منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT نوسان قبلی را در 27.4 دلار مجدداً آزمایش می کند ، که برای شکست سریع تنظیم شده است؟

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT نوسان قبلی را در 27.4 دلار مجدداً آزمایش می کند ، که برای شکست سریع تنظیم شده است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Polkadot برای امروز صعودی است.
  • DOT/USD یک شبه به بالاترین سطح قبلی رسید.
  • DOT قرار است در صورت شکست به مرز 30 دلار برسد.

تحلیل قیمت Polkadot برای امروز صعودی است زیرا بازار دیروز پس از تحکیم بالای 23 دلار در اوایل این هفته ، صعود کرد. از آنجا که DOT/USD در اوایل امروز به نوسان قبلی نزدیک شده است ، احتمالاً امروز بعداً شاهد شکست خواهیم بود و هدف صعودی بعدی 30 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT نوسان قبلی را در 27.4 دلار مجدداً آزمایش می کند ، که برای شکست سریع تنظیم شده است؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته در معاملات سبز قرار گرفت و رهبران بازار ، بیت کوین و اتریوم ، به ترتیب 6.26 و 7.36 درصد رشد کردند. کاردانو (ADA) با 20 درصد افزایش همچنان بهترین بازیگر است.

حرکت قیمت Polkadot در 24 ساعت گذشته: Polkadot به بالاترین سطح قبلی رسید

DOT/USD در محدوده 23.48 دلار – 27.07 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان متوسطی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 17.24 درصد افزایش یافته و بالغ بر 2.3 میلیارد دلار است ، در حالی که سرمایه کل بازار در حدود 26.33 میلیارد دلار معامله می شود و در مجموع سکه را در رتبه 9 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOT/USD: به نظر می رسد DOT نوسان 27.4 دلاری را تجربه کند؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم قیمت Polkadot را که به بالاترین قیمت قبلی نزدیک می شود ، مشاهده کنیم زیرا گاوها می خواهند یک رکورد بالاتر دیگر را تعیین کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT نوسان قبلی را در 27.4 دلار مجدداً آزمایش می کند ، که برای شکست تعیین شده است؟
نمودار 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

قیمت Polkadot طی یک ماه گذشته با یک حرکت صعودی قوی معامله شد. پس از ایجاد نوسان کم در حدود 10.5 دلار ، DOT/USD با بیش از 150 درصد افزایش به 27.4 دلار رسید.

از مارک 27.4 دلار ، بیش از 15 درصد در اوایل این هفته مشاهده شد زیرا خرس ها می خواستند مجدداً در بالاترین سطح قبلی به عنوان حمایتی در حدود 23 دلار دوباره آزمایش کنند. پایین ترین سطح در آنجا تعیین شد و بازار برای بیش از 24 ساعت شروع به تثبیت کرد.

این پیشرفت قیمت در روز گذشته با افزایش 27.4 دلاری که در حال حاضر آزمایش شده است ، افزایش چشمگیری داشت. بنابراین ، گاوها احتمالاً اواخر امروز به بالاترین سطح خود می رسند و نقطه عطف اصلی بعدی را در 30 دلار در باقی مانده این هفته هدف قرار می دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot صعودی است زیرا دیروز شاهد صعود شدید بودیم و قیمت بازار در حال حاضر درست زیر 27.4 دلار بالاترین قیمت قبلی معامله می شود. بنابراین ، ما انتظار داریم DOT/USD دیروز امروز بیشتر صعود کند و در مرحله بعد علامت 30 دلار را هدف قرار دهد.

در حالی که منتظر حرکت Polkadot هستید ، مقالات ما را در مورد آینده بیت کوین ، مبادلات غیر متمرکز و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.