منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT پایین ترین سطح را تعیین می کند ، که قرار است بعد از آن $ 30 را بشکند؟

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT پایین ترین سطح را تعیین می کند ، که قرار است بعد از آن $ 30 را بشکند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Polkadot برای امروز صعودی است.
  • DOT/USD دیروز به پایین ترین سطح خود رسید.
  • Bulls یک شبه شروع به فشار دادن DOT به بالاتر کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot برای امروز صعودی است زیرا بازار پس از بازسازی از بالاترین سطح 29 دلار ، پایین ترین سطح خود را ثبت کرده است. بنابراین ، ما انتظار داریم DOT/USD همچنان به پیشرفت خود ادامه دهد و در آینده هدف 30 دلار را هدف قرار دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT پایین ترین سطح را تعیین می کند ، که قرار است بعد از آن $ 30 را بشکند؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده طی 24 ساعت گذشته صعودی شد. بیت کوین 2.58 درصد و اتریوم 3.11 درصد رشد کردند. Binance Coin (BNB) در حال حاضر با 9 درصد افزایش رتبه برتر را دارد.

حرکت قیمت Polkadot در 24 ساعت گذشته: Polkadot پایین ترین سطح خود را در حدود 27 دلار تعیین کرد

DOT/USD در محدوده 26.61 دلار – 28.64 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان خفیف طی 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 4.89 درصد افزایش یافته و در کل 1.92 میلیارد دلار است. در همین حال ، ارزش کل بازار حدود 27.67 میلیارد دلار معامله می شود و این ارز رمزنگاری شده در کل در رتبه 8 قرار دارد.

نمودار 4 ساعته DOT/USD: آیا DOT بعداً 30 دلار خواهد شکست؟

در نمودار 4 ساعته ، قیمت Polkadot دوباره شروع به افزایش می کند زیرا گاوها علامت 30 دلار بعدی را هدف قرار می دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT پایین ترین سطح را تعیین می کند ، که قرار است بعد از آن $ 30 را بشکند؟
نمودار 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

قیمت Polkadot نسبت به آخرین افت 10.5 دلاری که در 20 ژوئیه تعیین شده بود ، بیش از 170 درصد افزایش یافته است. هفته گذشته ، DOT/USD با صعود قابل توجه قبلی به بالای 28.5 دلار رسید ، که نشان دهنده تغییر در ساختار بازار است.

با این حال ، گاوها در پایان هفته به مرز 29 دلار رسیدند و پس از تثبیت ، بازار دوباره به سمت نزولی برگشت. حمایت دیروز در حدود 26.5 دلار یافت شد و یک شبه معکوس شد.

در حال حاضر ، DOT/USD نزدیک به بالاترین سطح قبلی خود بازگشت ، نشان می دهد که ما احتمالا در 24 ساعت آینده شاهد صعود بیشتری خواهیم بود. هنگامی که قیمت محلی بالا رفت ، انتظار داریم قیمت Polakdot مقاومت عمده بعدی را در حدود 30 دلار بشکند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot در 24 ساعت آینده صعودی است ، زیرا پایین ترین قیمت دیگر در طول شب ثابت شد و گاوها یک شبه قیمت بازار را افزایش دادند. بنابراین ، ما انتظار داریم DOT/USD امروز به بالاترین سطح خود ادامه دهد و در آینده سعی کند از مرز 30 دلار عبور کند.

در حالی که منتظر حرکت Polkadot هستید ، مقالات ما را در مورد آینده بیت کوین ، مبادلات غیر متمرکز و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.