منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT پس از سقوط شدید به 41 دلار بهبود می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT پس از سقوط شدید به 41 دلار بهبود می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت پولکادوت امروز صعودی است.
  • مقاومت برای DOT در 42 دلار یافت می شود
  • پشتیبانی از DOT/USD با قیمت 36 دلار یافت می شود.

بر اساس تحلیل قیمت پولکادوت، قیمت DOT/USD پس از افت شدید دیروز بهبود نشان می‌دهد. قیمت از 45 دلار در یک سقوط فلش ​​بازار به 40 دلار کاهش یافت. سقوط بازار غیرمنتظره بود زیرا گمانه زنی ها برای شکستن DOT به بالای 46 دلار بود. با این حال، DOT/USD پیروزمندانه از عقب نشینی جان سالم به در برد زیرا توانست بالای مرز 40 دلار شناور شود.

نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: پولکادوت در 41 دلار شناور است

پس از فروش دیروز بازار، نمودار قیمت یک روزه برای تحلیل قیمت پولکادوت نشان می‌دهد که DOT/USD در زمان نوشتن این مقاله به 41 دلار بازگشته است، زیرا سکه همچنان به احساسات مثبت بازار ادامه می‌دهد. DOT/USD در 24 ساعت گذشته 9.2 درصد از ارزش خود را از دست داده است و در مقایسه با هفته گذشته 6.6 درصد کاهش یافته است. با این حال، حجم معاملات 51 درصد افزایش یافته است و تسلط 1.6 درصدی بر بازار را برای پولکادوت فراهم می کند. با کاهش قیمت، ارزش بازار نیز 9.6 درصد تحت تأثیر قرار گرفت.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT پس از یک سقوط شدید 1، 41 دلار بهبود می یابد
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات برای جفت DOT/USD هنوز نسبتاً بالا است، زیرا قیمت در نزدیکی مرکز شاخص نوسانات معامله می شود، میانگین باندهای بولینگر در 40.9 دلار نشان دهنده پشتیبانی از DOT است، در حالی که حد بالای باندهای بولینگر در 47 دلار نشان دهنده مقاومت است. DOT/USD.

قیمت دیروز نیز زیر میانگین متحرک حرکت کرد، که یک متقاطع نزولی است و همچنان زیر MA معامله می شود. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز پس از سقوط شدید دیروز بهبود نشان می دهد. منحنی RSI دوباره به سمت بالا برگشته و با شاخص 54 در نیمه بالایی منطقه خنثی معامله می شود که نشان دهنده علاقه خریداران به سکه است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت پولکادوت نشان می دهد که قیمت در حال بهبود است اما با سرعتی آهسته، زیرا در سطوح پایین هفته معامله می شود و فشار فروش همچنان وجود دارد. حمایت از باند پایین باند بولینگر در 40 دلار بالشتکی برای عملکرد قیمت فراهم می کند. اما همانطور که در چند ساعت گذشته مشاهده می شود، قیمت در نزدیکی یا زیر باند پایین تر به معامله ادامه داد، بنابراین احتمال تغییر در عملکرد قیمت نیز وجود دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: DOT پس از سقوط شدید 2، 41 دلار بهبود می یابد
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات نسبت به دیروز افزایش یافته است زیرا باندهای بولینگر انبساط نشان می دهند و قیمت زیر میانگین باندهای بولینگر و میانگین متحرک معامله می شود. RSI بهبود نشان می دهد زیرا زمانی که در منطقه کم فروش قرار داشت به سختی نجات پیدا کرد، اما خط روند صعودی RSI در نمودار 4 ساعته پس از افزایش شدید کمی صاف شده است که نشان دهنده کند شدن فعالیت خرید است.

شاخص های فنی برای تحلیل قیمت پولکادوت همچنان از سمت صعودی حمایت می کنند زیرا سکه در ماه جاری اکتبر عملکرد شگفت انگیزی داشت و ارزش قابل توجهی به دست آورد. حدود 12 اندیکاتور فنی هنوز از خرید دارایی های DOT پشتیبانی می کنند و تنها چهار شاخص فنی از فروش دارایی های Dot حمایت می کنند. با این حال، 10 شاخص فنی خنثی هستند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تحلیل قیمت پولکادوت نشان می‌دهد که جو بازار همچنان مثبت است و احتمال جهش به سمت بالا وجود دارد. اما معامله‌گران باید انتظار داشته باشند که پولکادوت قبل از افشای اوج‌های بیشتر به سمت بالاترین سطح قبلی، اصلاح بیشتری داشته باشد. ما انتظار داریم که DOT/USD در ساعات آینده بالای 40 دلار باقی بماند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.