منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT 7.00 دلار بازیابی می کند زیرا گاوها تلاش دیگری برای 8.00 دلار انجام می دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT 7.00 دلار بازیابی می کند زیرا گاوها تلاش دیگری برای 8.00 دلار انجام می دهند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت پولکادوت حاکی از حرکت صعودی به 8.25 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 7.00 دلار است
  • DOT با مقاومت در سطح 7.75 دلار مواجه است

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نشان می دهد که DOT ​​تا مرز 7.00 دلار بهبود یافته است زیرا گاوها توانستند از سطح حمایت 6.50 دلار دفاع کنند. در زمان چاپ، فشار خرید در حال افزایش است، که نشان دهنده حرکت بیشتر به سمت بالا است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو صعودی را در بازار مشاهده کرد زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ حرکت مثبت قیمت را ثبت کردند. بازیکنان اصلی شامل DOGE و ETH هستند که به ترتیب شیب 6.27 و 5.09 درصد را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT 7.00 دلار بازیابی می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT 7.00 دلار بازیابی می کند زیرا گاوها تلاش دیگری برای 8.00 دلار انجام می دهند.
نشانگرهای فنی برای DOT/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، این اندیکاتور حرکت صعودی کم را همانطور که در ارتفاع کوتاه هیستوگرام مشاهده می شود نشان می دهد، زیرا اخیراً یک متقاطع صعودی را مشاهده کرده است. صرف نظر از این، سایه تیره‌تر این اندیکاتور نشان‌دهنده یک حرکت صعودی فزاینده با بالا رفتن قیمت از مرز 7.00 دلار است.

EMAها در حال حاضر کمتر از موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در هفت روز گذشته منفی است. با این حال، از آنجایی که بازارها فعالیت صعودی را مشاهده می کنند، EMA ها به موقعیت متوسط ​​باز می گردند و 12-EMA پیشرو است. در ساعات اخیر شیب رو به بالا EMA ها افزایش یافته است و دو EMA با یک سوگیری صعودی شروع به واگرایی کرده اند.

RSI در 13 ژوئن وارد منطقه اشباع فروش شد، اما از آن زمان به دلیل تثبیت قیمت در حدود 7.50 دلار، به منطقه خنثی بازگشت. در زمان انتشار، این شاخص در اطراف سطح میانگین در 50.00 معامله می شود و در 50.63 شناور می شود و به سمت بالا حرکت می کند تا فشار صعودی را نشان دهد. موقعیت فعلی فضایی را برای حرکت فرار در هر جهت باز می کند، در حالی که شیب فعلی فشار کم را از هر طرف بازار نشان می دهد.

باندهای بولینگر تا 10 ژوئن باریک بودند اما پس از آن با مشاهده نوسان شدید قیمت، واگرایی شدیدی را نشان دادند. در حال حاضر، این اندیکاتور شروع به نشان دادن یک کانال باریک کرده است زیرا عمل قیمت در حدود 7.00 دلار تثبیت شده است. در زمان فشار، حد پایین اندیکاتور در علامت 6.57 دلار پشتیبانی می کند، در حالی که حد بالایی سطح مقاومت را در علامت 7.75 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای DOT/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته پولکادوت با 10 نشانگر از 26 شاخص فنی اصلی که از گاوها حمایت می کنند، سیگنال خرید صادر می کند. از سوی دیگر، تنها شش شاخص از خرس‌ها حمایت می‌کنند که در ساعات اخیر حضور نزولی قوی نشان می‌دهند. در همان زمان، ده اندیکاتور روی حصار می نشینند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت پولکادوت این احساس را ندارد و در عوض یک سیگنال فروش با 15 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل تنها یک شاخص نشان دهنده حرکت رو به بالا است. این تحلیل مجدداً تسلط نزولی را در نمودارهای میان مدت تأیید می کند در حالی که فشار خرید کمی برای دارایی در نمودارهای میان مدت نشان می دهد. در همین حال، 9 نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت پولکادوت چه انتظاری داریم؟

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT 7.00 دلار بازیابی می کند زیرا گاوها تلاش دیگری برای 8.00 دلار انجام می دهند.
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که گاوها تلاش کردند تا یک رالی را آغاز کنند اما در قیمت 8.00 دلار رد شدند زیرا حرکت صعودی پایین بود و فشار فروش همچنان در حال افزایش بود. در حال حاضر، با بازگشت گاوها با حرکت قوی، قیمت به بالای 7.00 دلار بازگشته است.

معامله‌گران می‌توانند انتظار داشته باشند که DOT ​​تا مرز 7.75 دلار با تسلط خرس‌ها به سمت بالا حرکت کند. علاوه بر این، این پیشنهاد توسط شاخص های فنی میان مدت پشتیبانی می شود که نشان می دهد. اگر گاوها بتوانند از مرز 7.75 دلار عبور کنند، سطح مقاومت بعدی در 8.25 دلار قرار دارد.