منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت QNT: آیا پشتیبانی 273 دلار برای روند نزولی تعیین شده است؟

تجزیه و تحلیل قیمت QNT: آیا پشتیبانی 273 دلار برای روند نزولی تعیین شده است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت QNT برای امروز صعودی است و 2 درصد کاهش یافته است.
  • جفت ارز QNT/USDT با پشتیبانی 273 دلار مواجه شد که در حال حاضر وجود دارد.
  • نزدیکترین مقاومت 307.5 دلار و مقاومت دیگر 318.2 دلار است.

تحلیل قیمت QNT برای امروز نزولی است زیرا قیمت ها 2 درصد کاهش یافته و در حال حاضر 289.5 دلار است. بر اساس داده های ارائه شده توسط CoinmarketCap ، حجم معاملات توکن 3.15 درصد افزایش یافت و در حال حاضر به 68 میلیون دلار رسید. ارزش بازار 1.90 درصد کاهش یافت و به 3.4 میلیارد دلار رسید.

در 24 ساعت گذشته ، این توکن به بالاترین سطح 302.86 دلار و پایین ترین سطح 285.59 دلار رسید و در حال حاضر 32.56 درصد از بالاترین سطح خود در یک ماه گذشته کاهش یافته است. برای امروز ، بالاترین قیمت 296.5 دلار باقی می ماند زیرا گاوها مقاومت در برابر 307.5 دلار را پیدا کردند.

بالاترین سطح ماهانه در ماه اکتبر دست نخورده باقی مانده و 344.6 دلار است ، در حالی که قیمت ها نسبت به ماه سپتامبر نزولی است. در ماه سپتامبر ، قیمتها 59.45 درصد افزایش یافت و از 182 دلار شروع شد و به بالاترین رقم 430 دلار رسید و پس از آن قیمت آن 290.2 دلار بسته شد.

تجزیه و تحلیل قیمت QNT در نمودار روزانه با استفاده از شاخص های فنی

شاخص های فنی نشان می دهد که قیمت بورس های کنونی همچنان نزولی است زیرا نوارهای بولینگر باریک شده اند و این نشان دهنده کاهش نوسانات است. از آنجا که قیمتها در انتهای پایین باند قرار دارند ، احتمال شکست از قسمت پایینی وجود دارد.

شاخص RSI میزان زیر 50 سطح را نشان می دهد که نشان می دهد فشار فروش در حال افزایش است و ممکن است در کوتاه مدت شاهد کاهش قیمت ها باشیم. علاوه بر این ، گرادیان کمی منفی است زیرا خرسها شارژ می شوند.

تجزیه و تحلیل قیمت QNT
تجزیه و تحلیل قیمت QNT در نمودار روزانه توسط TradingView

موقعیت عملکرد قیمت زیر میانگین متحرک 50 روزه نشان دهنده یک اقدام کوتاه مدت نزولی است. اگرچه ، ما می توانیم بیشتر ببینیم که اقدام قیمت در بالای 100 روز MA باقی می ماند ، که نشان دهنده یک اقدام قیمتی بلند مدت صعودی است.

نشانگر MACD خط سیگنال را بالای خط MACD قرار می دهد و در کوتاه مدت عملکرد قیمت را نزولی می کند. هیستوگرام پر از نوارهای قرمز است ، اما ما همچنین می توانیم مشاهده کنیم که شدت نوارهای قرمز کاهش می یابد زیرا این دو خط بسیار نزدیک هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت QNT: آیا پشتیبانی 273 دلار برای روند نزولی تعیین شده است؟  8
تجزیه و تحلیل قیمت QNT در نمودار روزانه توسط TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت QNT: نتیجه گیری

نتیجه گیری از تجزیه و تحلیل قیمت QNT برای امروز نزولی است زیرا این توکن نتوانست از مقاومت قیمت بالاتر برود. با این حال ، حمایت فعلی همچنان ادامه دارد زیرا سکه سعی می کند از مقاومت در برابر قیمت عبور کند.

تا زمانی که منتظر رشد سرمایه گذاری خود نیستید ، راهنمای ما را ببینید.