منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT سطوح قیمت پس از آخرین چرخش نزولی به 6.97 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT سطوح قیمت پس از آخرین چرخش نزولی به 6.97 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت امروز پولکادوت نشان می دهد که قیمت ها در یک روند نزولی غالب هستند که از زمان رالی بازار دیروز مشاهده شده است. کاهش 8.78 درصدی قیمت ها، DOT را از بالاترین سطح روزانه 7.66 دلار به 6.97 دلار کاهش داده است. روند نزولی احتمالا در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت زیرا قیمت های DOT نزدیک به مرز پایین کانال نزولی معامله می شوند.

پشتیبانی از قیمت‌های DOT در 6.79 دلار وجود دارد و شکست کمتر از این سطح می‌تواند منجر به سقوط آزاد DOT به سمت منطقه 5 دلاری شود، در حالی که حرکت بالای 7.66 دلار برای به دست گرفتن کنترل بازار مورد نیاز است. ارزش بازار پولکادوت 7.78 میلیارد دلار است و حجم معاملات 24 ساعته 446 میلیون دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: قیمت به 6.97 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته پولکادوت روند نزولی را برای بازار پیش بینی می کند زیرا حرکت فروش در طول روز بالا باقی مانده است. خرس ها با موفقیت با شرایط نامطلوب مقابله کرده اند زیرا هیچ تلاش صعودی قابل توجهی مشاهده نشده است. قیمت در حال حاضر 6.97 دلار است و در صورت افزایش بیشتر فعالیت فروش، کاهش ارزش بیشتری به دنبال خواهد داشت.

تصویر 89
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

اندیکاتورهای فنی ادامه روند نزولی را نشان می دهند زیرا اندیکاتور RSI زیر سطح 50 قرار دارد و به سمت شرایط فروش بیش از حد پیش می رود. فروش از اوج‌ها قیمت‌های DOT را به زیر سطح حمایت کلیدی در 679 دلار و همچنین زیر میانگین متحرک 20 روزه (MA) در 7.01 دلار رسانده است. میانگین متحرک 20 روزه (MA) و MA 50 روزه در حال روند هستند. به سمت جنوب، که نشانه آن است که خرس ها کنترل بازار را در دست دارند. باندهای بولینگر نیز افزایش یافته است که نشان دهنده نوسانات بالا در بازار است.

اقدام قیمت پولکادوت در نمودار قیمت 4 ساعته: خط روند نزولی دست نخورده است

نمودار 4 ساعته DOT/USD یک کانال نزولی را نشان می دهد زیرا قیمت در داخل کانال نزولی معامله می شود. اگر قیمت به زیر 6.79 دلار برسد، روند نزولی ادامه خواهد داشت و این می تواند منجر به کاهش به سمت منطقه 5 دلاری شود. کانال نزولی یک الگوی نزولی است و در شرایطی شکل گرفته است که طی چند ساعت گذشته اقدام قیمت به اوج‌ها و پایین‌ترین قیمت‌ها تبدیل شده است. جفت DOT/USD در حال حاضر نزدیک به مرز پایین کانال نزولی معامله می شود که احتمالاً به عنوان یک مقاومت قوی عمل می کند.

تصویر 88
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

باند بالایی بولینگر در 7.66 دلار است که به عنوان مقاومت سفت برای قیمت های DOT عمل می کند. مرز پایین باند بولینگر 6.79 دلار است که احتمالاً در کوتاه مدت به عنوان پشتیبان قوی برای قیمت های DOT عمل می کند. شاخص قدرت نسبی (RSI) روی 46.21 قرار دارد و در حال حاضر زیر سطح 50 قرار دارد که نشانه این است که بازار در محدوده نزولی قرار دارد. 20 MA در 7.01 دلار و 50 MA در 7.21 دلار است که نشانه این است که بازار در قلمرو نزولی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که احساسات نزولی در بازار در جریان باز شدن امروز بازار شکل گرفته است زیرا خرس ها همچنان بر بازار تسلط دارند. شاخص های فنی نیز حاکی از نزولی بازار است و کاهش بیشتر قیمت در کوتاه مدت پیش بینی می شود. اگر گاوها بتوانند قیمت ها را به بالای 7.66 دلار برسانند، ممکن است تلاش کنند تا کنترل بازار را در دست بگیرند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.