منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Sandbox: SAND به بالای 7 دلار می شکند و 40 درصد افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Sandbox: SAND به بالای 7 دلار می شکند و 40 درصد افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت Sandbox امروز بسیار صعودی است.
  • سند در وضعیت خرید بیش از حد است.
  • شن و ماسه ممکن است در ساعات آینده شروع به اصلاح کند.

تحلیل قیمت Sandbox نشان می‌دهد که ارز دیجیتال امروز از مرز ۷ دلار عبور کرده است. شن و ماسه بسیار صعودی است و از 16 نوامبر در وضعیت خرید بیش از حد بوده است، اما روند خرید هیچ نشانه ای از کاهش را نشان نمی دهد. با ادامه روند صعودی SAND، بازار از خریداران پر شده است.

SAND در 20 و 21 نوامبر اصلاح شد اما قیمت خود را بالای 4 دلار حفظ کرد. SAND دوباره در 22 نوامبر شروع به رالی کرد و امروز در 24 نوامبر بالاترین جهش را انجام داد. چنین افزایشی در ارزش قیمت SAND قبلاً مشاهده نشده بود زیرا امروز از 5.29 دلار به سطح قیمت فعلی 7.62 رسید و ارزش زیادی پیدا کرد.

نمودار قیمت 1 روزه SAND/USD: گاوهای شنی 40 درصد افزایش را نشان می دهند

تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته Sandbox نشان می دهد که قیمت ارز دیجیتال یک شبه جهش بالایی داشته است، زیرا این جفت ارز دیجیتال در زمان نگارش این مقاله با قیمت 7.62 دلار معامله می شود. امروز SAND در مجموع در محدوده 5.1 تا 8 دلار معامله شد. Sandbox همچنین افزایش عظیم 40 درصدی را در 24 ساعت گذشته و افزایش چشمگیر ارزش 125 درصدی را در هفته گذشته نشان می دهد. حجم معاملات نیز بیش از 75 درصد افزایش یافته و منجر به تسلط بر بازار 0.27 درصد شده است.

تحلیل قیمت Sandbox: SAND به بالای ۷ دلار می‌افتد و ۴۰ درصد بیشتر می‌شود
نمودار قیمت 1 روزه SAND/USD. منبع: Tradingview

SAND همچنین نوسانات بالایی را نشان می دهد زیرا به پوشش دامنه به سمت بالا ادامه می دهد. باند Bollinger بالایی به 6.1 دلار رسیده است که نشان دهنده پشتیبانی از SAND است و باند پایینی در مرز 0.9 دلار قرار دارد. میانگین میانگین اندیکاتور 3.5 دلار است که نشان دهنده خط دوم پشتیبانی از جفت ارز دیجیتال است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) همچنین خرید بیش از حد SAND را گزارش می دهد زیرا به تجارت در منطقه ای که بیش از حد خرید شده توسط گاو نر ادامه می دهد، اما RSI به سمت شاخص 88 بسیار بالا رفته است، بنابراین از نظر فنی، گاوها ممکن است در ساعات آینده خسته شوند، و SAND ممکن است شروع به اصلاح کند.

تحلیل قیمت Sandbox: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Sandbox نشان می دهد که ارز دیجیتال پس از رشد صعودی امروز، به مدت 8 ساعت صعودی خود را ادامه داد، سپس به مدت 4 ساعت اصلاح شد و دوباره صعودی را ادامه داد، که تا کنون ادامه دارد زیرا روند صعودی SAND گاوها همچنان ادامه دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Sandbox: SAND به بالای 7 دلار می شکند و 40 درصد افزایش می یابد
نمودار قیمت 4 ساعته SAND/USD. منبع: Tradingview

نوسانات همچنین در نمودار 4 ساعته بالا است زیرا باندهای بولینگر همچنان به واگرایی ادامه می دهند و باند بالایی در 7.5 دلار نشان دهنده پشتیبانی از ارز دیجیتال است و باند پایین در 2.89 دلار است، گسترش گسترده این اندیکاتور نگاهی اجمالی به نوسانات را نشان می دهد. وضعیت. میانگین متحرک روی 6.2 دلار است و RSI در شاخص 85 در منطقه اشباع خرید قرار دارد و همچنان یک منحنی صعودی خفیف نشان می دهد که به ادامه فعالیت خرید در بازار اشاره دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Sandbox: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Sandbox نشان می‌دهد که گاوها با موفقیت پیشروی می‌کنند زیرا این جفت ارز دیجیتال به کسب ارزش فوق‌العاده فراتر از حدس و گمان ادامه می‌دهد. در حال حاضر، SAND بیشترین سود را در بین 100 ارز دیجیتال برتر امروز دارد. اگر SAND به صعود خود ادامه دهد، شانس زیادی برای شکستن آن به بالای 8 دلار امروز وجود دارد. برعکس، اگر SAND تصحیح کند، معامله گران می توانند انتظار داشته باشند که آن را بالای 7 دلار شناور کند.