منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT زیر 25 دلار شکست می خورد ، قیمت های پایین تری دنبال می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT زیر 25 دلار شکست می خورد ، قیمت های پایین تری دنبال می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot امروز به نتیجه نزولی رسیده است.
  • پشتیبانی 25 دلار ثابت نماند زیرا قیمت فعلی 24.63 دلار است.
  • ما می توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت ها پایین بیاید زیرا نزدیکترین پشتیبانی 24.5 دلار است

Polkadot در حال حاضر دارای موقعیت دهم در بازار است زیرا برای سرمایه گذاران تبدیل به یک ارز رمزنگاری شده بسیار جذاب شده است. حجم معاملات 24 ساعته Polkadot با کاهش قیمتها 9.63 درصد کاهش یافته است. بزرگترین بازندگان امروز Tezos (XTZ) ، Paris Saint-German Fan Token (PSG) ، همراه Pancakeswap (CAKE) هستند.

از تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot که امروز انجام شده است ، بسیار واضح است که حرکت قیمت به زیر 25 دلار رسیده است و اکنون ، نزدیکترین سطح پشتیبانی 24.5 دلار است. همچنین ، قیمت بیت کوین امروز نیز کاهش یافته است. پادشاه ارزهای رمزنگاری شده نتوانست علامت 49 هزار دلار را بشکند و در نتیجه با نزدیک به 48 هزار دلار به نزدیکترین پشتیبانی سقوط کرد. اما ، ما دیدیم که BTC/USD این حمایت را نیز شکست و به 47.7 هزار دلار کاهش یافت.

شاخص های فنی در نمودار 4 ساعته: تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot سیگنال های نزولی را نشان می دهد

با در نظر گرفتن شاخص های فنی در نمودار 4 ساعته ، می توان پیش بینی حرکت قیمت DOT/USDT در بازار امروز را انجام داد. در 21 آگوست مشاهده شد که جفت ارز DOT/USDT نتوانست مقاومت را در $ 29 شکست و در نتیجه ، ما شاهد ارزش فعلی $ 24.63 هستیم. در صورت ادامه روند ، ممکن است شاهد کاهش Polkadot به سطح پشتیبانی 24.5 دلار باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به زیر 25 دلار شکسته می شود ، قیمت های پایین تری دنبال می شود؟  1
تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot در نمودار توسط TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot در نمودار 4 ساعته بالا با استفاده از باندهای Bollinger و میانگین متحرک 50 روزه و 100 روزه انجام می شود. این ارز رمزنگاری شده نتوانسته دو میانگین متحرک را ثبت کند. ما می توانیم انتظار داشته باشیم که اگر حرکت قیمت حمایت 25 دلار را جلب کند ، تلاشی برای بازیابی میانگین های متحرک شاهد خواهیم بود.

با توجه به نوارهای بولینگر ، به وضوح قابل مشاهده است که قیمت از انتهای پایین باند بولینگر خارج می شود ، که نشان دهنده یک روند نزولی است. در حالی که قیمت از بالا در 27 آگوست شروع شده بود ، امروز شاهد حرکت مخالف هستیم.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT زیر 25 دلار شکست می خورد ، قیمت های پایین تری دنبال می شود؟  2
تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot در نمودار توسط TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot در نمودار 4 ساعته بالا شامل خواندن شاخص های RSI و MACD است. این دو شاخص در پیش بینی قیمت بسیار اهمیت دارند. برای شاخص RSI ، مقدار 40 است. این نشان می دهد که خرس ها کنترل بازار را در دست دارند ، اما نه به طور کامل.

عملکرد فعلی با یک گرادیان منفی در حال حرکت است و بنابراین ، ممکن است که خوانش پایین تر بیاید.

نشانگر MACD نشان می دهد که خط نارنجی یا خط سیگنال در بالای خط آبی یا خط MACD موقعیت یافته است و هیستوگرام در مقایسه با رنگ سبز دیروز قرمز شروع به چشمک زدن کرده است.

این یک سیگنال نزولی است و می توان انتظار داشت که حرکت قیمت پایین تر حرکت کند. اگر پشتیبانی 24.5 دلار ثابت نماند ، می توان هیستوگرام نزولی بیشتری را در MACD انتظار داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: نتیجه گیری

در حالی که بیت کوین در حال حاضر موقعیت خود را در 47.7 هزار دلار حفظ کرده و تلاش می کند حمایت از دست رفته خود را در 48 هزار دلار پس بگیرد ، ما همچنین شاهد حرکت قیمت Polkadot به بالای منطقه پشتیبانی 24.5 دلار هستیم. برای پیش بینی دقیق قیمت DOT ، حتماً باید به پیش بینی قیمت Polkadot نگاهی بیندازید.

همچنین ، در اطلاعیه اخیر ، پولکادوت اعلام کرده است ،

فردا ، 31 آگوست ساعت 6 بعد از ظهر به وقت CET ، به Polkadot Web 3.0 Talks بپردازید تا در مورد همه چیز در مورد #DAOs بحث کنید. با نحوه استفاده از DAO در حال حاضر و شنیدن صحبت های تجربیات تجربی خود در مورد استفاده از DAO در اکوسیستم Polkadot آشنا شوید.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.