منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: Polkadot پشتیبانی 35 دلار را آزمایش می کند ، برای رالی آماده می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: Polkadot پشتیبانی 35 دلار را آزمایش می کند ، برای رالی آماده می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot ما سیگنال های صعودی را در 24 ساعت آینده نشان می دهد
  • DOT/USD همچنان به پشتیبانی 35 دلار ادامه می دهد
  • DOT قرار است امروز پایین ترین سطح را آزمایش کند

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نشان می دهد که سیگنال های صعودی در 24 ساعت آینده شمعدان ها پس از آزمایش مجدد سکه در حمایت جزئی $ 35 و در حال حاضر تلاش برای تقویت قدرت کافی برای حفظ سطح قیمت $ 30-$ 39 را نشان می دهد. بنابراین ، ما منتظر یک روند صعودی در طول روز هستیم که Polkadot می تواند پشتیبانی دیگری با قیمت 38 دلار ایجاد کند و تا 40 دلار ادامه یابد.

بازار کلی ارزهای رمزنگاری شده صعودی است ، رهبران بازار BTC و ETH بیش از 2.5 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافتند ، سولانا پس از 20 درصد افزایش و ADA تا 3 درصد بهترین عملکرد را از خود نشان داد.

حرکت قیمت Polkadot در 24 ساعت گذشته: Polkadot هنوز 35 دلار را پشت سر می گذارد

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت روزانه Polkadot ، DOT/USD طی 24 ساعت گذشته محدوده محدود روزانه 33 دلار-35.5 دلار را تجربه کرد. حجم معاملات در نمودار روزانه 30.50 درصد افزایش یافت و بیش از 2.314 میلیارد دلار افزایش یافت. داده های Coin Market Cap نشان داد که ارزش کل بازار 34.7 میلیارد دلار پس از بهبود 2.93 درصدی است. Polkadot از نظر ارزش بازار در مجموع در بین ده آلت کوین برتر رتبه #9 را دارد.

نمودار 4 ساعته DOT/USD: DOT آماده برگشت مجدد است؟

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Polkadot ، ما شاهد اقدام قیمت Polkadot هستیم که از فشار دیگری در نمودار 24 ساعته حمایت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot
نمودار 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

قیمت Polkadot طی یک ماه گذشته روند صعودی سریع داشته است. از پایین ترین نوسان ماه ژوئیه 10.5 دلار ، DOT/USD بیش از 250 درصد به 35 دلار رسیده است.

با این حال ، خریداران نتوانستند سود بیشتری کسب کنند و پس از تجمیع چند روزه ، DOT معکوس شد. پس از افت 15 درصدی ، حمایت بالاتر از 29.40 دلار پیدا شد و بعداً این سکه بار دیگر به بالای 30 دلار رسید.

پشتیبانی 30 دلار چندین بار مورد آزمایش مجدد قرار گرفته است و علامت 29 دلار به عنوان مقاومت فروشنده عمل می کند. با آخرین موردی که دیروز در نمودار 2 روزه مشاهده شد. تا زمانی که پشتیبانی ادامه دارد ، می توان انتظار داشت قیمت Polkadot دیروز معکوس شود و به سرعت به 38 دلار برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته Polkadot ما صعودی است و سیگنال های مثبت بالای 35 دلار را نشان می دهد. ما انتظار داریم که این سکه برای صعودهای بعدی آماده شود زیرا DOT/USD در هفته دوم سپتامبر افزایش و افزایش می یابد. شما می توانید برخی از مقالات ما را در انتظار صعود در 24 ساعت آینده ، مبادلات غیر متمرکز ، بیت کوین بسته بندی شده و بازار NFT بخوانید.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.