منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT پس از رسیدن به ATH در 54.8 دلار، بالاتر از 50 دلار را تصحیح می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT پس از رسیدن به ATH در 54.8 دلار، بالاتر از 50 دلار را تصحیح می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • DOT/USD امروز احساسات متفاوتی در بازار دریافت می کند.
  • تحلیل قیمت پولکادوت پس از رسیدن به ATH کمی به سمت نزولی متمایل است.
  • پشتیبانی همچنان روی 50 دلار است.

DOT پس از رسیدن به بالاترین سطح تاریخ دیروز در 3 نوامبر، نشانه هایی از اصلاح را نشان می دهد. تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که خرس ها مانع پیشرفت بیشتر می شوند، اما گاوها نیز تسلیم نشده اند. در اول نوامبر، قیمت DOT/USD از 42.7 دلار به 50 دلار افزایش یافت و در روزهای دوم و سوم نوامبر روند صعودی خود را ادامه داد و به بالاترین رقم در 3 نوامبر با 54.8 دلار رسید.

DOT/USD باید 2.7 درصد از ارزش قیمت را افزایش دهد تا به بالاترین حد خود برسد، اما Polkadot در بازار احساسات متفاوتی پیدا می کند و فشار فروش در حال افزایش است که شانس صعود بیشتر را به حداقل می رساند. پولکادوت در حال حاضر در زمان نگارش این مقاله با قیمت 53.26 دلار معامله می شود.

نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: شکل گیری فشار فروش پس از ATH

نمودار قیمت یک روزه برای تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که سکه پس از رسیدن به بالاترین سطح تاریخ دیروز وارد مرحله اصلاح می شود، زیرا به نظر می رسد فشار فروش در حال افزایش است، زیرا نشانه های فنی نیز پیش بینی می کنند. به طور کلی، DOT همچنان افزایش 6.13 درصدی در ارزش را در 24 ساعت گذشته و افزایش ارزش بیش از 29 درصدی را در هفته گذشته نشان می دهد. با این حال، حجم معاملات 11 درصد کاهش یافته و ارزش بازار طی 24 ساعت گذشته 6.99 درصد بهبود یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT پس از رسیدن به ATH در 54.8 دلار بالاتر از 50 دلار تصحیح می شود.
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) خستگی خریداران را در این مرحله نشان می دهد زیرا در حال چرخش است. RSI در حال حاضر در منطقه اشباع خرید با شاخص 71 معامله می شود، اما شیب حرکت اندکی به سمت پایین تغییر کرده است که نشان دهنده فروش بیشتر در مقایسه با خرید در بازار است.

نوسانات برای ارز دیجیتال نیز با گسترش باندهای بولینگر در حال افزایش است و باند بالایی 52.5 دلار و باند پایینی 36.7 دلار است که میانگین آن به 44.6 دلار می رسد. نوار بالایی نشان دهنده اولین پشتیبانی درون خطی برای پولکادوت است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته پولکادوت نشان می دهد که شکست قیمت امروز نزولی بوده است، اما افت فقط در حاشیه بوده است، که نشان می دهد حمایت صعودی همچنان قوی است، زیرا آخرین کندل در نمودار 4 ساعته همچنان به رنگ قرمز و سبز چشمک می زند. نوسان قیمت نیز امروز حداقل است زیرا حجم معاملات نیز کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT پس از رسیدن به ATH در 54.8 دلار بالاتر از 50 دلار تصحیح می شود.
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته نیز بالا است، و قیمت بالاتر از میانگین شاخص نوسان در اینجا معامله می شود، که اتفاقاً 50.2 دلار است که نشان دهنده پشتیبانی از DOT است، در مقابل، حد بالای باندهای بولینگر در 56.7 دلار نشان دهنده فنی است. مقاومت برای DOT در نمودار 4 ساعته. میانگین متحرک نیز زیر سطح قیمت 52.4 دلار معامله می شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که جفت ارز دیجیتال همچنان صعودی است، اما فرسودگی صعودی نیز قابل مشاهده است، همراه با حمایت صعودی که برای معامله قیمت نزدیک به مارک روانی 50 دلار قوی است. همانطور که مشاهده می شود روند خرید کاهش یافته است، بنابراین در ساعات آینده می توان انتظار کاهش بیشتری را داشت. اما ما انتظار داریم که پولکادوت حداقل تا فردا بالای 50 دلار معامله شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.