منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT رفتار غیرفعال را در 6.32 دلار پس از یک دوره نزولی نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT رفتار غیرفعال را در 6.32 دلار پس از یک دوره نزولی نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت روند نزولی روز را تأیید می کند زیرا یک حرکت کاهشی قیمت مشاهده شده است. خرس ها در 24 ساعت گذشته بازار را رهبری کرده اند و قیمت با نرخ ثابتی در حال کاهش بوده است. گاوها نتوانسته‌اند بازگردند زیرا خرس‌ها برتری خود را کاملاً ماهرانه حفظ کرده‌اند.

امروز در نتیجه فشار نزولی قیمت به 6.32 دلار کاهش یافت و در 24 ساعت گذشته بیش از 6.42 درصد کاهش یافت. حجم معاملات 24 ساعته 322,097,544 دلار است که متوسط ​​است و نشان می دهد که بازار در حال حاضر بلاتکلیف است. ارزش کل بازار برای DOT 7.01 میلیارد دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت در نمودار قیمت یک روزه: بازار DOT/USD احتمالاً بیشتر کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه، پیش بینی نزولی آن روز را با کاهش قیمت ارائه می دهد. قیمت در چند روز گذشته روند کاهشی را دنبال کرده است و ارز دیجیتال تحت ضرر دائمی بوده است. حرکت صعودی بازیابی نشده است زیرا در 24 ساعت گذشته نیز روند نزولی مشاهده شده است.

تصویر 362
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD، منبع: TradingView

شاخص واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد. خط MACD زیر خط سیگنال قرار دارد که نشان دهنده حرکت نزولی در بازار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 38.38 قرار دارد و به سمت سطوح فروش بیش از حد پیش می رود. این نشان می دهد که خرس ها کنترل بازار را در دست دارند و احتمالاً قیمت ها را پایین می آورند. میانگین متحرک ساده 50 روزه (SMA) در حال حاضر 6.76 دلار است، در حالی که SMA 200 روزه 6.19 دلار است. این نشان می دهد که مسیر کمترین مقاومت به سمت نزول است و خرس ها کنترل بازار را در دست دارند.

نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD: انتظار می‌رود عمل قیمت نزولی باقی بماند

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته پولکادوت نشان می دهد که قیمت در چند ساعت گذشته پایین بوده است زیرا خرس ها موقعیت غالب در نمودار قیمت را به دست آورده اند. با تشدید حرکت نزولی قیمت امروز به 6.32 دلار کاهش یافت. بنابراین، چهار ساعت گذشته بار دیگر برای این ارز دیجیتال نامطلوب بود، زیرا فعالیت های فروش بیشتری شناسایی شده است.

تصویر 363
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

نشانگر MACD در زیر خط سیگنال قرار دارد که نشان دهنده حرکت نزولی در بازار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 53.80 است و به سمت سطوح فروش بیش از حد پیش می رود. این نشان می دهد که خرس ها کنترل بازار را در دست دارند و احتمالاً قیمت ها را پایین می آورند. SMA 50 روزه در حال حاضر 6.84 دلار است، در حالی که SMA 200 روزه روی 6.23 دلار است که نشان دهنده روند نزولی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که بازار پس از شکست 6.32 دلار در روند نزولی قرار دارد. با این حال، قیمت ها سطح حمایت 6.19 دلار و مقاومت 6.76 را آزمایش می کنند. انتظار می رود که بازار در کوتاه مدت نزولی باقی بماند زیرا شاخص های هر دو بازه زمانی نزولی هستند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.