منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT در 8.5 دلار در نوسان است. آماده حرکت پایین تر هستید؟

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT در 8.5 دلار در نوسان است. آماده حرکت پایین تر هستید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که سکه امروز در سطح 8.55 دلار رد شد زیرا فشار فروش دوباره افزایش یافته است. سکه در حال مشاهده احساسات مختلط بازار است زیرا قیمت در نزدیکی سطح افتتاحیه در نوسان است و مقاومت موجود در 8.82 دلار است. ارز دیجیتال در حال حاضر تحت فشار نزولی قرار دارد که پیشرفت بیشتر را برای گاوها دشوار کرده است. از 03 آگوست 2022، گاو نر غالب بود، اما پس از اینکه قیمت به 8.82 دلار به اوج رسید، خرس ها بازار را در دست گرفتند و قیمت از دیروز در حال کاهش بوده است.

اگر حمایت خریداران به موقع ظاهر نشود، شانس زیادی برای خرس‌ها وجود دارد که امروز بازار را کاملاً در اختیار بگیرند، در این صورت DOT/USD به سمت محدوده 7 دلار حرکت می‌کند.

نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: سطوح قیمت به 8.5 دلار کاهش می یابد

نمودار قیمت یک روزه برای تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که قیمت سکه نزدیک به 8.53 دلار در نوسان است. اگرچه سکه در حال حاضر در سمت سبزتر معامله می شود، به نظر می رسد که خرس ها کنترل قیمت را در ساعات آینده در دست خواهند گرفت و اگر قیمت به زیر 8.48 دلار برسد، ممکن است کندل سبز قرمز شود.

این جفت ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته دو درصد ضرر کرده است، در حالی که در همان زمان، ارز دیجیتال در هفت روز گذشته سود 2.62 درصدی داشته است، زیرا قبلا روند صعودی بوده است. حجم معاملات طی 24 ساعت گذشته 27.72 درصد کاهش یافته است و سلطه بازار 0.87 درصدی را برای DOT فراهم کرده است.

DOT 1 روز
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات در سمت افزایش است، و اکنون باند بالایی در 8.97 دلار است که نشان دهنده قوی ترین مقاومت است، و باند پایینی در علامت 6.73 دلار قرار دارد، به طور متوسط ​​در علامت 7.85 دلار، زیر سطح قیمت، باند پایین تر. نشان دهنده قوی ترین پشتیبانی برای DOT است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) یک شیب افقی را در نیمه بالایی منطقه خنثی در شاخص 59 نشان می دهد. این اندیکاتور احساسات متفاوتی را در بازار برای DOT نشان می دهد و اگر فشار فروش از منحنی بیشتر شود، نزولی خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot بازده نزولی را نشان می دهد زیرا قیمت در زمان نوشتن مقاله در حال کاهش است و قیمت به 8.51 دلار کاهش یافته است. خرس‌ها قبلاً در موقعیت برتری قرار داشتند، اما گاوها در این بین پیش قدم شدند و قیمت در شروع معاملات امروز نوسانی رو به بالا داشت، اما جدیدترین روند به سمت سمت نزولی است و وزن کلی نیز روی نفع نزولی است. روز.

DOT 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

قیمت به سمت میانگین باندهای بولینگر در نمودار 4 ساعته معامله می شود که در 8.4 دلار، درست پایین تر از سطح قیمت قرار دارد. باند بالا در مارک 8.93 دلار وجود دارد، در حالی که باند پایین در علامت 7.92 دلار وجود دارد. قیمت چند ساعت قبل کمتر از میانگین متحرک (MA) بود که 8.65 دلار است. RSI به شاخص 53 رسیده است و منحنی نزولی را نشان می دهد، زیرا خرس ها بازار را در اختیار گرفته اند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تحلیل قیمت پولکادوت نشان می‌دهد که قیمت در جهت نزولی حرکت کرده است و ممکن است امروز کاهش بیشتری پیدا کند. این احتمال وجود دارد که خرس‌ها در ساعات آینده بازار را به طور کامل تصاحب کنند و سکه به سمت محدوده ۷ دلار حرکت کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.