منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT پس از یک دوره نزولی فوق العاده به 6.30 دلار سقوط می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT پس از یک دوره نزولی فوق العاده به 6.30 دلار سقوط می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادات نشان می دهد که قیمت DOT در دو روز گذشته تحت فشار نزولی قرار داشته است زیرا بازار به دلیل افزایش نزولی اخیر اصلاح شده است. با این حال، گاوها وارد عمل شده اند تا با فشار نزولی مقابله کنند و قیمت را بالا ببرند. قیمت پولکادوت در حال حاضر در 6.30 دلار معامله می شود که درست زیر سطح مقاومت اصلی 6.32 دلار است. قیمت DOT یک سطح پشتیبانی کلیدی را 6.23 دلار تعیین کرده است که درست کمتر از قیمت فعلی بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نمودار قیمت یک روزه: DOT/USD 0.16 درصد از دست می دهد

تحلیل 24 ساعته قیمت پولکادوت نشان می دهد که این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته با ضرر مواجه بوده است. قیمت امروز به روند نزولی خود ادامه می دهد و ارزش ارز دیجیتال را به 6.30 دلار کاهش می دهد. افت 0.16 درصدی در 24 ساعت گذشته ثبت شده است و طی هفته گذشته 0.37 درصد کاهش در ارزش کریپتوکارنسی مشاهده شده است زیرا روند به سمت نزولی بوده است.

میانگین متحرک (MA) برای DOT/USD در 24 ساعت با رسیدن به 633 دلار، درست نزدیک به قیمت فعلی، در حال کاهش است. حجم معاملات نیز به 163 میلیون دلار با ارزش بازار زنده 7.07 میلیارد دلار کاهش یافته است و تسلط کل بازار 0.74 درصد است و در رتبه 11 در بازار کلی ارزهای دیجیتال قرار دارد.

تصویر 17
منبع: Tradingview

ارزش بالای اندیکاتور باندهای بولینگر اکنون در 6.32 دلار است که نشان دهنده قوی ترین مقاومت است، در حالی که ارزش پایین تر در 6.23 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به شاخص 38.44 کاهش یافته است و فعالیت فروش همچنان در حال افزایش است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که قیمت در چهار ساعت ابتدایی جلسه معاملاتی امروز یک حرکت نزولی تند را پوشش داده است زیرا حرکت نزولی در بازار در حال حرکت بوده است. کاهش قیمت کاملاً شدید بود زیرا سطح قیمت ها به سرعت کاهش یافت. با این حال، به نظر می رسد اگر قیمت به بالای سطح مقاومت 6.32 دلار برسد، گاوها کنترل بازار را در دست خواهند گرفت. با این حال، قیمت همچنان زیر حد پایین شاخص نوسان است.

تصویر 16
منبع: TradingView

نوسانات در حال افزایش است، به این معنی که قیمت ممکن است در ساعات آینده تا حدی بهبود یابد. در نتیجه، باند بولینگر بالا اکنون به موقعیت 6.29 دلار رسیده است، در حالی که باند بولینگر پایین به 6.22 دلار کاهش یافته است. منحنی RSI وارد منطقه کم خرید شده است، اما اکنون چرخشی به سمت بالا گرفته است. با این حال، این اندیکاتور همچنان در منطقه کم خرید با شاخص 45 معامله می شود که به فشار نزولی شدید اشاره دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که یک روند نزولی در طول روز مشاهده شده است زیرا قیمت به ارزش 6.30 دلار کاهش یافته است. نمودارهای قیمت یک روزه و چهار ساعته با دادن سرب به خرس ها، روند نزولی را پیش بینی می کنند. در ساعات آتی نیز روندهای مشابهی انتظار می رود، زیرا شتاب فروش تندتر شده است، اما پشتیبانی نیز رسیده است، همانطور که در نمودار 4 ساعته قابل مشاهده است. روند آینده به این واقعیت بستگی دارد که آیا حمایت می تواند ادامه یابد یا خیر.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.