منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT نمی تواند $ 21.5 را نقض کند ، برای بازگشت آرام تنظیم شده است؟

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT نمی تواند $ 21.5 را نقض کند ، برای بازگشت آرام تنظیم شده است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • DOT دیروز افزایش یافت.
  • مقاومت دوباره در حدود 21.5 دلار یافت شد.
  • DOT/USD قرار است امروز دوباره معکوس شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot در 24 ساعت آینده نزولی است زیرا امروز پس از یکبار دیگر آزمایش مقاومت 21.5 دلاری ، نمی توان به صعود بیشتر دست یافت. بنابراین ، ما انتظار داریم DOT/USD در اواخر این هفته پشتیبانی 19 دلاری را معکوس کرده و یکبار دیگر آزمایش کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT نمی تواند $ 21.5 را نقض کند ، برای بازگشت آرام تنظیم شده است؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده طی 24 ساعت گذشته با اندکی افزایش معامله شد. بیت کوین 0.86 درصد از ارزش خود را از دست داده است ، در حالی که اتریوم و بقیه آلت کوین های برتر افزایش قیمت کمی را تجربه کرده اند. کاردانو (ADA) با 6.4 درصد افزایش در بین بهترین بازیگران قرار دارد.

حرکت قیمت Polkadot در 24 ساعت گذشته: Polkadot مقاومت 21.5 دلار را مجدداً آزمایش می کند

DOT/USD در محدوده 20.14 دلار – 21.39 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان خفیف طی 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 9.58 درصد افزایش یافته و در مجموع 1.48 میلیارد دلار است. در همین حال ، کل سرمایه بازار حدود 20.28 میلیارد دلار معامله می شود و در نتیجه رتبه 8 در بازار را به خود اختصاص می دهد.

نمودار 4 ساعته DOT/USD: DOT آماده بازخوانی مجدد هستید؟

در نمودار 4 ساعته ، می بینیم که قیمت Polkadot طی ساعات گذشته با صعود بیشتری روبرو شده است ، که نشان دهنده بازگشت آینده به سمت حمایت قبلی در حدود 19 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT نمی تواند $ 21.5 را نقض کند ، برای بازگشت آرام تنظیم شده است؟
نمودار 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

قیمت Polkadot طی هفته های گذشته شاهد حرکت قوی صعودی بوده است. پس از تعیین پایین ترین سطح در حدود 10.5 دلار ، DOT/USD شروع به صعود کرد و بیش از 100 درصد افزایش یافت تا اینکه مقاومت در حدود 21.5 دلار یافت شد.

در آخر هفته ، DOT نتوانست به بالاترین سطح خود برسد و شروع به عقب نشینی به سمت مقاومت قبلی 19 دلاری کرد. پس از آزمایش سریع علامت 19 دلار ، DOT/USD دیروز بار دیگر افزایش یافت.

با این حال ، گاوها نتوانستند مقاومت 21.5 دلاری را بشکنند و بازار صعود بیشتری را رد کرد. این اقدام قیمت Polkadot احتمالاً منجر به کاهش دیگری در اواخر امروز به سطح پشتیبانی اصلی 19 دلار می شود. از آنجا ، در اواخر این هفته می توانیم نزولی بیشتری را ببینیم در صورتی که مارک 19 دلار نتواند از نزول بیشتر جلوگیری کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot در 24 ساعت آینده نزولی است زیرا صعود بیشتر در ساعات گذشته پس از جهش کوتاه مدت به مقاومت قبلی 21.5 دلار رد شد. بنابراین ، ما انتظار داریم که DOT/USD دوباره پایین بیاید و پشتیبانی قبلی را در حدود 19 دلار آزمایش کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Litecoin هستید ، مقالات ما را در مورد آینده بیت کوین ، بیت کوین فیزیکی و همچنین اثبات سهام در مقابل اثبات کار بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. Ramzifa.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.