منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT نزولی در 7.16 دلار است

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT نزولی در 7.16 دلار است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت امروز یک رویکرد نسبتا نزولی را نشان می دهد. قیمت مقداری از ارزش خود را از دست داده است. در چند روز اخیر قیمت DOT بسیار مورد توجه منفی قرار گرفته و به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. در 14 ژوئن 2022، قیمت به طور ناگهانی سقوط کرد و از 7.49 دلار به 7.09 دلار رسید. با این حال، قیمت در همان روز شروع به افزایش حرکت مثبت کرد و ارزش 7.64 دلار را دوباره به دست آورد. امروز، در 15 ژوئن 2022، قیمت به بالاترین حد ناچیز رسیده و به بالاترین سطح یک روزه 7.64 دلار رسیده است. با این حال، قیمت ارز رمزنگاری شده حدود 7.16 دلار باقی مانده است.

پولکادوت در حال حاضر با 7.16 دلار معامله می شود. پولکادوت در 24 ساعت گذشته 1.15 درصد کاهش داشته و حجم معاملات 660,189,348 دلار و ارزش بازار زنده 7,104,333,292 دلار بوده است. پولکادوت با عرضه در گردش 987,579,315 سکه DOT ​​در رتبه 11 در ارز دیجیتال قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته DOT/USD: به روز رسانی های اخیر

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت بسته شدن نامشخص نشان می دهد که باعث می شود قیمت های DOT کمتر مستعد تغییرات بی ثبات شوند. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر 7.91 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای DOT عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در 6.59 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت از DOT است.

DOT/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده حرکت نزولی در بازار است. با این حال، به نظر می رسد که قیمت به سمت پایین حرکت می کند و احتمال قوی برای معکوس کردن بازار به زودی به یک روند نزولی وجود دارد.

تصویر 238
منبع نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نشان می دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 41 است که در منطقه خنثی پایین تر سقوط می کند. امتیاز RSI به دنبال یک حرکت اندکی نزولی در منطقه باثبات است که نشان دهنده ثبات کاهش ارزش در آینده است. قیمت DOT/USD جایگاهی پرخطر در بازار پیدا کرده و خود را در آنجا ثابت کرده است. تسلط فعالیت فروش باعث افزایش امتیاز RSI می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نوسانات بازار را برای ورود به یک حرکت باز نشان می دهد. با افزایش مقاومت، و باندهای حمایتی از یکدیگر جدا می شوند. قیمت کریپتوکارنسی از نوسانات پیروی می کند و بیشتر مستعد تغییرات نوسان می شود. حد بالایی باند Bollinger 11.02 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای DOT عمل می کند. حد پایین باند Bollinger در 6.94 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت DOT است.

به نظر می رسد قیمت DOT/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک حرکت نزولی است. قیمت به سمت باند مقاومت حرکت می کند و سعی در شکستن آن دارد. اگر مقاومت شکسته شود، انتظار می رود که حرکت به سمت یک حرکت نزولی همراه با انفجارهای نوسانات تغییر کند. شکست مورد انتظار می تواند چیز خوبی برای خرس ها باشد زیرا آنها از هر فرصتی برای مقابله و تصرف کامل بازار برخوردار خواهند بود. با این حال، این بدترین سناریو در رابطه با قیمت ارز دیجیتال خواهد بود.

تصویر 239
منبع نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 31 است که نشان می دهد ارز دیجیتال کمتر از ارزش گذاری شده است. پولکادوت در منطقه خنثی پایین قرار می گیرد. با این حال، موقعیت آن تغییر خواهد کرد زیرا امتیاز RSI از یک حرکت رو به پایین پیروی می کند که نشان دهنده غلبه فعالیت فروش است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نتیجه می گیرد که ارز دیجیتال پتانسیل عظیمی برای حرکت مثبت دارد. با این حال، در حال حاضر، بازار در حرکت منفی گیر کرده است و انتظار می رود که شکسته شود، که ممکن است مانعی در راه گاوها ایجاد کند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.