منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT پس از یک حرکت نزولی با یک عقب نشینی جزئی به سمت 5.0 دلار روبرو می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT پس از یک حرکت نزولی با یک عقب نشینی جزئی به سمت 5.0 دلار روبرو می شود.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نشان می‌دهد که DOT ​​در یک خط روند نزولی گیر کرده است و در سه هفته گذشته قادر به شکستن بیش از 6.0 دلار نبوده است. پولکادوت با 5.29 دلار کاهش، 1.92 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته، با 5.29 دلار معامله می شود. قیمت پولکاد در چند ساعت گذشته منفی بوده است. بازار روز گذشته در یک روند صعودی قرار داشت و قیمت به نظر می رسید بالاتر از سطح بلندمدت 5.74 دلار حرکت کند، اما به دلیل برخی فشارهای نزولی بر بازار، از دسته 5.74 دلار نزول کرد و در حال حاضر در محدوده محدود معامله می شود. از 5.27 دلار تا 5.41 دلار.

تصویر 188
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت در نمودار 4 ساعته: DOT در محدوده باریک 5.27 دلار و 5.41 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot در نمودار 4 ساعته نشان می دهد که نوسانات بازار DOT نسبتاً پایین بوده است زیرا دارایی دیجیتال در محدوده باریکی معامله می شود. به نظر می رسد قیمت ها پس از یک دوره معاملات جانبی در حدود سطح 5.0 دلار تثبیت شده است. تحلیل قیمت پولکادوت نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت غیرفعال نشان می دهد. این بدان معنی است که قیمت پولکادوت در برابر تغییرات متغیر در هر دو حد مقاوم می شود. حد بالایی باند بولینگر 5.84 دلار است، در حالی که حد پایین باند بولینگر 5.51 دلار است.

تصویر 187
نمودار 4 ساعته DOT/USD: TradingView

به نظر می‌رسد قیمت DOT/USD زیر قیمت میانگین متحرک حرکت می‌کند، که نشان‌دهنده یک حرکت نزولی است. به نظر می رسد قیمت DOT/USD به سمت حمایت حرکت می کند و اگر قیمت حمایت را بشکند، احتمالاً به زودی حرکت را معکوس می کند.

شاخص قدرت نسبی (RSI) 42.49 است که یک ارز دیجیتال نسبتاً پایدار را نشان می دهد. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه خنثی پایینی سقوط می کند. علاوه بر این، به نظر می رسد RSI در حال حرکت به سمت پایین است که نشان دهنده کاهش بازار است. تسلط فعالیت فروش باعث کاهش امتیاز RSI می شود. RSI نشان‌دهنده ویژگی‌های کاهش‌دهنده است که به طور بالقوه می‌تواند پویایی بازار را در صورت کاهش بیش از حد معکوس کند. اگر گاوها از این فرصت استفاده کنند، می‌توان این فرصت را برای گاوها در نظر گرفت.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت در نمودار روزانه: قیمت‌های DOT غیرفعال می‌مانند، آیا دنبال کردن بیشتر نمی‌شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت در نمودار روزانه نشان می دهد که گاوها برای خنثی کردن احساسات نزولی بازار دچار تزلزل شده اند و سطح حمایت فوری 5.0 دلار را با موفقیت در چند روز گذشته حفظ کرده اند. به نظر می‌رسد خرس‌ها در مورد پایین آوردن بیشتر قیمت‌ها مصمم هستند، زیرا فشار فروش شدیدی که بتواند سطح حمایت کلیدی 5.0 دلار را بشکند، وجود نداشته است.

تصویر 186
نمودار 1 روزه DOT/USD: TradingView

نوسانات بازار به دنبال یک حرکت کاهشی است، به این معنی که قیمت پولکادوت کمتر مستعد تجربه تغییرات متغیر در هر دو حد است. حد بالایی باند بولینگر 7.21 دلار است، در حالی که حد پایین باند بولینگر 5.08 دلار است. علاوه بر این، شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر در امتیاز کمتر از 44.72 است که نشان می دهد بازار بیش از حد فروش است. و ممکن است شاهد تغییر قیمت باشیم. به نظر می رسد RSI به سمت پایین حرکت می کند که نشان دهنده ادامه حرکت منفی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

برای جمع‌بندی، تحلیل قیمت پولکادوت نشان می‌دهد که پیش‌بینی‌های قیمت روزانه و ساعتی امروز به نفع خرس‌ها هستند، زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته کاهش جزئی را تجربه کرده است. خط روند بلندمدت نیز اکنون در جهت نزولی در حال حرکت است، زیرا مدتی است که خرس ها در نمودارهای قیمت پیشرو هستند.