منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT پشتیبانی 24.5 دلار را مجدداً آزمایش می کند ، برای برگشت آماده می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT پشتیبانی 24.5 دلار را مجدداً آزمایش می کند ، برای برگشت آماده می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Polkadot برای امروز صعودی است.
  • DOT/USD به حمایت 24.5 دلار ادامه می دهد.
  • DOT قرار است امروز بالاتر برود.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot برای امروز صعودی است زیرا پشتیبانی 24.5 دلار برای سومین بار مجدداً آزمایش شده است و هیچ نزولی دیگری مشاهده نشده است. بنابراین ، ما انتظار داریم DOT/USD دیروز معکوس شود و به بالای مقاومت 27 دلاری بازگردد.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT پشتیبانی 24.5 دلار را مجدداً آزمایش می کند ، برای برگشت آماده می شود؟  3
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده طی 24 ساعت گذشته با اندکی ضرر معامله شد. رهبران بازار ، بیت کوین و اتریوم ، حدود 1 درصد از دست داده اند ، در حالی که Tezos (XTZ) با 13 درصد افزایش در میان بهترین عملکردها قرار دارد.

حرکت قیمت Polkadot در 24 ساعت گذشته: Polkadot همچنان 24.5 دلار پشتیبانی می کند

DOT/USD در محدوده 24.35 دلار – 26.53 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 26.99 درصد کاهش یافته و در مجموع 1.7 میلیارد دلار است. ارزش کل بازار حدود 24.44 میلیارد دلار معامله می شود که در مجموع سکه را در رتبه 9 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOT/USD: DOT آماده برگشت مجدد است؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم شاهد قیمت Polkadot باشیم که در حال آماده شدن برای افزایش مجدد است.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT پشتیبانی 24.5 دلار را مجدداً آزمایش می کند ، برای برگشت آماده می شود؟
نمودار 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

قیمت Polkadot طی یک ماه گذشته با یک حرکت صعودی قوی معامله شد. از آخرین نوسان قیمت 10.5 دلار ، DOT/USD بیش از 180 درصد به 29 دلار افزایش یافته است.

با این حال ، گاوها نتوانستند به سطح بالاتری برسند و پس از تجمیع چند روزه ، DOT معکوس شد. پس از افت 15 درصدی ، حمایت بالاتر از مرز 24.5 دلار پیدا شد.

پشتیبانی 24.5 دلاری از آن زمان تا کنون سه بار آزمایش شده است و آخرین مورد در ساعات گذشته دیده شده است. تا زمانی که حمایت ادامه دارد ، می توان انتظار داشت قیمت Polkadot دیروز معکوس شود و به سمت بالاترین سطح قبلی حرکت کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot برای امروز صعودی است زیرا بازار همچنان در سطح بالای 24.5 دلار قرار دارد و برای صعود بیشتر آماده می شود. بنابراین ، ما انتظار داریم DOT/USD در 24 ساعت آینده افزایش یابد و بالاتر از مقاومت 27 دلار بازگردد.

در حالی که منتظر حرکت Polkadot هستید ، مقالات ما را در مورد Bitcoin بسته بندی شده ، مبادلات غیر متمرکز و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.