منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT هنوز بالای 27 دلار ادغام می شود ، آماده است 30 دلار بعدی را هدف قرار دهید؟

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT هنوز بالای 27 دلار ادغام می شود ، آماده است 30 دلار بعدی را هدف قرار دهید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Polkadot برای امروز صعودی است.
  • DOT/USD در آخر هفته بیش از 27 دلار تثبیت می شود.
  • DOT اهداف بعدی $ 30 را آماده می کند؟

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot امروز صعودی است زیرا بازار در 24 ساعت گذشته در محدوده فشرده تری از مرز 27 دلار تثبیت شد. بنابراین ، ما انتظار داریم DOT/USD در آینده به مرز 30 دلار برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT هنوز بالای 27 دلار تجمیع می شود ، آماده است 30 دلار بعدی را هدف قرار دهید؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده طی 24 ساعت گذشته با اندکی ضرر معامله شد. بیت کوین 1.71 درصد و اتریوم 0.49 درصد کاهش یافته است. در همین حال ، سولانا (SOL) با 8.35 درصد افزایش در بین بهترین بازیگران قرار دارد.

حرکت قیمت Polkadot در 24 ساعت گذشته: Polkadot هنوز بالای 27 دلار است

DOT/USD در محدوده 27.15 دلار – 28.24 دلار معامله می شود که نشان دهنده نوسان خفیف است. حجم معاملات با آرام شدن بازار 24.76 درصد کاهش یافته و به 1.45 میلیارد دلار می رسد. در همین حال ، ارزش کل بازار حدود 27.11 میلیارد دلار معامله می شود و در مجموع سکه در رتبه 8 قرار می گیرد.

نمودار 4 ساعته DOT/USD: آیا DOT آماده شکستن علامت 30 دلار بعدی است؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم ببینیم که قیمت Polkadot یکپارچه شده است ، که به عنوان پایه ای برای حرکت به علامت 30 دلار در اواخر این هفته عمل می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT هنوز بالای 27 دلار ادغام می شود ، آماده است 30 دلار بعدی را هدف قرار دهید؟
نمودار 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

معاملات قیمت Polkadot با حرکت بسیار صعودی همچنان ادامه دارد. پس از تعیین پایین ترین سطح نوسان در حدود 10.5 دلار در بیستم ژوئیه ، DOT/USD شروع به صعود کرد و از مقاومت های بالای نوسان قبلی عبور کرد.

به طور کلی ، DOT در کمی بیش از یک ماه بیش از 175 درصد افزایش یافته است ، که نشان دهنده حرکت بسیار قوی صعودی است. با این حال ، پس از رسیدن به مرز 29 دلار ، گاوها خسته شدند و به اصلاح جزئی نیاز بود.

در آخر هفته ، قیمت Polkadot به مرز 27 دلار رسید ، جایی که منطقه تجمیع چند روزه تشکیل شد. تا زمانی که علامت 27 دلار حفظ می شود ، ما انتظار داریم DOT/USD اواخر این هفته افزایش یابد و مقاومت قابل توجه بعدی را 30 دلار هدف قرار دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot امروز صعودی است زیرا بازار همچنان در بالای مقاومت قبلی 27 دلاری که به حمایت قبلی تبدیل شده بود ، تثبیت می شود. بنابراین ، ما انتظار داریم DOT/USD در آینده مقاومت بعدی 30 دلار را تجربه کند.

در حالی که منتظر حرکت Polkadot هستید ، مقالات ما را در مورد آینده بیت کوین ، مبادلات غیر متمرکز و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.