منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT/USD قرار است در 24 ساعت آینده بالاترین سطح را بشکند

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT/USD قرار است در 24 ساعت آینده بالاترین سطح را بشکند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که توکن DOT در 24 ساعت گذشته بیش از 3 درصد افزایش یافته است. این ارز رمزنگاری شده پس از کاهش اندکی نسبت به بالاترین رقم دیروز یعنی 8.60 دلار، با قیمتی در حدود 8.30 دلار مبادله می کند.

علیرغم کاهش، قیمت همچنان در یک مثلث صعودی بلندمدت قرار دارد. شاخص RSI در حال حاضر در تلاش است تا بالای سطح 50 باقی بماند، زیرا حرکت بازار شروع به کاهش می کند. اگر گاوها بتوانند بالاتر رانده شوند، مقاومت اولیه 8.60 دلار است.

در زمان نگارش این مقاله، DOT 3 درصد در برابر دلار آمریکا افزایش یافته است و در 8.30 دلار در حال تغییر است. این ارز دیجیتال طی 24 ساعت گذشته افزایش جزئی به میزان 3 درصد داشته است. در حال حاضر با حدود 8.30 دلار دست به دست می شود. قیمت این هفته به طور قابل توجهی کاهش یافته است و از بالاترین قیمت یکشنبه گذشته 8.60 دلار کاهش یافته است. علیرغم کاهش، قیمت همچنان در یک مثلث صعودی بلندمدت قرار دارد.

تحلیل قیمت پولکادوت: RSI افزایش علاقه خریدار را در نمودار روزانه نشان می دهد

در نمودار 24 ساعته کندل استیک برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت، ارز دیجیتال در حال حاضر با افزایش 3 درصدی در یک روند صعودی قوی قرار دارد. در حال حاضر بازار در حال آزمایش سطح بسیار مهم مقاومت در 8.60 دلار است. این سطحی است که بازار در سه نوبت در هفته گذشته نتوانسته است بالاتر از آن ببندد.

شاخص RSI در حال حاضر در تلاش است تا بالای سطح 50 باقی بماند، زیرا حرکت بازار شروع به کاهش می کند. اگر گاوها بتوانند بالاتر رانده شوند، مقاومت اولیه 8.60 دلار است. بالاتر از این، مقاومت بیشتر در 8.80 دلار و 9 دلار قرار دارد.

تصویر 113
تحلیل قیمت پولکادوت: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

نمودار کندل استیک 4 ساعته برای تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که بازار در حال حاضر با افزایش 3 درصدی در یک روند صعودی قوی قرار دارد. در حال حاضر بازار در حال آزمایش سطح بسیار مهم مقاومت در 8.60 دلار است. این سطحی است که بازار در سه نوبت در هفته گذشته نتوانسته است بالاتر از آن ببندد.

شاخص RSI در حال حاضر در تلاش است تا بالای سطح 50 باقی بماند، زیرا حرکت بازار شروع به کاهش می کند. اگر گاوها بتوانند بالاتر رانده شوند، مقاومت اولیه 8.60 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: نتیجه گیری

به طور کلی، بازار در یک مثلث صعودی بلندمدت قرار دارد. شاخص RSI در حال حاضر در تلاش است تا بالای سطح 50 باقی بماند، زیرا حرکت بازار شروع به کاهش می کند. اگر گاوها بتوانند بالاتر رانده شوند، مقاومت اولیه 8.60 دلار است. بالاتر از این، مقاومت بیشتر در 8.80 دلار و 9 دلار قرار دارد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.