منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT پایین ترین سطح را در حدود 23 دلار تعیین می کند ، به آرامی برای پیش پرداخت آماده می شوید؟

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT پایین ترین سطح را در حدود 23 دلار تعیین می کند ، به آرامی برای پیش پرداخت آماده می شوید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Polkadot برای امروز صعودی است.
  • DOT/USD علامت 23 دلار را به عنوان پشتیبانی مجدداً آزمایش می کند.
  • DOT نزولی بیشتر را یک شبه رد کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot برای امروز صعودی است زیرا پایین ترین سطح جدید یک شبه پس از اصلاح دیروز ایجاد شد. بنابراین ، ما فرض می کنیم که DOT/USD در اواخر این هفته به بالاترین سطح خود برسد و به دنبال بالاترین رکورد چند ماه آینده باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT پایین ترین سطح را در حدود 23 دلار تعیین می کند ، به آرامی برای پیش پرداخت آماده می شوید؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته با کاهش قیمت روبرو شده است. بیت کوین 3.2 درصد و اتریوم حدود 6 درصد کاهش یافته است. Polkadot (DOT) با از دست دادن 9 درصد در بین بدترین عملکردها قرار دارد.

حرکت قیمت Polkadot در 24 ساعت گذشته: Polkadot علامت 23 دلار را به عنوان پشتیبانی مجدداً آزمایش می کند

DOT/USD در محدوده 22.73 دلار – 26.72 دلار معامله شد که نشان دهنده بی ثباتی قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 23.66 درصد کاهش یافته و در مجموع 2.8 میلیارد دلار است ، در حالی که سرمایه کل بازار حدود 23.6 میلیارد دلار معامله می شود و درنتیجه رتبه بازار در رتبه 9 قرار می گیرد.

نمودار 4 ساعته DOT/USD: DOT برای یک رالی دیگر آماده می شود

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم شاهد حرکت قیمت Polkadot در طول شب باشیم ، زیرا گاوها خود را برای فشار قوی دیگری در اواخر این هفته آماده می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT پایین ترین سطح را در حدود 23 دلار تعیین می کند ، برای پیشرفت بیشتر آماده می شود؟
نمودار 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

قیمت Polkadot در ماه گذشته پس از تعیین سطح پایین نوسان در حدود 10.5 دلار در 20 جولای ، بیش از 150 درصد افزایش یافته است. طی هفته های گذشته چندین صعود و بالاترین سطح ثبت شد و روند صعودی پایداری را ایجاد کرد ، با مساحت بین 100 تا 200 ساعت میانگین متحرک به عنوان حمایت کننده.

دیروز ، ارزش DOT/USD به بیش از 26 دلار مقاومت اصلی قبلی رسید ، نشان می دهد که گاوها آماده حرکت به سمت بالا هستند. با این حال ، هرگونه حرکت صعودی دیگر رد شد و بازار شروع به حرکت مجدد کرد.

بیش از 15 درصد از آن زمان به بعد با حمایت نهایی در حدود 23 دلار مقاومت جزئی قبلی بازگردانده شده اند. از آنجا که دیدیم قیمت Polkadot به سرعت از مرز 23 دلار بالا رفت ، می توان فرض کرد که پایین ترین قیمت جدید تعیین شده است. به طور کلی ، این توسعه اقدام قیمتی باید Polkadot را به سمت یک افزایش دیگر در اواخر این هفته هدایت کند ، با علامت 30 دلار به عنوان هدف اصلی بعدی.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot امروز صعودی است زیرا در 24 ساعت گذشته تا زمانی که حمایت در حدود 23 دلار پیدا نشد ، یک تقویت قوی مشاهده شد. از آنجا که حمایت منفی 23 دلاری رد شد ، می توان انتظار داشت که DOT/USD امروز معکوس شود و در اواخر این هفته به سمت هدف اصلی بعدی قیمت در مقاومت 30 دلار حرکت کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Litecoin هستید ، مقالات ما را در مورد آینده بیت کوین ، بیت کوین فیزیکی و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.