منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT پایین ترین سطح خود را در 31 دلار تعیین می کند ، روند صعودی در طرفین

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT پایین ترین سطح خود را در 31 دلار تعیین می کند ، روند صعودی در طرفین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نشان دهنده صعود در نمودار 24 ساعته است
  • DOT در محدوده محدودی از 31 تا 32 دلار معامله شد
  • از معامله گران خواسته می شود انتظار افزایش در 24 ساعت آینده را داشته باشند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نشان دهنده صعود در نمودار 24 ساعته پس از تعیین پایین ترین سطح در 31 دلار است. DOT روزها تلاش می کرد تا علامت 31 دلار را دریافت کند اما به دلیل افزایش مقاومت در 29 دلار به شدت شکست خورد. و وقتی معامله گران تصور می کردند گاوها تمام شده اند و قیمت به 23.5 دلار کاهش می یابد ، گاوها وارد می شوند و پولکادوت را به سمت بالا حرکت می دهند و سد 30 دلاری را می شکنند.

حرکت قیمت Polkadot در 24 ساعت گذشته: محدوده تنگ

طبق شمعدان های ما در تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot 24 ساعته ، DOT در محدوده محدودی معامله می شود که از پایین ترین سطح روزانه 31 دلار تا بالاترین میزان روزانه 33.2 دلار شروع می شود. حجم کل روزانه DOT ​​با کاهش 39 درصدی به 2.9 میلیارد دلار رسید. Coin Market Cap Polkadot را با سرمایه بازار 32 میلیارد دلار در رتبه 9 قرار داد.

نمودار 4 ساعته DOT/USD: DOT/USD شروع به افزایش می کند

در شمعدان های 4 ساعته تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot ، قیمت قیمتی DOT/USD تقریباً در بالاترین سطح روزانه قرار دارد ، زیرا گاوها همچنان در حال افزایش هستند.

توکن قراردادهای هوشمند لایه اول در روزهای گذشته شاهد افزایش چشمگیری بوده است ، به طوری که یک ماه افزایش قیمت 230 درصدی از 10.5 تا 30 دلار را تجربه کرد. این سکه برای چند روز از نقطه 30 دلار پایین آمد و دوباره برگشت و سه شنبه شب به سرعت افزایش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot
نمودار قیمت Polkadot توسط TradingView

پشتیبانی قوی 25.5 دلار وجود دارد ، جایی که گاوها از قیمت در برابر صعودهای بیشتر دفاع می کنند.

در شاخص 4 ساعته تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot MACD ، واگرایی به نفع گاوها است ، در حالی که نوارها رنگ سبز بیشتری نسبت به قرمزها دارند. به دلیل انقباض فاصله بین نوارها برای نشان دادن کاهش فعالیت معاملاتی ، قیمت در زیر باند پایین بولینگر باند شکسته شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot مثبت است و از معامله گران خواسته می شود در 24 ساعت آینده انتظار افزایش داشته باشند. این سکه در حال حاضر ضررهای چند روز گذشته خود را بازیابی کرده است و معامله گران سرسخت سود خود را قبلاً گرفته اند. بنابراین پیشنهاد می شود که فضای بیشتری برای خریداران وجود داشته باشد تا به بازار پولکادوت ادامه دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نشان می دهد که روند صعودی به دنبال آن خواهد بود زیرا بازار در اوایل امروز پس از پایین ترین سطح خود در روز گذشته شروع به صعود کرد. بنابراین ، ما انتظار داریم DOT/USD بیشتر ضرر را بدست آورد و به بالاترین نوسان قبلی در 29 دلار بازگردد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.