منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT مقاومت 9.87 دلاری را مجدداً آزمایش می کند زیرا گاوها برای برتری تلاش می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT مقاومت 9.87 دلاری را مجدداً آزمایش می کند زیرا گاوها برای برتری تلاش می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که حرکت صعودی قیمت را به سطح 9.54 دلار رسانده است و انتظار می رود در ساعات آینده بهبود بیشتری در ارزش سکه وجود داشته باشد. خط روند قیمت پولکادوت در چند هفته گذشته صعودی بوده است زیرا سکه در هفته گذشته عملکرد خوبی از خود نشان داده و ارزش قابل توجهی به دست آورده است. در حال حاضر، DOT/USD در حال آزمایش سطح مقاومت 9.87 دلاری است که بسیار قوی به نظر می رسد. اگر حرکت صعودی ادامه یابد، DOT ممکن است بالاتر از این سطح مقاومت نیز شکسته شود.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: ارزش DOT 3.33 درصد بیشتر می شود

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت 1 روزه نشان می دهد که افزایشی در ارزش قیمت امروز مشاهده شده است زیرا جفت DOT/USD در زمان نگارش این مقاله با قیمت 9.54 دلار معامله می شود. این جفت ارز در 24 ساعت گذشته ارزش 3.33 درصدی را به دست آورده است و حدود 10.05 درصد افزایش ارزش را در طول هفت روز گذشته نشان می دهد، که یک بهبود عمده در ارزش سکه است که با ادامه روند صعودی ممکن شده است. روند. با این حال، حجم معاملات 12.66 درصد کاهش یافته است که کسری کمی است اما همچنان عدم حرکت را نشان می دهد.

نقطه 1 روز 6
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات برای DOT/USD با گسترش باندهای بولینگر در حال افزایش است و به نظر می رسد که باندها در آینده نزدیک بیشتر گسترش خواهند یافت که نشان دهنده نوسانات بیشتری برای قیمت DOT خواهد بود، علاوه بر این، زیرا قیمت در نزدیکی مرز بالایی معامله می شود. اندیکاتور موجود در 9.99 دلار نشان دهنده مقاومت برای سکه است، و باند پایین در 6.84 دلار نشان دهنده قوی ترین حمایت از ارز دیجیتال است.

میانگین متحرک (MA) در علامت 9.10 دلار بالای منحنی SMA 50 و زیر سطح قیمت فعلی وجود دارد. علاوه بر این
شاخص قدرت نسبی (RSI) روی منحنی رو به بالا در شاخص 64 قرار دارد که نشان دهنده فعالیت خرید در حال انجام در بازار است.

تحلیل قیمت پولکادوت: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تحلیل 4 ساعته قیمت پولکادوت نشان می دهد که شکست قیمت در ابتدای جلسه معاملاتی صعودی بوده و قیمت به 9.58 دلار افزایش یافته است، اما فشار فروش ظاهر شده و قیمت طی چهار ساعت گذشته اندکی کاهش یافته است. با این حال، تابع قیمت یک بار دیگر به سمت پایین هدایت می شود زیرا قیمت دوباره محدوده را در آن زمان به سمت پایین پوشش می دهد.

نقطه 4 ساعت 5
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته ملایم است زیرا حد پایینی شاخص نوسانات بالا رفته است. اکنون باند بالایی بولینگر به 9.84 دلار و باند پایینی در 8.73 دلار است. میانگین متحرک در مارک 9.35 دلار معامله می شود و RSI به دلیل فشار فروش در حال حاضر، منحنی اندکی نزولی را نشان می دهد که در شاخص 62 معامله می شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که سکه در تلاش است تا مقاومت 9.87 دلار را پشت سر بگذارد، زیرا قیمت همچنان در سمت سبزتر معامله می شود. اما از آنجایی که تابع قیمت دوباره به سمت پایین حرکت می کند، انتظار داریم که DOT/USD برای چند ساعت قبل از تلاش مجدد برای مقاومت مذکور اصلاح شود. از طرف دیگر، اگر حرکت نزولی تشدید شود، DOT ممکن است به دنبال حمایت در نزدیکی منطقه حمایت 9.29 دلار باشد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.