منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT در 10.00 دلار رد شد، حرکت رو به پایین در ادامه خواهد داشت

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT در 10.00 دلار رد شد، حرکت رو به پایین در ادامه خواهد داشت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت پولکادوت حاکی از حرکت نزولی به 8.50 دلار است
  • DOT در مرز 10.00 دلار با مقاومت روبرو می شود
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 9.00 دلار است

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که DOT ​​نتوانست از سطح مقاومت 10.00 دلار عبور کند و رد زیر باعث شده است که قیمت تا مرز 9.00 دلار با حرکت نزولی بیشتر سقوط کند.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته احساس نزولی را در بازار مشاهده می‌کند، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی منفی را ثبت می‌کنند. بازیگران اصلی شامل SOL و AVAX هستند که به ترتیب 6.15 و 5.75 درصد کاهش داشته اند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT در 10.00 دلار رد شد

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT در 10.00 دلار رد شد، حرکت نزولی به دنبال 2
نشانگرهای فنی برای DOT/USDT توسط Tradingview

MACD نزولی است که در رنگ قرمز هیستوگرام نشان می دهد که افزایش فشار فروش را در نمودارهای 4 ساعته نشان می دهد. علاوه بر این، اندیکاتور حرکت نزولی بالایی را در زمان فشار نشان می دهد همانطور که در عمق تند اندیکاتور مشاهده می شود. علاوه بر این، رنگ تیره هیستوگرام یک حرکت نزولی فزاینده را نشان می دهد زیرا قیمت به زیر سطح حمایت 9.50 دلار می رسد.

EMA ها در حال حاضر پایین معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در پنج روز گذشته منفی است. علاوه بر این، با کاهش قیمت به زیر 9.30 دلار، می توان انتظار داشت که فشار نزولی افزایش یابد و EMA ها در نمودارهای کوتاه مدت به سمت پایین حرکت کنند. 12-EMA در حال حاضر در شیب تندتری نسبت به 26-EMA حرکت می کند که نشان دهنده افزایش بیشتر حرکت نزولی است.

RSI در هفت روز گذشته در منطقه خنثی معامله شده است، زیرا قیمت در حدود 10.00 دلار نوسان داشته است. در زمان انتشار، این اندیکاتور زیر خط میانگین در سطح واحد 36.08 معامله می شود که به سمت پایین حرکت می کند که نشان دهنده فعالیت فروش در بازارها است. با این حال، موقعیت نشانگر قبل از نیاز به اصلاح، فضایی را برای حرکت بیشتر به سمت پایین باز می کند.

باندهای بولینگر در حال حاضر گسترده هستند و با افزایش قیمت در حد پایین اندیکاتور، واگرایی بیشتری نشان می دهند. از آنجایی که خرس ها به زیر مرز 10.00 دلار سقوط می کنند، باندهای بولینگر فقط برای تسهیل حرکت نوسان قیمت به گسترش خود ادامه می دهند. در زمان پرس، خط پایین اندیکاتور در علامت 9.10 دلار پشتیبانی می کند، در حالی که خط میانگین سطح مقاومت را در علامت 9.83 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای DOT/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته پولکادوت با 14 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی که از خرس ها حمایت می کنند، سیگنال فروش قوی را منتشر می کند. از سوی دیگر، تنها یکی از شاخص ها از گاوهای نر حمایت می کند که در ساعات اخیر حضور صعودی پایینی از خود نشان می دهند. در همان زمان، 9 اندیکاتور روی حصار می نشینند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته پولکادوت این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین سیگنال فروش قوی را با 15 اندیکاتور نشان می دهد که در مقابل دو اندیکاتور که حرکت رو به بالا را نشان می دهد، یک شکست رو به پایین را نشان می دهد. این تجزیه و تحلیل مجدداً تسلط نزولی را در نمودارهای میان مدت تأیید می کند در حالی که فعالیت خرید کمی برای دارایی در نمودارهای میان مدت نشان می دهد. در همین حال، 9 نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت پولکادوت چه انتظاری داریم؟

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT در 10.00 دلار رد شد، حرکت رو به پایین برای دنبال کردن 3
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که پس از بهبودی تا مرز 10.50 دلار، DOT قادر به ادامه حرکت صعودی نبود و حرکت نزولی زیر تمام سودها را پاک کرد و باعث شد قیمت به زیر 10.00 دلار سقوط کند. در زمان انتشار، گاوها در تلاش برای دفاع از 9.25 دلار هستند تا از حرکت نزولی بیشتر جلوگیری کنند.

معامله گران می توانند انتظار داشته باشند که DOT ​​به حرکت نزولی خود ادامه دهد، زیرا حرکت قیمت به مشاهده حرکت نزولی ثابت در نمودارهای 4 ساعته ادامه می دهد. می توان انتظار داشت که قیمت قبل از تثبیت به سطح 9.00 دلار سقوط کند، با این حال، این احتمال وجود دارد که گاوها نتوانند سطح حمایت را حفظ کنند و DOT به حرکت نزولی خود تا مرز 8.50 دلار ادامه دهد.