منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT پس از عقب نشینی تا 5.35 دلار دوباره نزولی می شود، بعد چه می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT پس از عقب نشینی تا 5.35 دلار دوباره نزولی می شود، بعد چه می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت بار دیگر نزولی شد، زیرا قیمت ها در طول معاملات روز بیش از 1.16 درصد کاهش یافت. این روند نزولی به یک طلسم امیدوارکننده برای پولکادوت پایان داد، زیرا این ارز دیجیتال از بالاترین قیمت 5.43 دلار به پایین ترین سطح 5.35 دلار در چند ساعت گذشته رسیده بود.

در حال حاضر، قیمت دقیقا بالای سطح حمایت 5.32 دلار است و گاوها باید قیمت را در این نقطه ثابت نگه دارند تا از کاهش بیشتر جلوگیری کنند. از سوی دیگر، اگر خریداران با قیمت‌های تخفیف‌دار وارد بازار شوند، حرکت به سمت 5.48 دلار و 5.60 دلار نیز می‌تواند مورد توجه قرار گیرد. با این حال، افزایش 1.22 درصدی در حجم معاملات در طول روز مشاهده شد که همراه با کاهش قیمت ها، بازار تحت سلطه فروش DOT را در روند فعلی نشان می دهد.

نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: گاوها با شکست مستمر روبرو هستند

نمودار قیمت یک روزه که پیشرفت ارزهای دیجیتال را نشان می دهد، امروز پس از ادامه روند نزولی ادامه دار خرس ها، نزولی است. حرکت نزولی قوی است. سطوح قیمت به طور قابل توجهی کاهش یافته و امروز به 5.35 دلار رسیده است. حرکت قابل توجه بوده است، به همین دلیل است که ارزش قیمت درست زیر مقدار میانگین متحرک (MA) یعنی 5.33 است. به نظر می رسد نوسانات در سمت کاهشی است، اما همچنان در سمت بالاتر است.

تصویر 15
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

باندهای بولینگر پس از همگرایی، باند بالایی را به ترتیب 5.48 دلار نشان می دهد که نشان دهنده مقاومت است و باند پایین را در 5.32 دلار نشان می دهد که نشان دهنده حمایت LTC است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز کاهش یافته است و در 24 ساعت گذشته به شاخص 39.24 رسیده است که نشان دهنده فشار فروش بر جفت ارز دیجیتال است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته پولکادوت دیکته می کند افت عمده در سطوح قیمت امروز. بازار در چند ساعت گذشته با فشار شدیدی از سمت نزولی مواجه شده است، اما امروز این روند به نفع خرس‌ها پیش می‌رود. خرس‌ها در موقعیت غالب بوده‌اند، زیرا قیمت در آخرین به‌روزرسانی به 5.35 دلار کاهش یافته است. ارزش میانگین متحرک 5.40 دلار و میانگین باندهای بولینگر 5.35 است.

تصویر 14
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

باندهای بولینگر در حال گسترش هستند زیرا باند بالا به 5.53 دلار رسیده است و باند پایین به سطح 5.11 دلار در نمودار قیمت 4 ساعته رسیده است و قیمت به نزدیک باند پایین رسیده است که نشانه نزولی است. امتیاز RSI نیز در چهار ساعت گذشته کاهش یافته و به شاخص 56.35 رسیده است، اما اکنون کاهشی در فعالیت فروش نشان می دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

از تحلیل قیمت پولکادوت 1 روزه و 4 ساعته بالا، مشهود است که خرس‌ها امروز قیمت سکه را به زیر 5.35 دلار رسانده‌اند. خرس ها توانسته اند سرب خود را حفظ کنند. با این حال، اگر خریداران با قیمت های تخفیف دار وارد بازار شوند، پولکادوت احتمالاً با مقاومت 5.32 دلار و 5.48 دلار در صعودی روبرو خواهد شد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.