منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT در 6.00 دلار رد شد، قیمت بعدی به کجا می رسد؟

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT در 6.00 دلار رد شد، قیمت بعدی به کجا می رسد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت پولکادوت حاکی از حرکت نزولی به 5.40 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 5.60 دلار است
  • DOT در مرز 6.00 دلار با مقاومت روبرو می شود

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نشان می دهد که عمل قیمت DOT در سطح 6.00 دلار رد شد و به سمت سطح حمایت 5.60 دلار حرکت کرد.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته احساسات منفی بازار را مشاهده کرد، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی منفی را ثبت کردند. بازیکنان اصلی شامل NEAR و DOT هستند که به ترتیب 0.83 و 0.61 درصد کاهش را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به 5.60 دلار باز می گردد

تصویر 321
نشانگرهای فنی برای DOT/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، اندیکاتور حرکت صعودی پایینی را که در ارتفاع پایین هیستوگرام بیان می‌شود، نشان می‌دهد. علاوه بر این، سایه روشن تر هیستوگرام نشان دهنده یک حرکت صعودی در حال کاهش است و نشان می دهد که یک تقاطع نزولی قریب الوقوع است.

EMAها در حال حاضر نزدیک به موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته همچنان پایین است. علاوه بر این، از آنجایی که دو EMA به حرکت افقی ادامه می دهند، حرکت در هر دو طرف افزایش نمی یابد. از سوی دیگر، حرکت افقی هر دو 12 و 26-EMA حاکی از عدم فعالیت معاملاتی از هر دو طرف بازار است.

RSI از زمانی که در 10 نوامبر در منطقه اشباع فروش قرار گرفت، در هفت روز گذشته در منطقه خنثی معامله می شود. در حال حاضر، این اندیکاتور نزدیک به میانگین در سطح واحد 50.00 معامله می شود و در 41.91 شناور است. در زمان فشار، نشانگر هیچ سیگنالی صادر نمی کند در حالی که شیب نزولی فشار نزولی کم را نشان می دهد.

باندهای بولینگر در حال حاضر باریک هستند زیرا حرکت قیمت نوسانات پایین را در حدود 5.75 دلار مشاهده می کند. در زمان پرس، خط پایین اندیکاتور پشتیبانی در 5.51 دلار را فراهم می کند در حالی که حد بالایی سطح مقاومت را در 6.00 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای DOT/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Polkadot سیگنال فروش را صادر می کند، با 15 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از خرس ها پشتیبانی می کند. از سوی دیگر، یکی از شاخص ها از گاوهای نر حمایت می کند که در ساعات اخیر حضور صعودی پایینی از خود نشان می دهند. در همان زمان، ده اندیکاتور روی حصار می نشینند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته پولکادوت این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین سیگنال فروش با 15 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل دو شاخص نشان دهنده حرکت رو به بالا است. تجزیه و تحلیل نشان می‌دهد که در نمودارهای میان‌مدت تسلط نزولی وجود دارد، در حالی که فشار خرید قابل‌توجهی برای دارایی در همان بازه زمانی کم یا بدون فشار است. در همین حال، 9 نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت پولکادوت چه انتظاری داریم؟

تصویر 322
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که پس از مشاهده افت شدید قیمت تا مرز 5.40 دلار، DOT توانست از سطح حمایت دفاع کند و قیمت تا مرز 6.00 دلار بهبود یافت. با این حال، گاوها در سطح رد شدند و به سطح 5.66 دلار بازگشتند.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که DOT ​​به سمت سطح حمایت در سطح 5.40 دلار حرکت کند. این پیشنهاد با تکنیک‌های میان‌مدت نزولی که در کوتاه‌مدت نزولی‌تر می‌شوند، تقویت می‌شود. با این حال، اگر گاوها بتوانند از مرز 5.60 دلار دفاع کنند، قیمت باید در عوض به سطح 6.00 دلار صعود کند.