منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT همچنان به تثبیت در حدود 52 دلار ادامه می دهد، برای صعود بیشتر؟

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT همچنان به تثبیت در حدود 52 دلار ادامه می دهد، برای صعود بیشتر؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت پولکادوت امروز نکات نزولی را ارائه می دهد.
  • پشتیبانی همچنان روی 51 دلار است.
  • قیمت DOT به 52.8 دلار کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که سکه زیر مقاومت 53 دلاری گیر کرده است. DOT/USD اخیراً به بالاترین حد خود رسیده است، اما همچنان در پنج روز گذشته تحت ATH ادامه می‌یابد و تثبیت می‌شود. حتی اجرای اخیر بیت‌کوین اصلی هیچ تأثیر قابل‌توجهی بر عملکرد قیمت DOT نداشت، به جز این واقعیت که DOT ​​نیز در طول رالی در یک روند صعودی باقی ماند، اما نتوانست به یک ATH دیگر نفوذ کند، حتی امروز دوباره بازگشت را نشان می‌دهد. اگر DOT/USD به بالای 53 دلار برسد، ممکن است در سه ماهه آخر سال 2021 نیز شاهد بالاترین سطح بالاتری باشیم.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: سکه امروز تمایل نزولی را نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه پولکادوت نشان می دهد که جفت کریپتو امروز دوباره در حال کاهش است زیرا قیمت در زمان نوشتن از 53.4 دلار به 52.8 دلار کاهش یافته است. اما با توجه به پیشرفت های دیروز و روز قبل، DOT همچنان افزایش اسمی 0.15 در ارزش را در 24 ساعت گذشته و همچنین افزایش 8.3 درصدی را در هفته گذشته گزارش کرد. با این حال، حجم معاملات امروز همراه با قیمت کاهش یافته است. بنابراین، ارزش بازار نیز 0.41 درصد کاهش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT همچنان به تثبیت در حدود 52 دلار ادامه می دهد، برای صعود بیشتر؟  1
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

باندهای بولینگر همچنان در مسیر صعودی قرار دارند، زیرا قیمت همچنان بالاتر از میانگین میانگین شاخص معامله می شود. باند بالایی در علامت 56 دلار و باند پایینی در علامت 37 دلار قرار دارد که نشان دهنده مقاومت فنی و کمترین حمایت برای سکه است.

میانگین متحرک (MA) نزدیک به ارزش قیمت در علامت 52.3 دلار، درست زیر سطح قیمت معامله می شود. اگر قیمت به زیر MA سقوط کند، این نشانه نزولی دیگری را نشان می دهد و سپس قیمت ممکن است به زیر 50 دلار سقوط کند و احتمال حرکت بیشتر به سمت بالا را از بین ببرد.

شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز حرکت نزولی جزئی را نشان می دهد زیرا قیمت امروز دچار کاهش ارزش شده است، اما همچنان، RSI در شاخص 66 در نزدیکی منطقه فروش بیش از حد در وضعیت سالمی قرار دارد. با این حال، نشان دهنده فعالیت فروش در بازار است.

تحلیل قیمت پولکادوت: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت پولکادوت نشان می دهد که شکست قیمت امروز نزولی بود و قیمت به مدت 8 ساعت به کاهش خود ادامه داد، اما اخیراً به نظر می رسد که گاوها برای ارزش قیمت سکه بالشتکی ایجاد کرده اند همانطور که آخرین کندل در 4- مشاهده می شود. نمودار ساعت سبز است، که نشان دهنده حضور صعودی است، زیرا گاوها ممکن است اجازه افت بیشتر قیمت را ندهند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT همچنان به تثبیت در حدود 52 دلار ادامه می دهد، برای صعود بیشتر؟  2
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته ملایم است زیرا باندهای بولینگر بدون هیچ تغییری جلو می روند و ارزش خود را در 54 دلار برای باند بالا و 50 دلار برای باند پایین حفظ می کنند. از آنجایی که پیشرانه قیمت پس از ATH پایین است، نوارهای بولینگر نیز شکل تونلی را تشکیل داده اند و تنها در صورت نوسان DOT بالا یا پایین منحرف می شوند. RSI در نمودار 4 ساعته پس از پایین آمدن بسیار آهسته در حال بهبود است زیرا خط منحنی RSI با شاخص 54 در منطقه خنثی معامله می شود و تقریباً فضای مساوی را برای حرکت در هر جهت نشان می دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که جفت ارز دیجیتال در محدوده 52 تا 53 دلار گیر کرده است و چند روزی است که قادر به شکستن آن نیست. برای صعود بیشتر، سکه باید از مرز 53 دلار عبور کند تا در سه ماهه آخر سال 2021 انگیزه صعودی بیشتری مشاهده شود. از سوی دیگر، اگر DOT به زیر محدوده 50 دلار برسد، ممکن است سناریوی صعودی را به طور کامل خنثی کند. اما همانطور که می دانیم، همه چیز به بازار بستگی دارد و اگر بیت کوین به بالاترین سطح خود ادامه دهد، آلت کوین ها نیز رهبر را دنبال خواهند کرد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.