منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT پشتیبانی را در 6.400 دلار پیدا می کند، گاوها قیمت 6.800 دلار را دوباره آزمایش می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT پشتیبانی را در 6.400 دلار پیدا می کند، گاوها قیمت 6.800 دلار را دوباره آزمایش می کنند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت حاکی از حرکت صعودی به مقاومت 6.60 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 6.400 دلار است
  • DOT در سطح 6.727 دلار با مقاومت روبرو می شود

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که عمل قیمت DOT به زیر سطح 6.500 دلار سقوط کرده است، اما گاوها حمایت کوتاه مدت را در علامت 6.400 دلار پیدا می کنند.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو نزولی را در بازار مشاهده کرد زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی منفی را ثبت کردند. بازیکنان اصلی شامل NEAR و AVAX هستند که به ترتیب 6.97 و 6.09 درصد افت را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به زیر 6.500 دلار سقوط می کند

تصویر 555
نشانگرهای فنی برای DOT/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر نزولی است، همانطور که در رنگ قرمز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، اندیکاتور حرکت نزولی کم را همانطور که در عمق کوتاه اندیکاتور بیان می شود، نشان می دهد. علاوه بر این، سایه روشن‌تر هیستوگرام، فشار نزولی کاهشی را نشان می‌دهد، زیرا قیمت در مرز 6.400 دلار پشتیبانی می‌شود.

EMAها در حال حاضر بالاتر از موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته مثبت است. در حال حاضر، EMA ها نزدیک به یکدیگر معامله می شوند و در زمان انتشار، شتاب پایینی را نشان می دهند. علاوه بر این، EMAهای همگرا یک فشار نزولی کاهشی را برای دارایی نشان می‌دهند.

RSI برای مدت کوتاهی به منطقه اشباع خرید صعود کرد، اما از آن زمان با کاهش سرعت حرکت صعودی، به سمت خط میانگین کاهش یافته است. در زمان پرس، اندیکاتور به خط میانگین در سطح واحد شاخص 53.53 عقب نشینی کرده است که حرکت خالص کم را نشان می دهد. همچنین حرکت افقی قیمت نشان از فعالیت کم در بازارها در ساعات اخیر دارد.

باندهای بولینگر در حال حاضر باریک هستند زیرا نوسانات قیمتی در روزهای اخیر کم است. با این حال، این اندیکاتور در حال همگرایی است زیرا عمل قیمت نوسانات پایینی را در نزدیکی خط میانگین اندیکاتور مشاهده می کند. خط پایین این اندیکاتور در علامت 6.090 دلار پشتیبانی می کند در حالی که خط پایین سطح مقاومت را در علامت 6.727 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای DOT/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته پولکادوت سیگنال خرید را صادر می کند، با 12 شاخص فنی از 26 شاخص اصلی که از گاوها حمایت می کنند. از سوی دیگر، چهار شاخص از خرس‌ها حمایت می‌کنند که در ساعات اخیر حضور کم نزولی را نشان می‌دهند. در همان زمان، 9 اندیکاتور روی حصار نشسته اند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت پولکادوت این احساس را ندارد و در عوض یک سیگنال خرید با 14 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت رو به بالا را در مقابل چهار نشانگر حرکت نزولی را نشان می دهد. تجزیه و تحلیل نشان می دهد که تسلط صعودی قوی در نمودارهای میان مدت با مقاومت نزولی کمی ادامه دارد. در همین حال، ده اندیکاتور باقی مانده خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت پولکادوت چه انتظاری داریم؟

تصویر 554
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که بازار پولکادوت از یک رالی صعودی قوی برخوردار است زیرا قیمت از 4.300 دلار به 6.500 دلار فعلی در 30 روز گذشته افزایش یافته است. در حال حاضر، قیمت با فشار نزولی قوی در این سطح مواجه است، زیرا عمل قیمت در مرز 6.800 دلار رد شد و به سطح 6.400 دلار بازگشت.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که DOT ​​با کاهش فشار نزولی، حمایت قوی در سطح 6.400 دلار پیدا کند. در حالی که تکنیک‌های کوتاه‌مدت نزولی هستند، با به دست گرفتن کنترل توسط گاوها، حرکت نزولی در حال کاهش را نشان می‌دهند. این پیشنهاد با تحلیل‌های میان‌مدت صعودی تقویت می‌شود، که نشان می‌دهد حرکت صعودی تا مرز 6.80 دلار در حالی که گاوها تلاش دیگری برای صعود به سطح 7.00 دلار انجام می‌دهند.