منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT/USD به پرواز صعودی خود ادامه می دهد زیرا قیمت به 6.83 دلار رسید

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT/USD به پرواز صعودی خود ادامه می دهد زیرا قیمت به 6.83 دلار رسید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت امروز نشان می‌دهد که جفت ارز DOT/USD پس از شکست صعودی دیروز همچنان به صعود خود ادامه می‌دهد. این جفت به بالاترین قیمت خود یعنی 6.86 دلار رسیده است و در حال حاضر در قیمت 6.83 دلار معامله می شود. تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت همچنین نشان می دهد که گاوها از ابتدای امروز کنترل را در دست داشته اند زیرا قیمت ها را بالاتر می برند. مقاومت برای جفت DOT/USD در 6.86 دلار موجود است و اگر گاوها بتوانند از این سطح بالاتر بروند، می‌توان انتظار داشت که قیمت‌ها تا مرز 7 دلار به افزایش خود ادامه دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت همچنین نشان می دهد که سطح حمایت جزئی در 6.55 دلار وجود دارد که احتمالاً در صورت عقب نشینی قیمت ها از سطوح فعلی، مقداری حمایت را برای قیمت ها فراهم می کند. جفت ارز DOT/USD در 24 ساعت گذشته بیش از 3.33 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر یکی از بهترین ارزهای دیجیتال است. حجم معاملات 24 ساعته برای جفت DOT/USD به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و در حال حاضر 374,406,259 دلار است در حالی که ارزش بازار برای جفت DOT/USD به 6,743,840,775 دلار افزایش یافته است.

تحلیل قیمت 1 روزه DOT/USD: گاوها در کنترل باقی می مانند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه پولکادوت نشان می دهد که در چند روز گذشته با افزایش قیمت ها، بازار یک روند صعودی قوی را شکل داده است. گاوها کنترل بازار را در دست دارند زیرا اوج های بالاتر و پایین ترین قیمت ها را تشکیل می دهند. قیمت ها در 5 روز گذشته بیش از 6 درصد افزایش یافته است زیرا خریداران قیمت ها را بالاتر می برند.

تصویر 283
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD، منبع: TradingView

شاخص MACD نشان می دهد که بازار در حال حاضر در یک روند صعودی قوی قرار دارد زیرا خط MACD از بالای خط سیگنال عبور کرده است. اندیکاتور RSI برای جفت DOT/USD در حال حاضر روی 63.36 است که نشان می دهد بازار در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد. نوسانات بازار در حال افزایش است زیرا باندهای بولینگر برای جفت DOT/USD شروع به گسترش کرده اند.

تحلیل قیمت 4 ساعته DOT/USD: تحولات اخیر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته پولکادوت نشان می دهد که قیمت از 6.55 دلار شروع به معامله کرد و پس از چند ساعت معامله به بالاترین رقم 6.86 دلار رسید زیرا گاوها کنترل بازار را در دست گرفتند. قیمت از ابتدای روز در امتداد خط حمایت صعودی معامله می شود زیرا خریداران قیمت ها را بالاتر می برند.

تصویر 282
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی برای جفت DOT/USD به بالای سطح 50 حرکت می کند که نشان می دهد بازار در روند صعودی قرار دارد. اندیکاتور MACD 4 ساعته نشان می دهد که بازار در حال حرکت بالای خط صفر است که نشان می دهد گاوها در حال حاضر کنترل بازار را در دست دارند. گاوها کنترل بازار را به دست گرفته اند زیرا شاخص باندهای بولینگر در حال دور شدن از یکدیگر است و این نشان می دهد که قیمت ها احتمالاً در کوتاه مدت نوسان خواهند داشت.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی قوی قرار دارد، زیرا قیمت ها همچنان به اوج ها و پایین ترین قیمت ها ادامه می دهند. با افزایش قیمت ها توسط خریداران، خرس ها کنترل بازار را از دست داده اند. انتظار می‌رود که بازار در کوتاه‌مدت بی‌ثبات بماند، زیرا بازار محدوده معاملاتی جدیدی را ایجاد می‌کند. به سرمایه گذاران توصیه می شود که سطح مقاومت 6.86 دلار را زیر نظر داشته باشند، زیرا شکستن بالاتر از این سطح می تواند منجر به افزایش قیمت ها تا مرز 7 دلار در کوتاه مدت شود.