منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT/USD در مرحله بعدی به بالای 50 دلار خواهد رسید

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT/USD در مرحله بعدی به بالای 50 دلار خواهد رسید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت پولکادوت امروز نزولی است.
  • DOT/USD به مقاومت 46 دلار بازگشت.
  • حرکت صعودی احتمالاً تمام شده است.

تحلیل قیمت پولکادوت امروز نزولی است، زیرا بازار پس از یک رالی قوی در اوایل روز به مقاومت قابل توجهی در 46 دلار نزدیک شده است. در نتیجه، ما پیش‌بینی می‌کنیم که DOT/USD کاهش یابد و پایین‌ترین سطح بالاتری را ایجاد کند.

یک امتداد سهموی ترسیم می شود تا نشان دهد که تکانه چقدر ممکن است DOT/USD را در طول موج ضربه ای حمل کرده باشد. یک کانال ثانویه ترسیم می شود تا نشان دهد که بازار چگونه می تواند قبل از شکستن پایین تر باشد.

حرکت قیمت پولکادوت در 24 ساعت گذشته: پولکادوت به پایین ترین حد خود می رسد، به بالاترین حد قبلی 46 دلار می رسد.

ما معتقدیم که DOT/USD احتمالاً در حال حاضر به اندازه کافی افزایش یافته است، زیرا به نظر می رسد حرکت در این سطح به پایان رسیده است، که نشان می دهد چگونه قیمت نزدیک شده است اما از مرز بالایی یک گوه صعودی ثانویه عبور نکرده است. ساختار این گوه بسیار شبیه به یک کانال شیب دار به سمت بالا است. بازار همچنین ممکن است به یک مرحله دیگر نزدیک شود زیرا اولین حمایت قابل توجه را دوباره در 44 دلار آزمایش می کند.

اگر این سطح حفظ شود، بازار باید پیشرفت خود را از سر بگیرد.

در غیر این صورت، انتظار داشته باشید که DOT/USD به حداقل 41 دلار کاهش یابد، جایی که با حمایت قابل توجهی در 78.6% اصلاح مواجه خواهد شد. این منطقه همچنین توسط یک اصلاح فیبوناچی 61.8% تقاطع یافته است، که اگر تحلیل قیمت پولکادوت به زیر 45 دلار تبدیل شود، می تواند تقاضای بیشتری را ایجاد کند.

از سوی دیگر، صعود اخیر در تحلیل قیمت پولکادوت احتمالاً ناشی از بستن پوزیشن های فروش معامله گران قبل از اصلاح مورد انتظار بوده است، که توضیح می دهد که چرا مومنتوم در جریان رالی امروز به شدت شتاب گرفت. همچنین، توجه داشته باشید که چگونه حجم در طول هر دو مرحله بالاتر کاهش یافته است – نشان دهنده کاهش عرضه در جایی که قیمت ها در حال حاضر معامله می شوند.

اگر این پویایی ادامه یابد، ما انتظار داریم که DOT/USD از سطح حمایت 44 دلاری یا بالاتر بازگردد، حداقل برای یک مرحله بیشتر.

با این حال، اگر قیمت به زیر 45 دلار برسد، چشم انداز نزولی ما را در مورد DOT/USD که در بالا ذکر شد تأیید می کند.

نمودار 4 ساعته DOT/USD: DOT به زیر 46 دلار معکوس می شود؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد حرکت سریع به سمت مقاومت 46 دلاری باشیم و احتمالاً فشار فروش در ساعات بعدی افزایش می‌یابد و بازار را دوباره پایین می‌آورد.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT/USD برای شکستن بیش از 50 دلار در 1 بعدی
نمودار 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

در H4، به نظر می‌رسد که این جفت به قیمت 46 دلار رسیده است. رالی امروز احتمالا تنها یک موج تکانشی دیگر از یک روند نزولی مهمتر بود. این دیدگاه با کمبود حجم در آخرین حرکت صعودی پشتیبانی می شود. خرس‌ها احتمالاً با پایین آوردن DOT/USD به زیر 41 دلار، این حجم‌های پایین‌تر را کاهش می‌دهند، که در 78.6% اصلاحی با حمایت قابل توجهی مواجه خواهد شد.

عقب نشینی اکشن قیمت از مرز بالایی یک گوه صعودی نشان دهنده حرکت صعودی بالا است، به این معنی که هر شکست بالای 46 دلار کوتاه مدت خواهد بود. مقاومت اصلی بعدی در 54.38 دلار قرار دارد که مربوط به سطح گسترش فیبوناچی 161.8٪ است. یک شکست طولانی مدت موفق در اینجا ممکن است موج دیگری را به سمت 62 دلار و فراتر از آن نشان دهد. با این حال، ما معتقدیم که پیشرفت امروز احتمالا فقط یک موج اصلاحی قبل از فروش رزومه در تحلیل قیمت پولکادوت است.

با این حال، یک پایین تر نیز تعیین شد که نشان دهنده حرکت صعودی است. قیمت پولکادوت اوایل امروز از نوسانات محلی عبور کرد و حرکت صعودی را تایید کرد. به احتمال زیاد، DOT/USD قبل از تلاش برای شکستن مقاومت اصلی 46 دلار، یک پایین‌تر دیگر را طی 24 ساعت آینده خواهد گذاشت.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: نتیجه گیری

همانطور که قبلاً گفته شد، به نظر می رسد پولکادوت پس از چندین بار افزایش تنها در امروز، یک سقف موقت با قیمت 46 دلار تشکیل داده است. تا زمانی که بازار بالاتر از حمایت اصلی 44 دلار باقی بماند، ما انتظار داریم که بازار به سمت 50 دلار + ادامه یابد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.