منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT 6.50 دلار بازیابی می‌کند، در مرحله بعد به 6.80 دلار می‌رسد

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT 6.50 دلار بازیابی می‌کند، در مرحله بعد به 6.80 دلار می‌رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت پولکادوت حاکی از حرکت صعودی به 6.80 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 6.20 دلار است
  • DOT در مرز 6.50 دلار با مقاومت روبرو می شود

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که قیمت در مرز 6.20 دلار حمایت شده است و گاوها را قادر می سازد تا به مرز 6.50 دلار بازگردند. با این حال، حرکت نزولی هنوز پراکنده نشده است و رد شدن در سطح ممکن است منجر به سقوط به مرز 6.00 دلار شود.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو صعودی را در بازار مشاهده کرد زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ حرکت مثبت قیمت را ثبت کردند. بازیکنان اصلی شامل UNI و BNB هستند که شیب 5.32 و 5.07 درصدی را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به 6.50 دلار باز می گردد

1 3
نشانگرهای فنی برای DOT/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر نزولی است، همانطور که در رنگ قرمز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، نشانگر حرکت نزولی کم را همانطور که در عمق کم هیستوگرام مشاهده می شود نشان می دهد. علاوه بر این، سایه روشن تر هیستوگرام نشان می دهد که فشار نزولی از دیروز کاهش یافته است زیرا قیمت به مرز 6.50 دلار بازمی گردد.

EMAها در حال حاضر نزدیک به موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته همچنان پایین است. علاوه بر این، از آنجایی که نمودارهای کوتاه‌مدت نوسانات پایینی را مشاهده می‌کنند، دو EMA به صورت افقی حرکت می‌کنند که نشان‌دهنده فقدان حرکت در هر دو طرف است. علاوه بر این، با واگرایی بیشتر دو EMA، حرکت نزولی تنها در کوتاه مدت افزایش خواهد یافت.

RSI در ده روز گذشته از زمانی که شاخص در 19 سپتامبر به منطقه اشباع فروش سقوط کرد، در منطقه خنثی معامله می شود. در حال حاضر، این اندیکاتور در سطح واحد 51.39 شاخص شناور است و به صورت افقی حرکت می کند، که نشان دهنده فعالیت خالص پایین در سراسر کوتاه مدت است. نمودارهای ترم در حالی که نشانگر خنثی است، موقعیت متوسط ​​فضایی را برای حرکت فرار در هر جهت باز می کند.

باندهای بولینگر در زمان انتشار باریک است زیرا قیمت پولکادوت در چند روز گذشته نوسانات پایینی را مشاهده کرد و اکنون با بازگشت قیمت به خط میانگین اندیکاتور همگرا شده است. در حال حاضر، خط پایین این اندیکاتور در علامت 6.16 دلار پشتیبانی می کند، در حالی که حد بالایی مقاومت را در علامت 6.76 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای DOT/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته پولکادوت یک سیگنال خرید صادر می کند، با 10 شاخص فنی از 26 شاخص اصلی از گاوها حمایت می کند. از سوی دیگر، هفت شاخص از خرس‌ها حمایت می‌کنند که در ساعات اخیر حضور کمی یا بدون نزولی نشان می‌دهند. در همان زمان، 9 اندیکاتور روی حصار نشسته اند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته پولکادوت این احساس را ندارد و در عوض سیگنال فروش با 12 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل تنها چهار اندیکاتور نشان می دهد که حرکت صعودی را نشان می دهد. تجزیه و تحلیل تسلط نزولی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد در حالی که فشار خرید پایین برای دارایی را در همان بازه زمانی نشان می دهد. در همین حال، ده اندیکاتور خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت پولکادوت چه انتظاری داریم؟

2 1
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که پس از رد شدن در مرز 6.80 دلار، قیمت به مرز 6.20 دلار سقوط کرد، جایی که گاوها حمایت کوتاه مدت پیدا کردند. در حال حاضر، قیمت به سمت سطح مقاومت 6.50 دلار در حال حرکت است زیرا گاوها برای به دست آوردن کنترل بازار تلاش می کنند.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که DOT ​​از 6.500 دلار به سمت بالا حرکت کند زیرا گاوها در نمودارهای کوتاه مدت تسلط پیدا می کنند. این پیشنهاد با شاخص های فنی کوتاه مدت و تجزیه و تحلیل نمودار 4 ساعته تقویت می شود. به این ترتیب، معامله گران می توانند انتظار داشته باشند که قیمت مجدداً سطح مقاومت 6.80 دلار را امتحان کند تا سطح 7.00 دلار را بازیابی کند. با این حال، رد شدن در علامت 6.50 دلار ممکن است منجر به سقوط به علامت 6.00 دلار به دلیل فشار نزولی بالا شود.