sandbox: SAND همچنان به حرکت صعودی خود ادامه می دهد، زیرا شور و شوق Metaverse در دست می گیرد

تجزیه و تحلیل قیمت Sandbox: SAND همچنان به حرکت صعودی خود ادامه می دهد، زیرا شور و شوق Metaverse در دست می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تجزیه و تحلیل قیمت Sandbox به دلیل شوق Metaverse همچنان صعودی است
  • SAND/USDT یک شمع روزانه بالای مقاومت 3 دلار را بسته است
  • پشتیبانی جزئی با قیمت 3.18 دلار و حمایت اصلی 2.37 دلار موجود است.

شوق متاورس با تبدیل اخیر فیس بوک به متا به وجود آمده است. در حالی که Metaverse هنوز در فضای ابتدایی است، Sandbox یکی از برجسته ترین پروژه های Web3.0 است. Sandbox Metaverse در حال حاضر یکی از متاورس های محبوب است که شور و شوق آن مانند آتش در حال گسترش است. در این مقاله به تحلیل قیمت سندباکس می پردازیم.

Sandbox در ماه های اکتبر و نوامبر عملکرد بسیار خوبی داشته است و در ماه اکتبر 134 درصد افزایش یافته است و بالاترین قیمت ماهانه 2.45 دلار و پایین ترین قیمت 0.6 دلار است. برای ماه نوامبر، قیمت ها از ساعت 6:47 عصر UTC 107٪ افزایش یافته است. نمودار هفتگی پنجمین شمع هفتگی متوالی را با حرکت قیمت صعودی نشان می دهد.

طبق داده‌های CoinMarketCap، در 24 ساعت گذشته تغییر قیمت 4.26 درصدی با افزایش 35.55 درصدی حجم معاملات (3.5 میلیارد دلار) رخ داد که منجر به بالاترین قیمت تاریخ 3.61 دلار شد. در نتیجه، ارزش بازار توکن 1.45 درصد افزایش یافت و در حال حاضر به 2.9 میلیارد دلار رسید.

در حالی که در حال حاضر، کل بازار به روند نزولی ادامه می دهد، تجزیه و تحلیل قیمت Sandbox همچنان صعودی است. هیجانی که پیرامون معرفی The Sandbox Alpha وجود داشت دلیل این حرکت صعودی بود.

“The Sandbox Alpha یک رویداد چند هفته ای باز بازی برای کسب درآمد است که از 29 نوامبر در ساعت 13:00 UTC شروع می شود و در آن بازیکنان این فرصت را خواهند داشت تا Sandbox Metaverse را برای اولین بار از طریق 18 تجربه ایجاد شده توسط تیم های The Sandbox کشف کنند. “

اعلامیه گفت

تجزیه و تحلیل قیمت سندباکس در نمودار روزانه با استفاده از تحلیل تکنیکال

نمودار زیر نشان می دهد که میانگین متحرک 50 روزه و 100 روزه در حال حاضر به زیر حرکت قیمت در حال پیشرفت است که نشان دهنده یک حرکت صعودی بلند مدت است. علاوه بر این، پس از شکست از انتهای بالایی باندهای بولینگر، قیمت ها کاهش یافت و اکنون، گاوها تلاش بیشتری برای بالا بردن قیمت ها دارند. خریداران در حال حاضر کنترل بازار را در دست دارند.

تحلیل قیمت سندباکس
تجزیه و تحلیل قیمت سندباکس در نمودار توسط TradingView

نشانگر MACD نشان می دهد که خط MACD (آبی) بالای خط سیگنال (نارنجی) شکسته است که منجر به واگرایی صعودی می شود. این نشان می دهد که در آینده نزدیک قیمت های بالاتری را تجربه خواهیم کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Sandbox: SAND همچنان به حرکت صعودی خود ادامه می دهد زیرا Metaverse 1 را فرا می گیرد
تجزیه و تحلیل قیمت سندباکس در نمودار توسط TradingView

نتیجه

تجزیه و تحلیل قیمت Sandbox ما برای روز صعودی است زیرا توکن به بالاتر از سطوح پشتیبانی کلیدی معامله می‌کند و میانگین متحرک همچنان به عنوان پشتیبانی باقی می‌ماند. افزایش علاقه به Sandbox Metaverse قبل از راه اندازی Sandbox Alpha قیمت ها را پس از پذیرش گسترده افزایش می دهد.