منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT/USD خریداران را آماده می کند تا قیمت را در برابر مقاومت سربار 21.50 دلار افزایش دهند

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT/USD خریداران را آماده می کند تا قیمت را در برابر مقاومت سربار 21.50 دلار افزایش دهند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • قیمت DOT/USD در 18 ساعت گذشته از 18.7 دلار تا 19.7 دلار متغیر بود
  • تا زمان نگارش این تجزیه و تحلیل ، Polkadot در برابر 19.29 دلار در برابر دلار آمریکا معامله می شود
  • این احتمال وجود دارد که منطقه قیمت 17.90 دلار را دوباره آزمایش کنید

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: بررسی کلی قیمت

با وجود اینکه قیمت Polkadot طی یک دوره کوتاه بین 20 ژوئیه تا 8 آگوست در حال افزایش است ، این سکه نتوانست شروع خوبی را در نمودار روزانه ایجاد کند. وقتی این مسئله را با فشار فروش کلی در این بازار و سیگنال یک نشانگر فنی که به مردم می گوید تا زمانی که هنوز هم می توانند بفروشند ترکیب کنید ، مردم شروع به تخلیه دارایی های خود کردند.

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت امروز Polkadot ، خط روند سکه نشان می دهد که خرس در جلسات آینده کنترل خواهد شد. به طور خاص ، سکه دیجیتال قبل از این که گاوها خسته شوند و به سمت پایین حرکت کنند ، به بالاترین سطح خود در 21.5 دلار رسیده بود. بنابراین ، ما انتظار داریم که مقاومت قبلی را در حدود 15 دلار به عنوان پشتوانه اصلی در طول هفته مجدداً بررسی و مجدداً آزمایش کند.

به طور کلی ، قیمت ارزهای رمزنگاری شده عمدتا در نمودار 3 روزه صعودی بوده است. با این حال ، در نمودار 24 ساعته ، بیت کوین پیشرو در بازار 2.11 down کاهش یافته است. افت ارزش اتریوم و دوج کوین بیش از 5 درصد است.

حرکت قیمت Polkadot در 24 ساعت گذشته

قیمت DOT/USD در 24 ساعت گذشته بین 18.7 دلار تا 19.7 دلار متغیر بود که نشان دهنده ناپایداری کمی است. حجم معاملات 20.25 درصد کاهش یافت. مجموع سرمایه بازار حدود 18 میلیارد دلار است و حجم معاملات آن 1.2 میلیارد دلار برآورد شده است.

سطح پشتیبانی 18.34 دلار اولین مجموعه ای از قیمت هایی است که فروشندگان در صورت تمایل به انحلال موقعیت خود در DOT با آن روبرو می شوند. اگر فروشنده هستید ، نقض 18.34 دلار قیمت شما را تا 12 درصد پایین تر از آنچه قبلاً برای موقعیت فعلی بود ، کاهش می دهد.

این احتمال وجود دارد که منطقه قیمتی 17.90 دلار را دوباره امتحان کنید ، نقطه قیمتی که در آن صعودی می تواند از این نقطه ارزش به بالا شروع شود.

اگر خریداران قیمت ها را به بالا و بالای محدوده منطقه عرضه در 19.80 دلار برسانند ، نشان می دهد که احتمالاً یک صعود ادامه خواهد داشت. در صورتی که Polkadot از میزان فروش غالب بیشتر شود ، تأیید بازار صعودی رخ می دهد. این می تواند 15 درصد از 19.13 دلار و تا 23.66 دلار صعود کند

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot
منبع: TradingView

Polkadot تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته

Polkadot تلاش می کند تا در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Polkadot ، بالای 19.35 دلار تثبیت شود. تحکیم آمادگی برای رسیدن به سطح بالای 20 دلار و ایجاد روند صعودی به سمت حمایت هفته گذشته 29 دلار است. تا زمان نگارش این تجزیه و تحلیل ، Polkadot با 19.29 دلار در برابر دلار آمریکا معامله می شود.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot

راب هابرمایر ، بنیانگذار Polkadot ، در مصاحبه با The Scoop گفته است که این پروژه هنوز در مراحل اولیه خود است ، اما پاراچین ها را در شبکه Kusama راه اندازی کرد. برخلاف بسیاری از بلاک چین ها که ساختار داده ها را برای کل بخش صنعت غیرمتمرکز ایجاد می کنند ، Polkadot خود را به عنوان یک بلاک چین بسیار تخصصی تلقی می کند.