منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT در یک روند نزولی گیر کرده است، برای تشکیل یک روند صعودی باید خط روند را بشکند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT در یک روند نزولی گیر کرده است، برای تشکیل یک روند صعودی باید خط روند را بشکند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت برای امروز نزولی است زیرا DOT همچنان در یک روند نزولی گیر کرده است. ارز دیجیتال باید از خط روند عبور کند تا یک روند صعودی ایجاد کند و هر حرکت صعودی قابل توجهی را مشاهده کند. پشتیبانی از DOT/USD با قیمت 5.95 دلار و مقاومت در حال حاضر 6.94 دلار موجود است. برای مشاهده هرگونه پتانسیل صعودی، پولکادوت باید بالاتر از مقاومت بشکند و به صعود خود ادامه دهد.

این ارز دیجیتال در هفته گذشته و همچنین دیروز شاهد افزایش اندکی قیمت بود. با این حال، این افزایش ها برای شکستن روند نزولی کلی کافی نبوده است. در حال حاضر پولکادوت در محدوده سطح حمایت و مقاومت 5.95 تا 6.94 دلار معامله می شود.

نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: پشتیبانی 5.95 دلاری روند صعودی قیمت پولکادوت را محدود می کند.

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت، روند نزولی را نشان می دهد که DOT ​​در حال حاضر در آن گیر کرده است. ارز دیجیتال نتوانسته است از خط روند نزولی عبور کند، که نشان می دهد خرس ها همچنان کنترل بازار را در دست دارند. با این حال، حمایت از 5.95 دلار هر افت بیشتر را محدود می کند و پولکادوت را از ورود به یک مارپیچ نزولی عمیق تر باز می دارد. DOT/USD در 24 ساعت گذشته 5.95 درصد از دست داده است، در حال حاضر با قیمت 6.26 دلار معامله می شود، ارزش بازار 7,120,089,170 دلار و حجم معاملات 853,593,973 دلار است.

تصویر 133
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD، منبع: TradingView

میانگین متحرک نشان داده شده در نمودار 1 روزه نزولی است زیرا میانگین متحرک 50 روزه از میانگین متحرک 200 روزه عبور کرده است. این نشان می‌دهد که بازار در فاز نزولی قرار دارد و احتمالاً قیمت‌ها به کاهش ادامه خواهند داد. شاخص قدرت نسبی در 56.40 است و نزدیک به منطقه فروش بیش از حد است، که نشان می دهد که احتمالاً قیمت ها در آینده نزدیک بازگشتی خواهند داشت. باندهای بولینگر نیز به یکدیگر نزدیک هستند، که نشان می دهد بازار در حال تثبیت است و احتمال شکست به زودی وجود دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته DOT/USD: آخرین تحولات

نمودار ساعتی تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که قیمت در یک الگوی مثلثی تثبیت شده است که نشان دهنده عدم تصمیم گیری در بازار است. تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت در نمودار زیر نشان می دهد که توکن از یک کانال صعودی خارج شد، اما به سرعت حرکت صعودی را از دست داد و دوباره به کانال سقوط کرد.

تصویر 132
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

در حال حاضر، DOT/USD با قیمت 6.26 دلار معامله می شود که کمتر از میانگین متحرک دوره 50 و 200 است که نشان می دهد خرس ها در کوتاه مدت کنترل بازار را در دست دارند. RSI در 44.82 است، که نشان می دهد نه بیش از حد فروش است و نه بیش از حد خرید. از نظر تحولات اخیر، باند بالایی بولینگر روی 7.41 دلار و باند پایینی 6.07 دلار است که نشان می‌دهد بازار در حال حاضر با نوسانات پایینی مواجه است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

برای جمع‌بندی تحلیل قیمت پولکادوت، ارز دیجیتال همچنان در یک روند نزولی گیر کرده و برای شکل‌گیری یک روند صعودی باید از خط روند عبور کند. با این حال، حمایت 5.95 دلار، هر گونه حرکت نزولی بیشتر را محدود می کند. با توجه به تحولات اخیر، به طور کلی، به نظر می رسد که خرس ها در کوتاه مدت کنترل بازار را در دست دارند.